Masážní salón

Moderátor: Styx Lupin

Re: Masážní salón

Příspěvekod Astrai » 05 zář 2013 13:05

Šmarja, tak upíra? +vykulí oči a dusí smích do polštářku pod hlavou.+ Tak to by byla vážně filmová perla. +kroutí hlavou+ Ale to je vážně škoda, žes mu tu superkérku neukázala. +culí se.+ Jako historka pro potomky a vnoučata by to bylo nepřekonatelný. +zasměje se.+ Jo tak cvoci jo? No nevím, ve svým věku bych už přece jen ocenila něco dospělýho s funkční mozkovou hmotou v hlavě. +potřese se smíchem hlavou.+ Ale díky za nabídku, kdoví, třeba ji nakonec ještě ráda využiju. +zamrká na ni vesele.+
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 led 2011 00:59
Bydliště: Los Angeles

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 05 zář 2013 18:33

No kvalita asi nic moc, ale blockbuster by z toho byl určitě, upíří táhnou. +směje se+ neříkej, žes nikdy žádnýho nezkusila. +zahýbe obočím pobaveně+ No to víš, smál by se mi ještě teď. +vrtí hlavou se smíchem+ Tetovat si jména je vůbec dost nebezpečná záležitost. +uculí se+ Prosím tě, s potomkama vůbec nezačínej. +protočí pobaveně oči+ já nevím, co s tím furt všichni mají, to jako jenom proto, že jsme se vzali, se musíme hnedka začít množit? +pokrčí nechápavě ramena+ No já bych ti dohodila nějakýho, co se často meje, neboj. +zazubí se+ Oni se kluci usaděj, jen jim to bude ještě pár let trvat, no. Byron taky doma nevydrží skoro vůbec. +zasměje se a sezobne poslední pralinku+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Masážní salón

Příspěvekod Astrai » 11 zář 2013 12:35

Mnooo...to jsem nikdy neřekla. +zatváří se nevinně a v očích jí vesele zajiskří+ Já myslím, že tetování jmen by mělo být zakázaný. +směje se+ No znáš to přece - milujte se a množte se. +zašklebí se pobaveně+ Jo, tak to je potom dobrý, když se bude často mýt. Ale hlavně aby nebyl nakonec v koupelně dýl jak já. +zašklebí se+ No a času já mám docela dost a trpělivost jsem si taky vytrénovala k dokonalosti. +zasměje se+

+a chlapci maséři jsou zdá se z prací u konce, tak se tam asi nejspíš někde umejou nebo co já vím, jak se té čokošky zbavit:D+

Hmm, je mi tak skvěle, že snad usnu za chůze. +usměje se blaženě když se v šatně zase obléká+

(ať tu taky nejsme do vánoc, že :lol: )
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 led 2011 00:59
Bydliště: Los Angeles

Re: Masážní salón

Příspěvekod Personál salonu » 11 zář 2013 20:57

+maséři tu čokoládu ze slečen s velkou radostí slízají, pardon setřou :lol: umyjou dočista vlhčenými ubrousky a pak jim do pokožky zad jako bonus jemně vmasírují vonný olejíček a pak se se šibalským úsměvem odporoučí a nechají slečny převléknout se+
Uživatelský avatar
Personál salonu
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 351
Registrován: 07 čer 2010 20:52

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 18 zář 2013 14:05

(Jů. jsem to nějak zazdila. :D)

Já jsem to tušila. +zazubí se+ Hele a studí to? Jako... +pokrčí rameny a uculuje se+ No já se rozhodně hodlám nějakou dobu milovat, a množit nejdřív za pár let. +zazubí se+ Nebo můžete bejt v koupelně spolu. To se mi rozhodně osvědčilo. +mrkne na ni pobaveně, nechá se olízat :D a skočí tak do sprchy to ze sebe umejt+ Jo, já mám vždycky pocit, že se rozpustím. +zasměje se a taky se oblíká a sváže si vlasy dozadu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Masážní salón

Příspěvekod Styx Lupin » 19 zář 2013 20:23

+nakoukne do masážního oddělení+ Koukám, že masáž jste už úspěšně absolvovaly, dámy. Tak jak jste byly spokojené s našimi službami? +mrkne na ně s úsměvem, že podle toho bude personál taky ohodnocen+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 20 zář 2013 17:00

Styx: +lekne se, jak tam na ně promluví zpoza rohu+ Fuj teda, ty seš jak duch. +zasměje se+ Bylo to absolutně boží, pánové by měli dostat nějak přidáno, protože ruce mají fakt ze zlata. Připadám si odpočatá jak po čtrnácti hodinách spánku. +uculí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Masážní salón

Příspěvekod Astrai » 20 zář 2013 20:01

No..některý studí pořád, některý občas...+zamrká na ni vesele+ No ono co si budem povídat, ta výroba dětí je daleko zábavnější než ty následky. +zasměje se. lach to olízání mě taky napadlo :lol:+ Tak to je ale pravda, že užívání koupelny ve dvou fakt stojí za to. +uculí se a počká až se i Vicki oblékne+

Styx: Já jsem teda spokojená tak, že být ještě o trošku víc, vznáším se támhle u stropu. +píchne prstem nahoru a zazubí se na ni+ Takže jsem taky pro, aby pánové dostali nějakou pořádnou odměnu. +přidá se k Vickinu názoru+
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 91
Registrován: 02 led 2011 00:59
Bydliště: Los Angeles

Re: Masážní salón

Příspěvekod Styx Lupin » 21 zář 2013 00:58

+musí se rozesmát, jak to tam Viki a Becca barvitě popisují+ Jak vás tak poslouchám, připadá mi, že ta masáž byla lepší než sex +směje se+ Asi to budu muset taky vyzkoušet. Každopádně pánové dostanou mimořádné prémie za to, že vás tak uspokojili +mrkne na holky a borci se mezi dveřmi na ně taky vesele uculují, jako že si tu práci přímo užívali+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Masážní salón

Příspěvekod Victoria » 21 zář 2013 17:49

Astrai: Občas? +podiví se+ Jakože když je zahřeješ, tak ne? +uculuje se významně+ Já bych se asi bála, že to třeba v zápalu vzrušení přežene, a nechtěně mě sežere. +zazubí se+ No to teda klidně můžu podepsat. +přikývne pobaveně+ Musí se to taky pořádně natrénovat, že jo. +mrkne na ni+

Styx: No, to bych zas úplně netvrdila, ale skoro se to blíží. +zasměje se+ To je dobře, určitě si to zaslouží. +přikyvuje+ Cože, tys to ještě nezkusila? +vykulí oči naoko pohoršeně+ Jak to je s tou kovářovou kobylou? +uculuje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron