Crale Residence

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 24 led 2013 00:03

+dívá se jí zblízka do tváře a ztiší hlas+ Často milujeme lidi, které mít nemůžeme. Ne vždy je svět vůči nám spravedlivý. Nenabádám vás k tomu, abyste se do mně zamilovala... nebo já do vás... ale nemyslím, že by to bylo až tak těžké +mluví s pohledem upřeným do jejích očí, pak se pousměje a zase se odtáhne a opře se do křesla+ Vy jste momentálně do někoho zamilovaná? +potáhne z cigarety +
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 led 2013 00:13

+dívá se mu do očí klidným, až trochu laxním pohledem a nepřítomně si olízne spodní ret+ Uvidíme, jak se to vyvine. +pousměje se+ Dobře, nebudeme předbíhat událostem. Dost fantazírování. Já? +chvilku se zamyslí+ Ne, nejsem. Chovám sice k jistým lidem jistou náklonost, ale láska se tomu říkat nedá. +odpoví mu+ Já miluji sama sebe. Je to nejbezpečnější. +pousměje se+ Ráda bych se šla zítra trochu projít po okolí. Doprovodíte mě? Ukážete mi to tu?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 24 led 2013 19:15

+sleduje její tvář, teď už ne z profesionálního pohledu, ale čistě z osobního zájmu+ Mám pocit, že jste k mužům trochu odtažitá. Nebo... jenom ke mně? +pozvedne tázavě obočí, je zvyklý na obdiv žen a na svůj zevnějšek je patřičně pyšný, u Wenai si ale vůbec není jistý+ To je správný názor +změní téma+ Lidé, kteří milují jen sami sebe, milují hluboce, věrně a do smrti +pousměje se+ Moc rád vás doprovodím. Venku je už sice trochu chladno, ale já miluji procházky po pláži, obzvlášť za svítání. Moře mívá v tuto roční dobu nádherný odstín. Jen stěží se dá namíchat taková barva, aby vystihla skutečnost.
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 led 2013 19:24

Já jsem odtažitá ke všem, dokud se neopiju. Pak jsem zase až moc přítulná. +usměje se na něj a schválně se napije vína+ Za svítání? +vykulí na něj oči nevěřícně+ Vy vstáváte tak brzo? Já osobně mám ve zvyku si přispat, ale že jste to vy, a že je tam ta barva, tak tedy za svítání. +souhlasí nakonec+ To by sme ovšem měli už jít spát. +zasměje se+ Já jsem noční tvor.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 24 led 2013 20:43

Ano, říká se, že alkohol odbourává zábrany, což většina mužů hodně využívá. Já osobně neopíjím ženy proto, aby se se mnou vyspaly. Mnohem víc si to užívám, když mě žena sama chce +pobaví ho ten její vyděšený výraz+ Ale jen si klidně přispěte, jak jste zvyklá. Nerad bych vás hned první den týral brzkým vstáváním. Moře zajisté počká, až se vyspíte +zasměje se+

+vyruší je zaklepání na dveře. Amyas dojde ke dveřím a otevře je, za nimi stojí jeho žena+
Drahoušku, nerada vás ruším, ale pokud se tvoje návštěva zdrží na večeři, dole je prostřeno +řekne s úsměvem paní domu+
Díky, drahá +políbí ji+ Hned přijdeme. Stejně už tady končíme. Mohla bys prosím... +zastaví ji ještě na odchodu+ ...říct služebné, aby připravila pokoj pro hosty? Slečna Wenai se tady pár dní zdrží.
+Carol se na něj překvapeně podívá, pak pohledem zavadí o Wenai+ Jistě, miláčku +usměje se na ně a odejde+
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 led 2013 21:03

Ne? Já ano. +prozradí mu s potutelným úsměvem+ Tak dobře, ale jednou to moře vidět chci. Ovšem lepší by bylo zůstat tak dlouho vzhůru, než vstávat. +řekne svůj názor a pak se podívá na dveře a usměje se na Caroline+ Děkuji vám. +usměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 24 led 2013 21:49

Co že vy ano? +zeptá se pro jistotu ještě jednou, není si jistý, jestli její narážku správně pochopil. Ale pokud ano, vysvětlovalo by to, proč je k němu tak chladná+ Nejsem proti, abychom si někde na pláži počkali celou noc na ten úsvit. Otázkou je, jestli mi pak při pózování neusnete +zasměje se pobaveně+ Půjdeme na tu večeři? +dopije pivo a uhasí cigaretu+
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 led 2013 21:52

+zvedne se tedy z křesla a taky típne cigaretu+ Že opíjím ženy. Ale nejenom ženy. +mrkne na něj+ Proč se omezovat. A to vadí, když bych usnula? +zasměje se a jde s ním na tu večeři+ Aspoň bych vás nerozptylovala a nehýbala se. Ale teď je na čekání na pláži moc zima. Nestojím o to, aby mi omrznul zadek. +zaculí se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Crale Residence

Příspěvekod Amyas Crale » 24 led 2013 22:54

To je zajímavé... pokusíte se mě taky opít? +uculuje se na ni potutelně+ Vlastně by to ani tak nevadilo, ještě jsem nemaloval spící madonu. Problém by ovšem nastal, kdybych usnul také +zasměje se+ Mohli bychom si rozdělat oheň na pláži... anebo bych vás obětavě zahříval sám +navrhne jí s úsměvem+ Ne... je pravdou, že teď je zima a já bych vás nerad měl na svědomí. Necháme to na vhodnější dobu +jde s ní dolů do jídelny+
Uživatelský avatar
Amyas Crale
Člověk
 
Příspěvky: 169
Registrován: 02 lis 2012 20:55

Re: Crale Residence

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 led 2013 13:40

Nebo bychom mohli počkat v domě, dokud nezačne svítat. +usměje se na něja a vejde do jídelny, usadí se na volnou židli a na klín si dá ubrousek, má dokonalé způsoby+

Caroline: +usadí se u stolu, když přijdou+ Takže hádám, že se vám žádný obraz nelíbil a přiměla jste Amyase, aby namaloval další? +usměje se na Wenai a potom i na něj+ To ostatně není tak těžké. +dodá a v hlase má jen mírný náznak sarkazmu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron