Masážní salón

Moderátor: Styx Lupin

Re: Masážní salón

Příspěvekod Astrai » 24 srp 2013 01:11

Jo, to je taky možnost. Jenom abyste neskončily někde na Sibiři. +varuje ji se smíchem.+ No vidíš, tak to můžeš doma navrhnout. +mrkne na ni.+ Fakt, jen třikrát. Možná se držím hesla "třikrát a dost" +zasměje se+ Nene, nikdo slavný. Moc nebezpečný, známý lidi mívaj nepříjemný zvyk hodně se všude ukazovat a pokud mají přítelkyně, nedejbože manželky, tahají je všude s sebou. +zakroutí očima.+ No...není to nutnost. Jen se musíš vyrovnat s tím, že ho dost pravděpodobně uvidíš umírat. +pokrčí rameny.+ Tak to je skvělý nápad, s těmi polaroidy. To by mě asi nenapadlo. +zavrtí s úsměvem hlavou.+ Ne, toho jsem neznala. +zasměje se.+ Ale jako prototyp Jižana té doby byl vcelku přesný. I když mezi námi...já měla vždycky slabost spíš pro drsný kovboje. +zablýskne jí rozpustile v očích.+ No já se teda stříhat nenechám, svoje vlásky bych nedala. +zasměje se.+ Pupík je super a i Byron by to jistě ocenil. +mrkne na ni významně.+

Styx: Absolutně spokojená. +kývne souhlasně a jak se masér začne ještě víc snažit, tak jen tiše, spokojeně vzdychne+ No..ještě přesně nevím co, ale určitě bych chtěla něco, co souvisí s Indií. Nebo s hady. +zamyslí se nad tím na chvíli.+ No to budu řešit později, právě teď mám mozek v stavu offline. +zasměje se.+ Ten první mám tady...+natočí trochu hlavu a ukáže drobnou zlatou pecičku v levé nosní dírce.+ Docela uvažuju o propíchnutí jazyka, hrozně se mi to líbí. +přizná, když ji Styx tak láká:D+

(lach, no asi se to hlídá, ale mě to vůbec nedošlo :D )
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 led 2011 00:59
Bydliště: Los Angeles

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 24 srp 2013 12:17

To je dost pravděpodobný, nebo spíš někde uprostřed moře +přikyvuje pobaveně+ Ale my už bychom se nějak zabavili. +uculuje se+ To je asi špatný nápad. +souhlasí+ Ale tak v historii to tak vždycky nebylo, to až dneska máš všude fotografy. +usměje se+ V patnáctým století sis klidně mohla vzít krále. To by tě maximálně namalovali na portrét, a ty stejně moc přesný nebývaj. +zazubí se+ To je děsný. +zachvěje se trochu při tý představě+ To je asi skoro lepší se nevázat. +připustí+ No jo, to napadlo ženicha. +usměje se+ Já měla vítr, že nebudu mít fotku v šatech, ale dopadlo to parádně. +culí se spokojeně+ Já Rhetta jako holka milovala. +zazubí se+ Kovboje, jo? To já bych si spíš střihla nějakýho Gladiátora, ale skutečnost by byla pravděpodobně o něco míň romantická, než si představuju. +směje se+ Ostříhat né, to bych doma schytala. +zasměje se+ A na to je mám moc ráda. Myslela jsem třeba pět čísel, konečky už mám dost děsný. +prohlídne si je+ To jo, a kdyžtak se to dá vyndat a snad to nebude tak bolet. +uculí se+

To je pravda, o Hong Kongu jsme jednou mluvili, to je dobrý nápad. +usměje se souhlasně+ Nakrátko určitě ne, Byron má moje vlasy rád. +zazubí se+ Tetování ne, nebo rozhodně ne takhle narychlo, já o tom musím dlouho přemejšlet, a vykoumat si přesný design, aby to pro mě mělo nějakej význam. +uculí se+ Snad jo, tam je jenom kůže, to by nemuselo zas tak bolet. Vyberu si nějakej pěknej kamínek. +zazubí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Masážní salón

Příspěvekod Styx Lupin » 24 srp 2013 22:38

Astrai: Aha, něco s Indií... nějaká tančící kobra by byla myslím moc pěkná. Anebo nějaký drobný šperk mezi obočí... viděla jsem to na mnoha Indkách. Ty tedy pocházíš z Indie? +zajímá se a pak si prohlédne její piercing v nose+ Hm, moc pěkný. Propíchnutí jazyka není u nás žádný problém. I když já osobně bych si to nedala dělat +oklepe se s úsměvem+ Ale tím tě opravdu nechci odradit, pokud se ti to líbí a nebojíš se toho +kšeft je hold kšeft :D +

Viki: Vážně jsem se tak trefila? +na ten Hong Kong+ Tak tam by to vůbec nebylo špatné. Tak se žije ve dne v noci. Jasně, chápu, že si chceš své tetování pořádně rozmyslet. Já jich mám taky několik a každé má svůj konkrétní význam, nějakou důležitou událost v mém životě. Tak až budeš připravená, klidně přijď +usměje se+ Ne, pupík skoro vůbec nebolí. Ale pro krásu musí člověk i něco vytrpět, ne? +mrkne na ni se smíchem+ Vlastně jsi mi ještě neřekla, jaká byla svatba a jak jste si to užili. Jaké je to být mladou paní? +vyzvídá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Masážní salón

Příspěvekod Astrai » 26 srp 2013 00:59

No foťáky sice nebyly, ale i ty portréty mohli nadělat docela zajímavý situace. Třeba v dnešní době, kdyby nějaký nadšený sběratel zjistil, že vlastní dejme tomu deset portrétů jedné a té samé ženy, ale z různých historických období. +uchechtne se.+ Řekně takový malý průřez dámskou módou v průběhu dějin? +zajiskří jí v očích.+ Není to jednoduchý, ale to nakonec čeká skoro každého. Pokud nezemřou při nějaké nehodě oba manželé, je pravděpodobné, že buď jeden, nebo druhý uvidí toh druhého umírat. +pokrčí rameny.+ Skutečnost je vždycky úplně minimálně romantická. +zasměje se.+ No jo, to je výhoda piercingu, můžeš ho kdykoliv vyndat nebo po libosti měnit. Drobná nevýhoda je v tom, že když ho nenosíš dlouho, může ti dírka znovu zarůst a tebe to celé čeká nanovu. +zašklebí se.+

Styx: jo, kobra by byla fajn. +přemítá s úsměvem.+ Nene, na čelo nic. +zavrtí se smíchem hlavou.+ To co máš nejspíš na mysli, je takzvaný tilak nebo bindi. Ač se má obecně za to, že jde o znamení, které nosí vdané ženy, významů je mnohem víc. Tilak je k vidění více na severu Indie a důvody se různí. Může to být požehnání, příznivost, uvítání. +vysvětluje ochotně.+ A také to není šperk, ale pouze jakási pasta. Přísady na výrobu se také můžou různě lišit. Naproti tomu bindi nosí většinou mladé dívky a ženy. Je většinou z nachového prášku a sybolizuje bohyni Parvati, která je bohyní ženské energie a ochraňuje nejen je, ale ji jejich muže. A právě bindi je tradičním znakem sňatku, i když v poslední době se už nosí i jako dekorativní předmět. Je v různých barvách a tvarech, zdobený flitry a sklíčky. Fantazii se meze nekladou. +usměje se.+ Neboj, mě jen tak neodradíš. +mrkne na ni vesele.+ No ještě to zvážím, momentálně si chci naplno vychutnat tuhle úžasnou masáž. +přivře slastně oči, když masér narazí na nějaké zatuhlé místečko+
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 led 2011 00:59
Bydliště: Los Angeles

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 26 srp 2013 15:27

Já myslím, že by se to uhrálo na nějakou podobnost v rodě. +zazubí se+ Nebo by o tom spíš napsal knihu, rozjela by se aféra s teorií o převtělování a natočil by se o tobě hollywoodskej film. +mrkne na ni+ To je pravda, ale stane se ti to tak jednou v životě, a ne pravidelně dvakrát do století. +pokrčí rameny, ale už se v tom radši nevrtá, takový morbidní téma :D+ Jo, to je teda pravda. +souhlasí+ Ale já na tu romantiku zas až ta netrpím, tak mi to nevadí. +uculí se+ To nevadí, když už se ti to třeba nelíbí, můžeš to prostě nechat zarůst, s tetováním je to poněkud trvalejší záležitost. +zazubí se+ Já bych si na piercing v jazyku asi nezvykla, pořád bych si s tím musela v puse hrát. +zauvažuje o tom a poslouchá její výklad o indických ozdobách+

no jo, když jsme uvažovali, kam pojedem na výlet před zásnubama, bylo to pade na pade hong kong a vegas. +přikývne pobaveně+ ale pak jsme vzali to vegas, s roadtripem po americe. +uculí se+ s tím úplně souhlasím, když už, tak chci, aby to mělo smysl. +usměje se+ Já bych řekla, že svoji dávku trpění pro krásu si vybírám depilací voskem. +zasměje se+ Bylo to krásný, ani mě nenech o tom začínat, nebo mě už nezastavíte. +zasměje se+ Obřad byl celkem jednoduchej, všechno klaplo jak mělo, měli jsme to v noci, všude spousta světel, a ani nepršelo, takže se nám to moc líbilo. +vykládá nadšeně+ Mezi náma se v podstatě zas tak nic nezměnilo, rádi se máme pořád stejně. Jen je hezký mít ten pocit, že už k němu patřím oficiálně, napořád. +pousměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Masážní salón

Příspěvekod Styx Lupin » 26 srp 2013 21:38

Astrai: +poslouchá zaujatě to zajímavé popisování ženských indických ozdob+ Jo aha, to jsem netušila, že je to poznávací znamení vdaných žen. Mně to připadalo jako indická cool ozdoba, něco jako evropský piercing v obočí nebo v nose +uculí se+ Ale víš o tom evidentně hodně. Je zajímavé poznávat kulturu a zvyky i jiných národů +přikyvuje+ Jasně, jen si to užívej, čokoládová masáž je opravdu úžasná relaxace.

Viki: +tak s tím Hong Kongem jsem se fakt trefila a to jsem vůbec nešmírovala:)+ Takže vy jste byli ve Vegas? Zahráli jste si nějaké hazardní hry? Vyhráli jste balík? +směje se+ Takže se ti to splnilo, mít obřad o půlnoci... to musela být krása... +zasní se+ Jasně, chápu .. prstýnek je prstýnek +mrkne na ni vesele+

Dámy, nechám vás už osamotě, abyste si tu relaxaci vychutnávaly v klidu. Kdyby něco, budu tady někde pobíhat.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Masážní salón

Příspěvekod Astrai » 29 srp 2013 22:06

(ty jo, se omlouvám, jsem na ni úplně zapoměla :oops: :roll: )

No, vyrostla jsem tam. Tak se v tom trochu vyznám. +pokrčí s úsměvem rameny.+

Jo tak film...+zasměje se.+ To snad ani radši ne. +zavrtí se smíchem hlavou+. No já si na romantiku potrpím jak kdy. Musí být nálada. +uculí se.+ jo, přesně tak. Piercing si můžeš různě obměňovat, zato kérka je na pořád. A odstranění prý bolí zatraceně víc, než ta výroba. +zaxichtí se.+ No, taky si říkám, jestli si s tím nebudu pořád hrát, ale když jo, tak ho prostě vyndám no. To je právě ta výhoda. +zasměje se a poslouchá, jak vypráví o svatbě.+ Teda zní to fakt perfektně, dokonalá svatba. Tak ten zbytek už bude brnkačka. +zamrká na ni vesele.+

Styx, díky. Momentálně mi nechybí vůbec nic. +usměje se na ni a šoupne si do pusy další pralinku.+
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 led 2011 00:59
Bydliště: Los Angeles

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 30 srp 2013 15:09

(Však to je fuk, tady se stejně nic převratnýho neděje. :D)

Ale jo, bylo by to něco jako Tajemná dívka z obrazu, a hrála by tě nějaká kočka aspirující na Oscara. +zazubí se+ No, moje zkušenost je teda asi nepoměrně menší a kratší než tvoje, ale přijde mi, že s každým je ta romantika v něčem jiným, jakože nejsou nějaký univerzální pravidla typu okvětní plátky růží a svíčky, spíš je to o tom člověku než o nějakejch spešl proprietách. +pokrčí rameny+ Někdy stačí, když mi dá hezky pusu, a je to romanťárna, že bych se rozpustila. +zazubí se vesele+ Právě právě, proto mají všichni mí kámoši instrukce nenechat mě ožralou vlízt do tetovacího salónu. +zasměje se+ Teda když jsme táhly s kámoškou po klubech v rámci mojí rozlučky se svobodou, jeden jsme našly, a ona je ještě větší pako než já, tak mě samozřejmě nezastavila, takže jsem se ráno vzbudila s nápisem MILUJU TĚ BYRONE přes celý břicho. +směje se+ Naštěstí se ukázalo, že ten tatér byl rozumnej a všechno mu to bylo jasný, takže mi to udělal jen hennou, abych nelitovala, ale můžu ti říct, že jsem se celkem orosila. +zazubí se+ No jo,kéž by. +zasměje se+ Ty teďka nerandíš? +sonduje nenápadně+

Dík, zrovna teď jsem v sedmým nebi. +usměje se na Styx+ Měj se hezky. +zavolá za ní ještě+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Masážní salón

Příspěvekod Astrai » 04 zář 2013 15:14

Jo tak myslíš, že by to mělo takový úspěch, že by to dostalo Oscara? +směje se.+ Akorát by mě zajímalo, co by to bylo za žánr. +zamyslí se a v očích jí pobaveně jiskří.+ No tak to jsi trefila naprosto přesně, tuhle definici romantiky by sis měla nechat někde zapsat, aby tě u ní uváděli jako autora. +mrkne na ni vesele. Když jí vypráví o tom tetování, jenom zírá a pak se rozesměje.+ Tak to jsi měla zatracenou kliku, že jste vlezli zrovna k tak rozumnýmu tatérovi. Kdyby to byl nějakej škodolibej zmetek...+nedopoví a zakroutí hlavou.+ A ukázala jsi to Byronovi? +zajímá se a musí se smát, když si zkouší tu reakci představit.+ To ti věřím, že ses asi docela vyděsila. Se mnou by to asi rovnou švihlo. +chechtá se.+ Já? Ne, teď jsem zrovna single. +loupne po ní pobaveně očima.+ Ptáš se z nějakýho zvláštního důvodu? +cuknou jí koutky.+
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 led 2011 00:59
Bydliště: Los Angeles

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 04 zář 2013 20:15

To víš že jo, emoce by stříkaly, a hrála by tě nějaká děsná kočka. +zazubí se+ No vzhledem k tomu, co se dneska točí, asi nejspíš upíří drama. Oni už by si nějakýho upíra do toho nějak dosadili.+směje se+ No, to nevím, já se akorát držím myšlenky netlačit na pilu a hlavně si užít jeden druhýho, kdo ví, co bude zejtra. +pokrčí rameny a vesele se zazubí+ No to teda, já jsem mu pak volala, říkal, že to tak nějak odhadnul, že to obří tetování asi nemyslím úplně vážně, ale nedala jsem pokoj, dokud mi něco nevytvořil. +směje se taky+ Né, mám to vyfocený, a pak jsem to tři dny drhla, dokud to nezmizelo. Ten by se mi smál ještě na padesátým výročí. +zavrtí pobaveně hlavou+ No můžu ti říct, že jsem myslela, že mě vomejou teda. +souhlasí se smíchem+ Né, akorát jsem děsně zvědavá. +culí se potutelně+ Ale zase kdybys chtěla, mám spoustu kamarádů, a Byron taky, samý nevyzrálý punkový cvoci nebo bohémský smažky. +zamrká na ni+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron