Středozemě

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Středozemě

Příspěvekod Locke Lamora » 23 dub 2014 01:13

+Locke se ještě pochechtává, a sotva hraničář zmizí za stromama, svůdným přískokem zamíří k Wenai+ Nazdar. +zazubí se na ni, a omotá jí zezadu ruce kolem pasu, zatímco jí kouká přes rameno do polívky+ Jak se máš? +zajímá se, a rukama jí u toho jemně přejíždí po břiše, a rty po krku+ Mám nějaký rostlinky z toho divnýho elfího lesa. Voní to jako majoránka, ale líp. +poznamená, a pohladí ji po boku+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Středozemě

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 dub 2014 15:40

+hnedka využije toho jak se k ní pritoci a ruce jako dva hadí se mu prosmyknou pod košili a ohlazuje ho po kůži a zkoumá jestli je všechno jak má+ Já se mám dobře. +uculi se na něj+ Ale nekecej. +zazubi se na něj+ Tak mi sem nějaký podej. Vyzkousimě to.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Středozemě

Příspěvekod Locke Lamora » 23 dub 2014 16:36

+s rukou pořád okolo ní dojde ke svýmu vaku, aby ji nemusel pustit, vyloví plátěnej pytlíček, a strčí jí ho do kapsy na zadku, přičemž ji nezapomene ochmatat+ Rád bych mu nějak pomoh, ale nevim jak. +poznamená, zatímco se k ní tulí, opře si jí bradu o rameno, a dívá se, jak vaří+ Co myslíš, že to je? +kouká na to zelený bylinní+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Středozemě

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 dub 2014 21:56

Já taky nevim. +povzdychne si a šourá se s ním kolem ohně, pak se zas šourají nazpátek a sednou si tam spolu a ona to tam nadrobí, pak koukne do kotle a přidá tam ještě trochu+ No... rostlo to u elfů. Takže bych řekla, že něco veselýho. Nebo nás to odnese tam, kde se nachází mozek elfů většinu času. +zašklebí se na něj vesele a dá mu pusu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Středozemě

Příspěvekod Locke Lamora » 23 dub 2014 22:31

No, tak uvidíme. Třeba se něco vyvrbí. +usměje se, a když se tam posadí, přitáhne si ji blíž k sobě+ Necháme se překvapit. Třeba pochopim, proč jsou elfové takový divný. +zazubí se vesele, a nasaje výpary z kotlíku+ Hele, řeknem mu to, nebo uvidíme co na to bude říkat? +zahýbe vesele obočím, a pohladí ji po boku, když ji tam tak má u sebe+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Středozemě

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 dub 2014 23:40

Ty určitě celou dobu něco fetujou. +zasměje se pobaveně. Chvilku nad jeho otázkou přemýšlí a jen se uculuje+ Neřeknem. Dyť je to jenom koření, nic jinýho. +koukne na Lockeho a oči jí jenom svítěj+ Hele, hele, bacha, už jde. +šťouchne do Lockeho loktem a pak začne míchat v kotlíku jakože nic+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Středozemě

Příspěvekod Locke Lamora » 24 dub 2014 00:01

Já bych taky furt něco fetoval, kdybych měl tak dlouhatánskej život. +zazubí se+ Tak jo. +zasměje se potichu, a když jí tak svítí oči, ještě si ji podrží a dá jí pořádnou pusu+ No jo no jo, pšt. +zazubí se a honem dělá, že nic, trochu ji ochmatává, jakože oni nic a jen se muchlujou a vůbec nesypou možný drogy do jídla+ Tak jak to vypadá? +houkne na hraničáře, a má úplnej poker face+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Středozemě

Příspěvekod Wenai Lafayette » 27 dub 2014 09:38

No, já se jim nedivim. +uchichtne se a oplatí mu tu pusu a velmi ochotně ho ochmatává nazpátek, hraničář pokrčí rameny a vesele rozpřáhne ruce+ No teď se uvidí, jak to dopadne. +zasměje se+ Dělal jsem, co jsem mohl. Už je to hotový? Mám pořádnej hlad... +koukne do kotlíku a čuchne k tomu, jak to hezky voní+
Jo jo, je to hotový. +přikývne Wenai a rozdá jim lžičky a sundá kotlík z ohně, jelikož misky nemají, že budou jíst z toho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Předchozí

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron