Chata

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Chata

Příspěvekod Wenai Lafayette » 15 čer 2015 19:00

Ale neee. Odjela do Švédska a vdala se tam. Brrr. +oklepe se, to bych nemohla+ Posadí se do křesla a zapálí si+ Co je Camorr? +koukne na ně nejistě+ To je nějakej hotel, nebo hospoda? Moc se v tom nevyznám jsem strašně špatná na jména, což mi připomíná... +koukne na ně+ Sorry kluci... jakže se jmenujete? Omlouvám se, ale po jednom večeru si to nikdy nezapamatuju.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Chata

Příspěvekod Locke Lamora » 15 čer 2015 19:27

jo, a pak její manžel umřel, tak se vrátila i s miminem. +koukne na ni vykulenýma očima, a pak si vymění s Jeanem znepokojenej pohled+ hele kůstko, tohle je fakt špatnej vtip. +chytne ji za ruku, a koukne se jí zblízka do obličeje, do očí, a hledá tam kdy se rozesměje a vyplázne na něj jazyk, že je děsný pako+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Chata

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 čer 2015 10:07

Umřel?! +vykulí na něj oči+ Dyť se zrovna vzali. A jak vy to vlastně víte? To jsem zas měla včera večer kecavou. +pousměje se+ No... promiňte, já si ty jména fakt nepamatuju, no. Fakt byla jsem sťatá, no musela jsem bejt sťatá, ani si nepamatuju, jak sme se potkali. +pousměje se omluvně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Chata

Příspěvekod Locke Lamora » 16 čer 2015 22:43

no, protože jsme tam bydleli s tebou. +koukne na ni smutně+ a já jsem locke, a jsem tvůj kluk a děsně tě miluju, zažili sme spolu strašně moc a vzala sis mě, a teď si jdu dát panáka, nebo mě trefí. +zamumlá, tak nešťastně na ni kouká, a pak jde do kuchyně, vyndá si láhev s pálenkou a ani se neobtěžuje se skleničkou, rovnou se napije z flašky a pak složí hlavu do dlaní a nenápadně do nich možná trochu brečí+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Chata

Příspěvekod Wenai Lafayette » 17 čer 2015 13:24

+nechápavě na něj kouká a popravdě to nechápe teda vůbec a když odejde tak se otočí na Jeana+ Co se děje? O čem to mluví? +zeptá se ho a sedne si na postel+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Chata

Příspěvekod Jean Tannen » 17 čer 2015 18:32

+tak smutně se usměje, ale oči má vážný, a trochu vyděšený+ no, říká pravdu. +usměje se na ni a sedne si na postel vedle ní+ tak se podívej. +chytne ji za ruku a položí si ji na spánek+ však víš jak. +zatřepe prstama skoro jak Jack Sparrow+ magií. +pousměje se, a zadívá se jí do očí, aby mu mohla vklouznout do vzpomínek+
Zvrhlé sestry, dovolte abych vám představil Zvrhlé sestry.
Uživatelský avatar
Jean Tannen
 
Příspěvky: 336
Registrován: 02 kvě 2012 13:09
Bydliště: Camorr

Re: Chata

Příspěvekod Wenai Lafayette » 17 čer 2015 19:05

+koukne na něj, fakt už zmateně a trochu mu ruku vytrhne z té jeho+ Co? no to... to je blbost. Dyť já vás ani neznám. Vy víte, že umím ... doprdele Viktor mě zabije, že jsem vám vykecala to o kouzlech. +koukne na něj+ Je to všechno nějaký divný...
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Chata

Příspěvekod Jean Tannen » 17 čer 2015 19:22

Já myslím, že Viktorovi to až tak vadit nebude. +pousměje se trochu+ a jestli jo tak mu to vrátím v kapustičkovým souboji. +zazubí se na ni+ Phillipa to nesla trochu hůř, ale Calo s Galdem jí to názorně vysvětlili. +uculí se, a pustí ji teda, aby se ho nebála+ něco se ti stalo, já tomu teda vůbec nerozumim, ale nějak jsi... zapomněla spoustu věcí. důležitejch věcí. +koukne na ni+
Zvrhlé sestry, dovolte abych vám představil Zvrhlé sestry.
Uživatelský avatar
Jean Tannen
 
Příspěvky: 336
Registrován: 02 kvě 2012 13:09
Bydliště: Camorr

Re: Chata

Příspěvekod Wenai Lafayette » 17 čer 2015 19:37

Kapustičkovej souboj... a jak víte o tomhle? Ježiši. +zvedne se a chytne se za hlavu, pak se zase pustí a chodí sem a tam po pokoji+ Co se to děje, doprdele, co se to děje?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Chata

Příspěvekod Jean Tannen » 17 čer 2015 22:03

no, protože už jsme se ho párkrát účastnili, Locke a já. +usměje se+ víš co? tak nás vem na tvrz. +napadne ho+ zeptáš se Viktora sama, a uvidíš. +koukne na ni s nadějí+ jemu přece uvěříš, když už ne nám? +zvedne zaujatě obočí, co ona na to+
Zvrhlé sestry, dovolte abych vám představil Zvrhlé sestry.
Uživatelský avatar
Jean Tannen
 
Příspěvky: 336
Registrován: 02 kvě 2012 13:09
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron