Masážní salón

Moderátor: Styx Lupin

Masážní salón

Příspěvekod Styx Lupin » 13 pro 2012 03:04

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Masážní salón

Příspěvekod Astrai » 20 srp 2013 17:22

Tak to jsi tušila naprosto správně. +zasměje se.+ Jo, to máš pravdu. Byla jsem chvíli doma v L.A. a pak jsem si dala takovou menší dovolenou v Norsku. +zatím dojdou do šaten, kde se svlékne a zabalí do ručníku.+ No je to BMW, ale velký, X6. A červený. +zasvítí jí oči.+ Ať je pořádně vidět. +zašklebí se vesele.+ Tak to je skvělý, gratuluju. +popřeje jí upřímně zatímco se přesouvají do příslušné místnosti.+ To máš pravdu, tomu se dá odolat opravdu těžko. Zvlášť když cítíš, že je to ten pravý. +mrkne na ni.+ Někdy mi ho musíš představit, musí být fakt super, když se mu povedlo "ulovit" tě tak rychle. +naznačí se smíchem uvozovky.+
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 led 2011 00:59
Bydliště: Los Angeles

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 20 srp 2013 17:23

Norsko je pěkný. +přikyvuje+ Teda já tam byla jen pár dní a většinou jsem se moc nedostala ven, ale to co jsem viděla z okna se mi líbilo. +uculí se a položí se na masážní pult+ No červený jsou dobrý. +schválí jí to+ Na semafórech vypadáš jak celebrita. +zazubí se na ni+ Ale chlapi to těžce nesou, když je předjíždí ženská v luxusním bouráku. +zasměje se a spokojeně zamručí, když jí na zádech přistane první dávka čokolády+ To si piš, že je super. +mrkne na ni+ A na co čekat, když stejně vím, že s ním chci bejt napořád. +pokrčí rameny+ Ale jsme vzatý teprv asi tři týdny, takže okolí se s tím zatím teprv srovnává. +protočí pobaveně oči+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Masážní salón

Příspěvekod Personál salonu » 20 srp 2013 17:44

+v salonu si je hned vezmou do parády dva maséři, kteří na sebe za zády děvčat lišácky mrknou. Na stoleček připraví misku čokoládových pralinek dle přaní zákaznic a a když Viki s Astrai vylezou na masážní stůl, pustí se do práce. Začnou tím, že jim na stehna a na záda nakapají horkou čokoládu, která je příjemně hřeje a místností se rozline její sladká vůně a pak jim začnou čokoládu jemně roztírat po kůži+

Uživatelský avatar
Personál salonu
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 351
Registrován: 07 čer 2010 20:52

Re: Masážní salón

Příspěvekod Astrai » 20 srp 2013 20:43

Tak to by sis to měla zopakovat s pořádnýma výletama. Protože ta příroda...Je to fakt jedna z nějkrásnějších zemí, jaký jsem kdy viděla. +líčí jí to nadšeně a lehne si na vedlejší pult. Natáhne se pro jednu pralinku a labužnicky si ji nechá rozplývat v ústech.+ Božský... +přivře oči a spokojeně zavrní, když se chlapci pustí do práce+ No, slaboši to nesou špatně. +přikývne souhlasně.+ Ale opravdový chlap, jistý si sám sebou s tím většinou problém nemá. +uculí se pobaveně+ Jojo, tyhle první týdny a měsíce po svatbě jsou fantastický. Setrvalý růžový opar na mozku. +zamrká na ni vesele a pomalu se pod šikovnýma rukama maséra uvolňuje.+ Ach bože, tohle je prostě paráda. +vzdychne spokojeně a šoupne si do pusy další pralinku.+ Navrhnu na recepci, aby vám zvedly plat. +ohlédne se na svého maséra a vesele na něj mrkne.+ Hele, i kdyby se s tím okolí nesrovnalo, jeho problém. +koukne zas na Vicki a ušklíbne se.+ Co vlastně na to řekla tvá rodina? +koukne na ní zvědavě.+ Přece jen to mělo poměrně rychlý spád a co si tak vybavuju z několika zkušeností z mého okolí, rodinné příslušníky takový věci vždycky docela seberou. +zašklebí se pobaveně+
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 led 2011 00:59
Bydliště: Los Angeles

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 20 srp 2013 21:50

Mohla bych navrhnout Byronovi, abysme tam jeli na svatební cestu. +přikývne+ Ještě jsme se nedohodli, kam pojedem. Hezčí než Finsko? Finsko se mi líbilo. Asi to zkusím. +uculí se+ Co ještě doporučuješ na líbánky pro dva cvoky? +zazubí se na ni a taky si vezme pralinku, čokoláda zevnitř zvenku, tak to má bejt. :D+ No tyjo, to mi povídej, já jsem z něj úplně hotová, připadám si jak permanentně na drogách. +směje se+ Kolikrát si byla vdaná, co? +mrkne na ni, předpokládá, že za ty staletí asi párkrát jo+ Jo, přesně tam. +vydechne, když masér najde jedno ztuhlý místečko+ Já vím, ale kdo má ty kecy pořád snášet. +protočí oči+ No, moje rodina o tom pořádně ještě neví. Našim i Byronovým rodičům jsme poslali oznámení až po svatbě. +zazubí se provinile+ Ale na těch mi nezáleží, nejspíš mně vyděděj. +pokrčí lhostejně rameny+ Zato bráchu to vzalo, ten teď bydlí u mě, a u něj by mě dost mrzelo, kdyby se s tím nesrovnal. +zamračí se+ Ale k oltáři mě odvedl, tak snad už se aspoň dovede přetvařovat na veřejnosti. +zazubí se+ Zkušenost? +mrkne na ni+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Masážní salón

Příspěvekod Styx Lupin » 21 srp 2013 16:45

+přidá se tam k holkám, ale ne jako na masáž, ale aby zkontrolovala, jestli jsou se službami spokojené+ Tak co, dámy, všechno v pořádku? Kdyby vám cokoliv chybělo, stačí říct a bude vám to vyplněno +usměje se+ Přinesla jsem vám něco k pití, abyste se mi tady z tolika sladkého nerozpustily +položí na stůl vychlazené minerálky, i pro Astrai, protože netuší, jestli to pije+ Na kosmetiku? Není problém, dnes je tady docela volno, všichni jsou teď u vody.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Masážní salón

Příspěvekod Astrai » 22 srp 2013 13:15

To je super nápad. Určitě budete nadšení. +ujistí s úsměvem.+ No...+zamyslí se krátce.+ Finsko je taky krásný, ale jinak. Norsko je takový..divočejší. Finsko má svá jezera, rozlehlé lesy. Norsko jsou fjordy, příkré skály, spadající k těm nejmodřejším vodním plochám, jaký si umíš představit. +líčí jí to v živých barvách.+ Prostě vidět a zemřít. +zamrká vesele.+ Pro dva cvoky? Las Vegas. +prohlásí se smíchem.+ Nebo nějaký obrovský zábavní park. V USA je jich spousta a mimo jiné se tam nachází sedm z deseti nejrychlejších horských drah světa. Počítám, že to by si dva cvoci mohli docela užít. +zajiskří jí pobaveně v očích.+ ( http://cestovani.idnes.cz/deset-nejrychlejsich-horskych-drah-sveta-az-206-km-za-hodinu-pag-/kolem-sveta.aspx?c=A080927_103212_igsvet_tom bych se normálně posrala strachy dámy :smich: ) Já? +zatváří se trochu překvapeně.+ No všehovšudy třikrát. Ono je to poměrně nebezpečný, protože ze svateb většinou vzniká spousta vzpomínkového materiálu a od určité doby i nepříjemné záznamy na různých úřadech. +zašklebí se+ Na utajení dlouhověkosti poměrně nevhodné. +zvedne obočí, když přizná, že ji rodiče nejspíš vydědí.+ No jo, jít za svým štěstím proti vůli vlastní rodiny není nikdy procházka růžovým sadem. +pokýve vážně hlavou.+ No tak jestli tě odvedl k oltáři, bude v pohodě. Časem určitě. +mrkne na ni povzbudivě.+ Nene, z vlastní zkušenosti nemluvím, ale měla jsem pár přátel, který si s hysterickými rodiči užily své. +zasměje se.+ Třeba na Jihu USA, v době před válkou Jihu proti Severu. Možná si to umíš představit. Nejvyšší vybraná společnost, lov na nejlepší možnou partii v okruhu sta mil..+protočí významně oči.+ Prostě o zábavu nebyla v té době nouze.+

Styx: Všechno naprosto skvělé. +koukne na ni s úsměvem.+ Jsem rozhodnutá navrhnout tomuhle umělci zvýšení platu. +mrkne na ni s úsměvem a nepatrně kývne ke svému masérovi, aby bylo jasné, o kom mluví.+ Páni, to je skvělý. Díky. +vděčně se napije a slastně přivře oči.+ Připadám si jak v sedmým nebi, vážně. +ujistí Styx s úsměvem.+ Hmm, že by jsme dali kompletní rozmazlovací péči, když už jsme tady? +zamyslí s uličnickým úsměvem.+ A možná bych si mohla nechat udělat tetování. Nebo další piercing? +uvažuje nahlas a koukne po Vicki.+ Ty nemáš žádnou takovou ozdůbku? +si při převlíkání nevšimla:D+
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 led 2011 00:59
Bydliště: Los Angeles

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 22 srp 2013 16:10

Uvidíme, on říká, že roztočíme globus a pojedem tam, kam píchnu prstem. +zazubí se+ zní to parádně, jela bych moc ráda, klidně na pár dní. +usměje se+ Ale Byron je spíš na civilizaci, města, kluby. +uculí se+ Ve Vegas už jsme byli, udělali jsme si výlet před zásnubama. +zavrtí hlavou+ Tyjo, že bych jela do Disneylandu? Na floridu jsme se kouknout chtěli. +zazubí se+ (no doprčic, to teda ne. :D Horský dráhy já ráda. +uculí se nadšeně+ Vážně? jenom třikrát? +podiví se+ Někdo slavnej? +mrkne na ni+ Ty si asi musíš vybírat nesmrtelný chlápky, aby ti chvilku vydrželi co? +zasměje se, to na LOSu není takovej problém :D+ To je blbý, no. +přikývne souhlasně+ My máme fotek mraky, a to jsme ani neměli profesionálního fotografa. Akorát jsme rozdali polaroidy. +usměje se nostalgicky+ No jo, já už jsem na to rezignovala, ani nemám zájem je nějak přesvědčovat. I kdyby se jim Byron líbil, nikdy nepřekousnou, že nekouzlí, a že jsem se jich nezeptala předem. +pokrčí rameny lhostejně+ A myslím, že brácha... to snad zkousne. +usměje se+ Páni, to jsi taky zažila? +vykulí nadšeně oči+ A znala jsi Rhetta Butlera? +zazubí se+
Je to bezva, nic nám nechybí. +usměje se nadšeně na Styx+ Je to tady hrozně příjemný. +přivře slastně oči, když masér najde to správný místo+ To bysme ale mohly. +souhlasí+ Už bych stejně potřebovala trošku ostříhat. +prohlídne si konečky vlasů+ Do tetování nejdu. +zavrtí hlavou pobaveně+ Zatím mi stačí to jedno, a to taky nebyl moc velkej úspěch. +zasměje se,má pod pravou pánevní kostí něco jako přesýpací hodiny :D+ Ale mohla bych si nechat propíchnout pupík. +zauvažuje nad tím+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Masážní salón

Příspěvekod Styx Lupin » 22 srp 2013 22:15

Viki: Když máte rádi civilizaci, chtělo by to někam, kde je přelidněno. Například do Hong Kongu +culí se (tak už jsem byla na pár horských dráhách, ale tohle bych nedala, to je přímo pád střemhlav!)+ Ostříhat? Doufám, že ne moc, máš krásné vlasy, byly by škoda je ošmikat na krátko. Tetování ne? Ale to je dneska velice moderní +přemlouvá ji nenápadně+ Ale pupík ti ozdobíme, že na to bude Byron koukat jako blázen +slíbí jí se smíchem+

Astrai: To jsem moc ráda, že jsi spokojená +masér, když uslyší chválu, jí rozetře teplou čokoládu jemnými tahy prstů ve vlnách po zádech až k bokům a snaží se, aby jí to bylo velice příjemné+ Co by sis chtěla dát vytetovat... a hlavně kam? +ráda by se jí zeptala, co je zač, když zaslechla, že je na světě už pěkných pár let, ale před maséry se zmiňovat nechce (kontroluje vůbec ještě někdo, že v Downtownu se nesmí mluvit o kouzelnickém světě nebo už to neplatí?)+ A kde máš ten první piercing? +je zvědavá :D + Klidně uděláme další, kam jen to budeš chtít +mrkne na ni vesele+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron