Středozemě

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Středozemě

Příspěvekod Locke Lamora » 04 led 2014 23:24

Jenom na cestách tady, za lesem už to snad bude dobrý. +usměje se+ Přece si neposílaj portréty žebráků po holubech. +uculí se+ Propašujem se dovnitř. +přikývne a zazubí se na ni, a zamíří za ní dál po cestě, která se trochu klikatí po pláni a pak pokračuje na jih podél lesa, tam z ní sejdou a pokračujou dál ke stromům, který jakoby obepínala tajemná neviditelná moc+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Středozemě

Příspěvekod Wenai Lafayette » 04 led 2014 23:59

Tak jo. +přikývne s úsměvem+ Stejně bych se ale ráda umyla, takže budem muset k té řece, jo? +koukne na něj s úsměvem a pokračujou k těm stromům. Wenai na ně tak kouká a nějak to vypadá, že neví+ Vidíš to taky? +ukáže na stromy+ To je takový... zvláštní. Ne? +koukne na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Středozemě

Příspěvekod Locke Lamora » 05 led 2014 21:46

Jasně, jak to tak vypadá, tak se jí stejně nevyhnem, a jestli bude čistá, můžem si doplnit vodu. +usměje se, když dojdou ke stromům, který zhruba od výše kolen k ramenům zahaluje skoro neviditelná mlha, která se trochu třpytí pod určitým úhlem slunce+ To je fakt divný. +zamumlá a dojde blíž, ale tak, aby se toho radši nedotknul+ Tady je to řidší. +ukáže po chvilce směrem asi pět kroků od nich+ Tady za hustší.+popojde kousíček výš+ Jako kdyby to... chátralo, já nevim. +zamračí se+ Na kouzla seš tady ty. +koukne na ni s nadějí+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Středozemě

Příspěvekod Wenai Lafayette » 08 led 2014 01:33

U elfů je čistý všechno. +zašklebí se trochu a jak dojdou k té bariéře tak si ji pečlivě prohlídne+ Hm.... +praví moudře a ukazovákem a palcem si pohladí bradu+ Já bych to podlezla. +usoudí nakonec+ Není to až na zem. +koukne tam dolů, jak končí ta mlha+ Já to podlezu. +shodí si ze zad vak+ A pak mi podáš vaky a prolezeš za mnou, jo? +koukne na něj tázavě+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Středozemě

Příspěvekod Locke Lamora » 08 led 2014 17:16

No... tak jim to tam trochu zamažem. +zazubí se+ Myslíš, že to půjde? +prohlídne si to pochybovačně+ Já bych asi šel první. Když mě to usmaží, tak ty se ocaď dostaneš, ale když to usmaží tebe, tak já tu zkejsnu. +uculí se, a nechá si pro sebe, že by to taky bylo fakt děsný a musel by se asi nechat usmažit taky, a navíc by brečel před elfama a to by taky nebylo hezký, a už si sundavá bágl, aby mohl podlízt první+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Středozemě

Příspěvekod Wenai Lafayette » 08 led 2014 17:27

+zašklebí se na něj+ Moc vtipný, Locke. No tak lez první, když chceš. +pustí ho+ Ale kdyby sme měli vajíčka, tak je tam můžem hodit první a měli bysme je smažený. +zazubí se na něj+ Ale nejspíš to bude jenom nějaká forma informační sítě. Elfové by asi nechtěli, aby je to usmažilo, když do toho spadne jeden z nich. +odtuší+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Středozemě

Příspěvekod Locke Lamora » 08 led 2014 17:42

Tak to nejdřív ozkoušíme. +přikývne, a hodí nejdřív batoh, kterej to samozřejmě nesežehne; v klídku projde skrz a bariéra se akorát zavlní, jako když se hodí kámen do vody, Locke usoudí, že o život nepřijde, a proplazí se po tím+ Tak uvidíme, jestli na nás někdo přijde. +zazubí se, a natáhne ruce, aby mu mohla pod bariérou podat zbytek zavazadel, a když prolejzá sama, kontroluje, jestli neštrejchá zadkem, no spíš ho okukuje, ale jedním okem dává pozor, jestli se neblíží nějaká hlídka+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Středozemě

Příspěvekod Wenai Lafayette » 08 led 2014 18:19

+než ho stačí zadržet, tak hodí ten batoh skrz+ Ty jsi pako. +hlesne a rychle se proplazí za ním+ Teďka nás budou hledat určitě. +nasadí si batoh+ Tak rychle odtud. +chytne Lockeho za ruku a zamíří rovnou pryč od kraje lesa, tudíž doprostřed a směrem k řece, a uši má nsatražený+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Středozemě

Příspěvekod Locke Lamora » 09 led 2014 02:00

Neboj, nikdo nás nenajde. +zazubí se, chytne ji za ruku a zdrhá s ní do lesa, a směruje je trochu šikmo, mezi hustší stromy, aby nebyli hned na očích, ale zároveň furt dokázal držet směr+ Je to tu takový divný. +rozhlíží se cestou, některý stromy jsou krásný a vzrostlý, ale jiný vypadaj poněkud nemocně, a skoro jako kdyby se chtěli pohnout a zatarasit jim cestu+ Bacha. +sykne, a málem sám zapadne do díry, která je napůl schovaná pod mechem a listím+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Středozemě

Příspěvekod Wenai Lafayette » 09 led 2014 13:14

+rozhlíží se po lese a sem tam kvůli tomu zaškobrtne a když málem slítnou do té jámy, tak se zastavý+ To je fakt dovný... +zamračí se a dojde k jednomu tomu špatnýmu stromu a opatrně mu sáhne na kůru a hned si zasviní ruce od nějakýho slizkýho hnusu, co je na kůře+ Co to tady je? +koukne se kolem+ Ty... já mám takový tušení, že tady nežijou jenom elfové. +a zrovna v tý chvíli, jako by ji něco v korunách stromů slyšelo a v odpovědi zachrastilo+ Asi bysme měli odtud vypadnout. +koukne na Lockeho tázavě, jako co si o tom myslí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron