Pokoj pro hosty

Moderátor: Victoria

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 24 dub 2018 22:03

Ne, nemůže. +zavrtí hlavou+ Asi jo, někdy jsem už protivná i sama sobě. +zakroutí očima a trochu se uculí, páč si najednou připadá trochu hloupě+ No...já ani nevím. Asi to zbytečně hrotím, ale...+pokrčí rameny a koukne na ni zpod řas, jakoby se k něčemu odhodlávala+ Hmm..ty víš, jak nás s Deanem zatkli? +kousne se trochu rozpačitě do rtu, protože se za to pořád docela stydí:D A taky tak nějak neví, jak začít:D+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 24 dub 2018 22:07

No, někdy má člověk pocit že je něco děsně zásadní, a až zpětně zjistí, že vlastně o nic moc nešlo. +pousměje se+ Já kolikrát věci moc hrotím ještě teď. +mávne rukou a uculí se+ Neboj, Sophie tě kdyžtak srovná. +uculí se na ni+ No... jenom trochu. prej jste se někde muchlovali veřejně. +zazubí se, protože jí to přijde rozkošný+ Ale dopadlo to dobře ne? Becca mi neříkala detaily, mluvily jsme spolu jen chvilku. Máš z toho průšvih? +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 24 dub 2018 22:21

Jo? Tak to jsi mě trochu uklidnila. +uculí se pobaveně+ Hmm...jo, aspoň takovej byl původní záměr. Ale místo jsme nevybrali ideálně, asi. +zašklebí se vesele+ No to ani ne, průšvih byl hlavně z toho, že jsme se nechali chytit. +protočí oči+ Ale jde o to..že...no, Dean zavolal Beccy ze svýho mobilu, aby mě dostala ven. Ten "můj" polda mi nedal mobil, abych si mohla taky zavolat. +dodá na vysvětlenou+ A Bí pak dala vědět Deanovu...+chvilku přemýšlí, jak ho nazvat+...šéfovi. +zvolí nakonec neutrální výraz+ Dostali nás ven. +přemýšlí, jestli říkat o tom, že vymlátili policejní stanici, ale nakonec si to nechá radši pro sebe+ Upravili všem paměť a my Dean nás pak přemístil do Guns. +nadechne se, páč se dostává k jádru pudla:D+ Becca tam byla autem, tak jeli spolu. +kousne se do rtu a teď si už velice pečlivě zkoumá svoje ruce a pohrává si se zlatým náramkem+ Vrátili se docela za dlouho a...+střelí po ní pohledem, aby zjistila, jak se tváří a fakt neví, jak má říct to záasadní s čím má problém:D+ Prostě byla...zraněná. +vyhrkne nakonec skoro neslyšně a znovu začne žmoulat náramek. Traumatizovanej puberták hadr:D+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 24 dub 2018 22:29

no to asi ne. +uculí se+ ale v tom se zlepšíte, neboj. A i to zaracha nebude věčný. +zazubí se na ni, a stočí si nohy pod sebe+ Fakt? to je idiot, to přece musí. +zamračí se+ Dean je dobrej. +usměje se na ni povzbudivě a nepřerušuje ji, pač to z ní leze jak z chlupatý deky. Ale jak dojde na "šéfa", začne tušit, která bije. Další děvče traumatizovaný Jadem :D Uh, a tohle je konverzace, kterou by radši nevedla, ehm+ Tak hlavně, že se vám nic nestalo. +usměje se, a taky se trochu ošije. Je jí jasný, kam to směřuje, pač se s B sice nikdy nebavily o detailech, ale že ji Jade zajímá, s tím se jí kdysi svěřla+ Payne, kočko... to je složitý víš? +pousměje se+ Přece víš, že Becca by nikdy nikomu nedovolila, aby jí proti její vůli cokoliv udělal. A Jade... je divnej, ale při... +odkašle si trochu+ no, tohle on nedělá, věř mi. +jo, protože nadhodit slovo znásilnění v běžný konverzaci není prdel :D+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 25 dub 2018 21:40

Určitě. Budeme pilně trénovat. +zazubí se a oči jí zablýsknou+ Jo to je. +uculí se zamilovaně a když to ze sebe konečně dostane, trochu se jí uleví, přesně podle hesla, svěřený trápení, poloviční trápení:D Vidí, ale že to je i Vicky nepříjemný a je jí trapně+ Promiň, neměla jsem to vytahovat. +zavrtí hlavou, ale pak na ni koukne koutkem oka+ To říkala i Bí. +zavrčí na to, že to je složitý, ale pak se zas zatváří rozpačitě a ztraceně+ Jo, já vím. Vím, že to není...tohle. +taky rozhodně to slovo nechce říct+ Měla popáleniny od stříbra. Na rukách. Na krku. +kousne se do rtu a střelí po ní pohledem+ Jo, to teda je. Nemám ho ráda. +oznámí jí to jakoby měla potřebu právě tohle říct nahlas:D oči jí trochu potemní, ale pak si uvědomí jednu zásadní věc+ Vlastně... ty ho znáš? +zadívá se na ni, oči najednou poněkud velký a nechápavý:D+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 26 dub 2018 20:01

o tom vůbec nepochybuju. +zasměje se+ Ne, to je v pohodě. +uculí se+ Já jenom nemám moc praxe s takovýhlema konverzacema. Myslím si, že jsem ohledně těhle věcí celkem otevřená, ale neumim si vůbec představit, že se jednou budu bavit se Sophií o sexu. +zazubí se+ No jo, já vím, ono to takhle zní jako "pochopíš to až budeš velká"... +zašklebí se+ Ale ono to vážně je složitý. +zarazí se a chvilku hledá slova+ Dospělý se o sexu neumí moc bavit, zvlášť ne se svýma dětma. +pokrčí rameny+ Maximálně se dozvíš, jak se chránit, a že bys měla počkat na někoho, koho miluješ. A Becca ti určitě odpoví na co budeš chtít, ale někdy je to těžší, když jde o tvoje vlastní děti, víš? +usměje se+ Navíc... někdy člověk ani neví na co se zeptat, co. +uculí se na ni a trochu se kousne do rtu+ Pravda je... jako jo, sex je na posílení nějakýho pouta s člověkem, kterýho máš ráda, ale taky je sex z nudy, a sex na usmíření, když potřebujete nějak znova navázat na to pěkný intimní mezi váma, a taky sex na uklidnění stresu a sex jen pro sex, z čirý potřeby, a vůbec. +poškrábe se rozpačitě ve vlasech+ A... taky je sex skvělej v tom, že... dokáže hodně věcí přehlušit. Strach, nejistotu, smutek, bolest... +pokrčí rameny, a usměje se na ni, že to asi už ví sama+ Víš Payne ty jsi zažila věci, který by nikdo zažít neměl. A zvládlas to, úplně parádně. +usměje se na ni povzbudivě+ Ale sama učitě víš, že tě to ovlivnilo, bylo by divný, kdyby ne. A ovlivnilo tě to v tom, co je pro tebe důležitý, jak na některý věci reaguješ, a taky co je pro tebe nepřípustný v sexu. Ale tohleto má každej jinak, a Bí to má taky jinak, protože si prošla jinýma věcma. Je normální, že ti to přijde nepochopitelný, máš jiný zkušenost. Někdo nesnese žádnej náznak submise, někdo naopak potřebuje občas nechat kontrolu jinejm lidem... někdo u toho potřebuje bejt vkostýmu jednorožce, a potkala sem jednoho, co mi chtěl říkat mami. +zakoulí očima, uculí se, a začíná mít pocit, že se do toho trochu motá+ No, jeden... někdo mi kdysi řek, že destrukce je pro lidi ta nejpřirozenější věc. +ušklíbne se, kdo to asi byl :D+ je to obrannej mechanismus. Každej máme nějaký svoje traumata, nejen fyzický, ale taky emocionální, psychický. Někdy stačí i stres, velkej tlak, věci se v tobě nahromadí a potřebuješ nějak... upustit ventil. Vytáhnout špunt z vany plný psychickýho hnusu, aby se trochu upustilo, a zase se tam dalo lejt. +rozmáchne rukama+ Někdo jde běhat, někdo se odreagovává pletením, někdo dělá bojový sporty... určitě taky něco máš. +usměje se na ni povzbudivě+ A spousta lidí tu destrukci obrací do sebe. Vypěstujou si poruchu příjmu potravy, řežou se, fetujou, trestají se. I třeba psychicky. Protože fyzická bolest někdy přehluší tu psychickou, a o přehlušení tu jde. +koukne na svoje ruce v klíně, a nechce to řešit moc do detailu, a bejt moc osobní+ lidi jsou rozbitý, u některejch bys to ani nepoznala, ale málokdo je celej a v pohodě, Payne. Každej si musí najít způsob, jak se s tím srovnat. +promne si trochu prsty, ale když na ni koukne, tak se usmívá+ No... Beccy má tu vanu o dvě stě let větší než my, myslím, že některý věci, kterýma si prošla, si ty a já ani neumíme představit. Tak možná i to její upouštění musí bejt trochu... jiný než by sis představovala. +uculí se na ni+ A... můžeš to brát tak, že takhle to aspoň kontroluje. Když dáš tu možnost ti fyzicky ubližovat někomu druhýmu, nevymkne se ti to. Jasně, musíš mu v tomhle věřit, ale... je to lepší než si nějak jinak ubližovat sama, tomu věř. +usměje se, úpná reklama na BDSM :D ovšem pak trochu zrozpačití+ Nelíbí? +musí se rozesmát+ Holka, to máš dobrý instinkty. +zazubí se+ Dean... ti to nikdy neřek? Znala jsem se i s jeho rodičema, když byl ještě malej záprdek. A s Jadem... jo, pár let jsem s ním žila. +onípne si nehtem kůžičku, ale dá si záležet, aby to znělo klidně, protože se rozhodla, že se za to už nestydí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 26 dub 2018 21:12

No jo to máš pravdu. Mám Bí fakt ráda a věřím jí, jako nikomu, koho znám, snad s vyjímkou Deana...+pousměje se+ ...ale fakt jsou věci, který se mi s ní úplně probírat nechtěj. +zatváří se+ No jo...to taky. +kývne na to, že ani neví na co se zeptat. Pak ji poslouchá a nepřerušuje. Když zmíní jednorožce, musí se usmát.+ Jo, tak to je asi pravda. +přikývne na tu větu o destrukci, což by asi neudělala, kdyby tušila, kdože to řekl:D Když zmíní její minulost, trochu se ošije, ale v podstatě jí to nevadí, rozhodně ne tolik, jako dřív. Přijetí a smíření je důležitý a dá se říct, že to už celkem zmákla. Ale čím dýl Vicky mluví, tím víc je potichu, jak si to v sobě přebírá a jakoby jí kousky skládačky zapadly do sebe. Ventil. Jo. Tak ten našla. To poznání a pochopení jí na okamžik ochromí, ale najednou jakoby to dávalo smysl. Dokonce si i vzpomene na pocity, jaké měla, když ji Dean trochu víc přitiskl ke zdi...jak se jí to líbilo. A poprvé ji napadne, že Bí možná měla pravdu. Časem pochopí...+ Myslím, že ses minula povoláním. Měla bys být psycholog. Nebo spíš možná psychiatr. +uculí se na ni+ No...nelíbí...asi není přesný slovo. Je..hezkej. Jako chlap. +zatváří se trochu, jakoby ji z tohodle přiznání měl upadnout jazyk:D+ Ale...nemám ho ráda. Mrazí mě z něj v zádech. +podívá se na ni+ No..to mi říkala i Becca. +zasměje se na ty instinkty+ Hmm..ne, myslím že asi neřekl. Nejspíš nebyla příležitost...+zamyslí se nad tím poctivě, ale když pak přizná, že s ním žila, vykulí na ni oči a otevře pusu, jakoby chtěla něco říctt, ale netuší co vlastně a tak zase sklapne+ No...já tuším už dávno, že jsi světice. Tak teď to je jistý. +zazubí se na ni pak, na odlehčení atmosféry. Zdá se, že v něčem je empatická dostatečně:D+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 26 dub 2018 21:46

jo, a nemysli si, že z druhý strany to není stejně těžký. +uculí se+ musíš rodičovat a zároveň bejt kamarád... +zakoulí očima+ největší dospělácký tajemství je, že vlastně vůbec nejsme dospělý, všechno děláme metodou pokus omyl. Jen ty průšvihy sou větší. +uculí se+ No to nevím, já sem spíš dlouho k psychologům chodila, tak vím co říkaj. +zasměje se+ Chci jenom říct, že to nemusíš pochopit. jenom akceptovat, že Bí je taky dospělá, a ví co dělá. A že možná potřebuje jiný věci než ty, a je fajn, že ví jaký. Je těžký takový věci najít a připustit si je. +usměje se na ni, taky ví svý :D+ joo, to on je. +zazubí se+ Ale je to parchant, v tom máš pravdu. Ty jseš dobrá cácora poslouchej. +směje se+ tak... byla jsem +mladá a blbá, ale nechce to říct před ní :D+ neměla jsem zkušenosti, nic moc jsem nevěděla o životě, a on... postaral se o mě. +pokrčí rameny+ bylo to složitý. +zašklebí se, jakože to je fakt děsná fráze, ale je to tak+ Hodně za něj dělá... image. +pousměje se+ ale je nebezpečnej, děláš dobře, že se držíš zpátky. +přikývne+ Každopádně ho znám dost dobře, a můžeš mi věřit, že... +no, nemůže říct, že by Bí nikdy neublížil, pač si je tak na stodvacet procent jistá opakem :D+ by jí nikdy v tomhle neudělal nic co by nechtěla. +koukne na ni vážně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 27 dub 2018 22:31

To bys mi ale možná neměla říkat, ne? +zazubí se na to dospělácký tajemství:D+ Jo, já vím. Máš pravdu a myslím, že jsem se chovala jako hroznej sobec. +povzdechne si zkroušeně+ Až se Bí vrátí, omluvím se jí. +koukne na ni a pousměje se+ No..ale teď už zkušenosti máš. +mrkne na ni+ Já...+zarazí se a chvilku přemýšlí, pohled upřený někam mimo tuhle realitu+ ...já měla chvíle, kdy jsem chtěla jen umřít. Ještě v Sýrii, ale ze začátku i tady. Když mě budily noční můry...když jsem ve škole zase nějakou obyčejnou situaci neustála...+pokrčí lehce rameny+ Ale pak se objevil Dean...+pousměje se a oči se jí trochu rozzáří+ a taky jsem pochopila tu ohranou větu o tom, že co tě nezabije, to tě posílí. I když Bí říká, že to se tě pokusí zabít znovu. +zakroutí očima a zasměje se+ Prostě myslím, že všechno, čím v životě projdeme, se děje z nějakýho důvodu. Něco nám to vezme, ale něco nám to i dá. +usměje se trochu rozpačitě, že tak začala filozofovat. Pak chvilku přemýšlí o to její poslední větě. Pomalu k ní vzhlédne a zadívá se jí do očí.+ Takže...v něčem jiným...by jí mohl ublížit? +dívá se na ni tak pevně, jakoby to vlastně ani otázka nebyla, protože pravda je, že by ji to možná ani nemělo překvapit+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 27 dub 2018 23:03

třeba se na nás budeš dívat trochu shovívavějc, když ho znáš. +uculí se+ Myslím, že ti to nebude mít za zlý. Tyhle věci by člověk v šestnácti ani neměl muset chápat. +usměje se na ni povzbudivě+ Jo... +povzdychne si, vstane z postele, a sedne si k ní na opěrku křesla, aby ji mohla krátce obejmout, jestli se nechá+ To mě moc mrzí, kočko. A chápu to. +pohladí ji po rameni+ Jo? +musí se děsně uculit, jak se rozsvítí+ No, měla bych ti vykládat o tom, že láska nevyléčí ptsd a deprese a závislost, ale asi nemám moc co kecat, vzhledem k tomu, jaká je moje situace. Moje manželství není úplně zdravý. +zazubí se+ Je strašně moc velká výhoda mít vedle sebe někoho, kdo tě bere jaká jseš, a můžeš se o něj opřít a rozsypat se před ním. +přikývne a usměje se+ Ale hledat rovnováhu musíš hlavně kvůli sobě, ne kvůli němu. +dodá+ On může bejt úplně všecko, úplnej MacVysněnej, ale není slunce. To jseš ty. +pousměje se, a chvilku tam u ní jen tak sedí+ Jo, tak s tím do puntíku souhlasím. +uculí se+ A myslím, že to je hodně zdravej způsob, jak se na ty věci dívat. +koukne na ni tak pyšně, a pak si povzdychne+ Payne, já... ti nechci lhát, ale... +poklepe si rozpačitě nehtem o snubní prstýnek+ Nechci, aby ses bála. Jade má k upírům velice komplikovanej vztah. Z... osobních důvodů. +koukne na ni+ Osobně jsem ho viděla zabít tolik upírů, že bych to nespočítala na prstech. Takže ti nebudu říkat, že by jí nikdy neublížil, protože tomu nevěřím. +opětuje jí ten pohled, a pak radši uhne očima+ Ale... taky je velice racionálně založenej. Vždycky si uměl spočítat skóre. +zašklebí se trochu+ Nevím, jaký mají mezi sebou dohody, jestli v tom je něco víc, a radši se do toho nechci plíst, ale... +pokrčí rameny+ zabít Beccy by pro něj bylo hluboce, hluboce nevýhodný. Prostě proto, že za ní stojí moc vlivnejch lidí, a taky... ona není typickej upír, ne jako ti, který on obvykle loví. Nemyslím si, že to udělá. Ale to neznamená, že toho není schopnej. +řekne jí naprosto upřímně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Kensington house, London

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron