Pokoj pro hosty

Moderátor: Victoria

Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 02 kvě 2015 01:39

Obrázek

Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 24 dub 2018 19:42

+když Becca zavolá, že potřebuje na pár dní "hlídání" pro Payne, vůbec neváhá, však taky občas hlídá sophii už skoro rok a půl, a někdy i docela dlouho do večera, tak holt zůstane pár dní přes noc. Sophie ji úplně zbožňuje, Robin taky, a navíc Byron je zrovna na pár dní na game conu, tak se aspoň neukoušou nudou+
Kdybys chtěla něco jíst, tak si to klidně vem, kde máme lednici víš. +uculí se na Payne, když jí pomáhá s taškama do pokoje+ Nebo si řekni jeefesovi, ten je k dispozici furt.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 24 dub 2018 20:37

Jasně, díky moc. +usměje se na Vicky, když vejde do pokoje a položí si tašku na zem+ Fakt děkuju za azyl, i když jsem říkala Bí, že kdyžtak pojedu klidně s nima. +zazubí se, ale srandu si dělá jen částečně:D+ A kdybys chtěla, můžu klidně uvařit. Bude fajn, mít zase pro koho. +usměje se a sedne si do křesílka+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 24 dub 2018 20:43

V pohodě, tady seš vždycky vítaná. Klape mi díky tobě manželství. +zazubí se+ Někdy je fajn něco uvařit, co? +usměje se+ A co Dean, ten si s tebou někdy nedá? +zajímá se a donese jí čistý ručníky+ No já ani nevím, kam jeli, radši to nechci vědět. +zasměje se+ Budu se snažit, aby tě sophie moc neotravovala. +uculíse+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 24 dub 2018 20:50

Tak to je bezva, ráda pomůžu. +zasměje se tomu, že jim díky ní klape manželství+ Ale jo, dá. Jenže jsme se teď dlouho neviděli a ještě to chvíli potrvá. +povzdechne si a vypadá chvilku docela zničeně, vysloveně frustrovaná zamilovaná puberťačka:D+ Do Ruska! +práskne to hned zčerstva a vykulí trochu oči+ Tam jsem taky nebyla. +povzdechne si nespokojeně+ Koukala jsem na fotky a Moskva vypadá úžasně. A Petrohrad! Ty muzea a galerie! Musím tam někdy Bí vytáhnout, však taky může mít někdy dovolenou, ne? +zasměje se+ Prosím tě, nech toho, víš že mi Sophie nevadí. +usměje se měkkce+ Je to zlatíčko. Asi po mamince. +uculí se+ I když možná i po tatínkovi...+zamyslí se nad tím poctivě a zasměje se+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 24 dub 2018 20:54

No to je blbý, to jo. +musí se děsně moc uculit+ Ale já to chápu, je to naprd, když se nesmíte vidět. Máš furt zaracha? Třebaaaa by se s tím dalo něco dělat, že jo. Když slíbíš, že budeš brzo doma, a do ničeho se nenamočíš. +přimhouří vesele oči+ Já myslím, že tě tam klidně vezme, kdž o tom budeš takhle básnit. Teda podle toho, jak tam dopadnou. +zasměje se+ Jo, dovču by si vzít měla. Potřebuje si trochu odfouknout, posledně vypadala trochu přepracovaně. +usměje se+ Já vím, jsi zlatá. Ale i Sophie umí bejt pěkný pako, zvlášt když jseš s ní víc dní v kuse. +uculí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 24 dub 2018 21:03

No jo, mám. +přikývne zamračeně+ Ještě tři týdny, myslím, že to nepřežiju. +protočí oči, ale pak na ni zůstane vyjeveně zíra a úplně zapomene zavřít pusu:D+ To myslíš vážně?! Já se určitě do ničeho nenamočím! +div že se nezapřísahá:D+ A stejně za to nemůžu, ty problémy se na mě tak nějak samy lepěj nebo co. +zamrká řasama, nevinnost sama:D+ Jo, to máš pravdu. O hodně víc teď trénujeme a i v noci je často pryč. Víc než jindy. +zatváří se ale, že je jí to naprosto a úplně ukradený:D+ Však to je v pořádku, je to ženská. Musí si umět dupnout. +zazubí se na ni+ A kde vůbec je? Spí? +rozhlídne se tam, jak kdyby ji měla někde schovanou:D+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 24 dub 2018 21:07

Ale jako vážně do ničeho, Becca by mě zabila. +uculí se+ Budete sedět proti sobě ve starbucksu, nebo něco, a do tmy doma. +zahýbe vážně obočím+ No mně je to jasný, samy tě cvrnkaj do nosu co. +zazubí se+ Jo? No... tak třeba má hodně práce, že jo... +zaculí se, pač má zatím rodičovský zkušenosti jen s batolatama a není si jistá, jestli je vhodný debatovat o milostným životě adoptivních rodičů s puberťákama+ to nemusí bejt je špatný, třeba se chodí bavit. +navrhne neutrálně :D+ no to ona rozhodně umí, to se neboj. +zasměje se+ jo, má odpoledního šlofíka. +uculí se+ To poznáš, až se vzbudí.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 24 dub 2018 21:16

Slibuju! Na mou duši, na psí uši...však víš. +culí se nadšeně+ No, to asi má.. +souhlasí trochu neochotně+ Chmm, tak bavit se umí občas až moc nápadně. +prskne najednou, trochu jak podrážděná kočka, ale pak na ni hned omluvně koukne+ Promiň. Já jen, že mám poslední dobou fakt děsnou náladu. +povzdechne si a prohrábne si trochu frustrovaně vlasy+ To máš pravdu, je jí všude plno. +zasměje se+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 24 dub 2018 21:48

na kočičí svědomí. +zazubí se+ jo? +podíví se trochu, jak vyjela, protože ona ji zná jen jako děsně milou a trochu prdlou holku+ Tak však ona se ani nemůže opít ne? +pousměje se, a moc neví, co tím Payne myslí+ No jo, to je asi tím, že se s Deanem nevídáte, co? +usměje se, a sedne s na postel+ nebo se něco děje? +sonduje opatrně, a už jí jedou děsný scénáře. Fetuje. Prodává svoje nahý fotky. no jo, nemá s teenagerama moc zkušenosti :D+ No, skoro moc. +zazubí se+ nkdy si nějsem jistá, jestli to druhý chci.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Další

Zpět na Kensington house, London

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron