Crale Residence

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 22 led 2013 22:46

Dobře... tak já se vám tam přestanu courat +pohlédne na ni se smíchem+ ...a budu se nejdřív snažit o to, abych pro vás nebyl cizím +dolije Wenai víno a napije se svého piva+ Výborně, nechám pro vás připravit pokoj. Jsem nakonec rád, že jsem se nechal přesvědčit malovat vás. Bude to bude velké dílo +usměje se spokojen+ Nechcete se podívat na tu skicu, ať máte trochu představu, jak bude obraz vypadat? +natáhne se po ní a podá jí ji+ Rád bych znal i váš názor.
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 22 led 2013 22:53

+taky se zasměje+ Ráda vás poznám. Tak to možná bude nejlepší, aby jsme si začali tykat. +natáhne k němu ruku+ Wenai. +usměje se+ Jistě, že to bude velké dílo. Já do těch malých ani nezapadnu. +mrkne na něj a vezme si od něj skicu+ Hm... +prohlédne si ji+ Máte neskutečný rukopis, vážně, skvělý. +zkoumá obraz+ Původně jsem si myslela, že mě budete kreslit venku, ale jak se na to dívám, tak tohle se mi líbí mnohem víc. +přikývne a vrátí mu náčrtník+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 23 led 2013 02:45

+přijme její ruku+ Amyas +pousměje se a opět se zahledí na papír+ Je to zatím jenom skica. Můj okamžitý nápad, jak by to mělo vypadat. Obraz možná budu malovat venku, kvůli přirozenému světlu. Ale pokud se vám tato ateliérová verze líbí víc... +pokrčí rameny+ Bude to váš obraz. Nakonec... tady mnohem víc vynikne hra světla a stínu +přemýšlí+
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 led 2013 11:45

Hm-m. +přikývne+ Takhle se mi to líbí, není to ani moc formální, ani uvolněné. Navíc na malování venku je teď docela zima. +podívá se na obrazy v místnosti+ Obdivuji váš cit pro vyvážení kompozice. Je to tak... +hledá chvíli správná slova+ Plné a přitom nenucené. A styl zachycení lidského těla je jedinečný. Opravdu nechápu, proč nekreslíte víc lidí, ne jen třeba portréty, ale kavárny, jako Degas nebo Monet. +omluvně se usměje+ Asi jsem moc zvědavá. Ale vážně mě zajímáte.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 23 led 2013 13:47

Jsem zvyklý malovat venku v každém ročním období. Ale pravdou je, že vy byste mi tam asi nastydla v tom lehkém oblečení a to nemohu dopustit +pozvedne levý koutek rtu+ Je to pro mne čest, že se vám jako ženě, která umění rozumí, mé obrazy líbí +usmívá se spokojeně a se špetkou pýchy si prohlíží svoje díla+ Řekl jsem vám, proč nemaluji portréty. Navíc, když trávíte spoustu času se svým modelem nebo modelkou, nutně si k nim vytvoříte určitý vztah. Když je obraz dokončen, vše najednou skončí +usměje se+
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 led 2013 14:30

Ale pochybuji, že by vám to vadilo. Vy máte svůj obraz a co potřebujete víc. +pousměje se+ Hádám, že modelka to musí skousnout. A já budu muset taky, hm? +podívá se na něj zvídavě+ Pokusím se do vás nezamilovat. +řekne v žertu a napije se vína+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 23 led 2013 20:42

Máte pravdu, pro mne je to pouze otázka doby, během které maluji obraz. Musím mít při práci motivaci. Když obraz dokončím, přátelské vztahy se zpřetrhají. Nemám ve zvyku dál se stýkat s osobami, které jsem maloval. No, ne vždy to modelky pochopí. To byl jeden z důvodů, proč jsem přestal malovat portréty +vytáhne cigarety a zapálí si+ Vy? Myslím, že vy jste jiná +zasměje se tomu Wenaině předsevzetí nezamilovat se do něj+ A já se pokusím nezaplést se s vámi +koukne na ni s veselým úsměvem+
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 led 2013 20:51

+když vytáhne cigarety tak mu jednu ukradne a zapálí si+ Tak dobře. +prikyvne+ Slib je slib. Rukuna to že já se do vás nezblaznim a vy se semnou nezapletete. +natáhne k němu ruku a říká to vážným hlasem, a taky to vážně myslí. Tedy to o tě zamilovanosti. Už teď si představuje, lehce opilá vínem, jaké by to s ním bylo a zášť toho se ji promítne v obličeji+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 23 led 2013 23:15

+nabídne jí cigaretu (měla jsem zato, že Wenai už kouří) a zapálí jí+ Ale já jsem nedal slib. +kouká s úsměvem na její nabízenou ruku, ale nemá se k tomu zpečetit svá slova slibem+ Říkal jsem pouze, že se pokusím +usměje se na ni šibalsky+ Vy jste si tak jista tím, že byste se do mně nedokázala zamilovat, že chcete dát na to ruku? +nakloní se v křesle dopředu, takže prostor mezi nimi se povážlivě zmenšil+
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 led 2013 23:20

(ta už dávno padla za vlast, ona taky kouří jak ucpanej komín)

+skloní tedy svou ruku a taky se k němi nakloní, na tváři šibalský úsměv+ Vy víte jak provokovat, když by jste neměl, co? +uculuje se+ A proč bych se do vás měla zamilovat? Stejně vím, že vás nemůžu mít. Je to logické. +zvedne jedno obočí, jak mu to vysvětluje a lže jako když tiskne, ale to ona umí dost dobře+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron