Pokoj pro hosty

Moderátor: Victoria

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 28 dub 2018 00:09

Já se budu klidně tvářit, že to nevím. +zazubí se+ Díky. +usměje se na ni a obejme ji na zpátek+ Už to je...no, dobrý ne. Ale lepší, o moc lepší. Jde s tím žít a já jsem šťastná, že žiju. +usměje se pak, jakoby to nebylo samozřejmý.+ No....já vím, že nevyléčí. +pokrčí lehce rameny a to je vlastně trochu smutný, že tohle ví už teď.+ Ale dost to pomáhá. Vím, že bez Deana bych na tom byla o dost hůř. +přizná upřímně, tak nějak tuší, že pochopí, jak to myslí+ Teda...to je moc zajímavej pohled. Ještě mě nenapadlo koukat na sebe jako na slunce. Na to jsem ale málo blond, ne? +uculí se a pohodí hřívou. Pak ale zase zvážní a poslouchá ji.+ Nebojím se. +ohradí se pak trochu, ale zarazí se+ Vlastně občas trochu jo. Po tom únosu...+ztichne a zavrtí hlavou+ To byla chvíle, kdy jsem pochopila další Beccyin výrok. A sice, že nic a nikdo není nesmrtelný. Všechno jde zabít, jen něco trochu hůř. +potřese hlavou+ Hmm...nějak tak to vidím taky. +přikývne po chvíli a podívá se na ni+ Popravdě občas na to, co Bí je, zapomínám. Nemyslím, že by záměrně skrývala, to, čím je, ale...je v tom tak dobrá, že si to asi ani sama neuvědomuje. +neví jak přesně to vysvětlit+ Ale o to větší šok pak je, když se ta stránka projeví. Ale nikdy jsem se jí nebála a věřím jí. +dodá jakoby to potřebovala zdůraznit+ Což mi myslím má Dean trochu za zlý. +konstatuje rezignovaně+ Ale já jemu ne, takže to nevadí. +uculí se+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 28 dub 2018 13:53

A to je super. +usměje se, protože jí je jasný, že samozřejmý to není+ To máš pravdu, pomáhá. +uculí se+ První láska je děsně pěkná, to si budeš pamatovat navždycky. +pousměje se+ Já myslím slunce jakože... by neměl bejt střed tvý planetární soustavy. Byla to asi moc divná metafora. +musí se zasmát+ Jseš svý vlastní slunce, a nemusíš kolem nikoho obíhat. Ale je moc pěkný někoho v tý soustavě mít. +prohrábne jí vesele vlasy+ To je pravda. Nakonec tam budem muset všichni, i když každej jinak. Fakt? Jade to říká taky. +ušklíbne se+ Nic není navždycky a nesmrtelný. Možná proto ho smrt tak fascinuje. +zamumlá+ Já nemyslím, aby ses nebála Beccy, ale aby ses nebála o ni. Myslím, že si ho dokáže... udržet od těla. Teda aspoň v některejch směrech. +dodá honem, a musí se zahihňat :D+ Jo, to já vím. Kdybych jí nevěřila, nikdy bysme ji s Byronem nepoprosili, aby šla Sophii za kmotru. +usměje se+ Víš, pro Deana to musí bejt těžký. Vyrostl v nějakým prostředí, a... u Jadea upíry nemá rád nikdo, a má to svý opodstatnění. Hodně z nich kvůli upírům o někoho přišlo. A má o tebe strach. +usměje se+ Ale Dean je chytrej kluk, on se přes to časem dostane. Kdyby nebyl chytrej, tak by si ho Jade nevybral k... tomu, co dělají. +obejde to, protože svýho času taky složila jistej slib, ale ve tváři má trochu vidět obavy+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 28 dub 2018 22:06

Jo já asi vím, jak jsi to myslela. Ale to přirovnání dobrý. +zasměje se+ Vážně? No, asi by mě to nemělo překvapit. +zasměje se na to, že to říká i Jade+ Hmm...a možná to je i důvod, proč on tak fascinuje ji. +zamyslí se a přivře oči+ To, že ví, že by ji mohl zabít, kdyby chtěl. A i naopak...+koukne na ni+ Prostě, že je v tom pořád i tahle hrozba...+přijde jí to dost ujetý, ale tak nějak má pocit, že to chápe. Protože i ona je při svých lovech blízko smrti a vzrušující to je pokaždý úplně stejně. Možná až tolik, že se na tom dá vypěstovat závislost+ Jo, já vím, že není. +přikývne pak a zvláštnůstky svojí mentorky nechá radši napokoji:D+ Bí mi říkala, jak jsou v kouzelnickým světě upíři vnímaný. A i dlaci. +potřese hlavou+ Jo, to je. +uculí se trochu, ale pak se na ni trochu zamyšleně podívá, dojde jí, že nejspíš ví, co dělají. Ale tuší, že i tady narazí na stejnou bariéru toho pitomýho slibu, takže to ani nebude zkoušet+ Kouzla jsou super, ale někdy věci fakt zbytečně komplikujou. +povzdechne si tak procítěně a zakroutí očima+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 29 dub 2018 13:57

Já vím, že je dobrý, je z Chirurgů. +zazubí se+ Koukám na ně už čtrnáctou řadu a když mám někomu poradit velký dospělý moudro, cituju nějakou postavu. většinou to zabere. +uchichtne se+ Jo... asi jo. +přikývne, a trochu ji zaskočí, jak je to chytrá malá potvůrka :D+ Adrenalin je silná věc. A to říká Vicky, ne Chirurgové. +zasměje se+ Jo, je to tak. Kouzelníci, teda aspoň ty čistokrevní, to bývala dycky dost elitářská společnost. Kdokoliv, kdo byl jen trochu jinej, měl smůlu. Teď už se to teda mění, ale... třeba mě pořád vydědili, když jsem si vzala Byrona, kterej nekouzlí. +pousměje se+ Někdy jo. +zasměje se+ Ale jinak jsou super. +uculí se+ Děsně mě baví sledovat Sophii, jak pomalu objevuje různý věci, co dokáže. +usměje se tak něžně, všimne si toho zamyšlenýho pohledu, a povzdychne si+ Já ti o tom moc říct nemůžu. +zavrtí hlavou omluvně+ A nechci tě děsit vágníma historkama o tom jak je co nebezpečný... i když chápu, že musí bejt těžký nevědět nic o tak velký části života někoho, koho máš ráda. Jen se trochu bojím o Deana, protože myslím, že bude brzo konfrontovanej s nutností si čím dál častějc vybírat mezi tebou a tím co dělá. +ošije se+ Ne napořád, ale v malejch věcech. Víš... +pokrčí si nohu pod sebe+ Jade podporuje svoje lidi v tom, aby měli rodiny, aby se nemuseli vzdávat svejch blízkejch. Jenže ti blízcí pořád musí dodržovat určitý pravidla, přizpůsobí se. Bydlí v komunitě, chodí do škol, který založil on, můžou mít koníčky a celkem normální životy, ale i když je ta komunita vážně skvělá, pořád si spoustu věcí vybrat nemůžou, a je to svět částečně odloučenej od normálního světa. Protože jde o to je udržet v maximálním bezpečí. +vykládá jí+ A ty se v tomhle dost vymykáš, nejseš... pod kontrolou. +dodá nakonec+ Jasně, vy se neberete a nechystáte se mít děti, ale... nesuď ho moc přísně, když bude občas rozpolcenej. +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 29 dub 2018 14:39

Tak to má Vicky absolutní pravdu. +zasměje se+ Jo, Bí se zmínila, že když její otec zjistil, čím se stala, skoro ho z toho ranila mrtvice. +zašklebí se; podle všeho by to ráda viděla:D+ Co..vydědili tě?! +vykulí na ni pak oči a kousne se do rtu+ Jak...jak myslíš, že by mě brali Deanovi rodiče? Kdyby žili? +koukne na ni trochu nejistě, protože z tohodle úhlu na jejich vztah ještě nekoukala. Hlavně proto, že ji to nikdy nenapadlo+ No jo, doufám, že mě jednou omylem nepromění třeba v ropuchu. +zasměje se+ To je dobrý, vím že nemůžeš. +usměje se na ni chápavě a pak ji zamyšleně poslouchá. Pravda je, že o tomhle ještě nepřemýšlela, ale mohlo ji napadnout, že to tak bude. Oba mají nějaké svoje plány, kam chtějí aby jejich život směřoval a ví docela jistě že ten směr, který si vybrala ona, se Deanovi líbit nebude+ To máš asi pravdu. +přikývne pak pomalu a podívá se na ni+ Já vím, že s Bí nezůstanu napořád. Teď mě trénuje, pomáhá mi...nebýt oběť. +pokrčí lehce rameny+ Ale jednou se vydám svojí vlastní cestou. Umím si představit, že po ní nejdu sama. +pousměje se, je jasné koho by na ní teď viděla vedle sebe+ Ale vím, že si chci dělat věci po svým. Rozhodovat se sama za sebe. Neposlouchat ničí rozkazy. Nezabít někoho jen proto, že mi přikázal to udělat. +podívá se na ni a zase najednou vypadá mnohem, mnohem starší, než je+ A i já mám o Deana strach. +přizná se pak k jedné ze svých největších obav+ Co to s ním udělá, až před touhle volbou bude stát...+protože on si zabíjení neužívá tak, jako já...doplní sama pro sebe, ale nahlas tohle neřekne+ Nemůžu soudit někoho, koho miluju. +usměje se pak a pokrčí rameny, jakoby to bylo úplně samozřejmý+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 29 dub 2018 15:36

To si umím představit, kdyby se ze mě stala upírka, mýmu otci by asi praskla žilka. +zašklebí se+ No jo, vydědili. +pousměje se+ Teda můj otec. Mamka je mrtvá už skoro dvacet let. +uvede to na pravou míru+ Ale popravdě, já jsem z hodně tradicionalistický čistokrevný rodiny. Měla jsem domluvenýho snoubence a tak. Vydědili mě jednak proto, že jsem utekla z domova, a taky proto, že jsem neposlechla a nevzala si toho, koho chtěli. A ještě navíc nekouzelníka. +pousměje se+ Naštěstí moje babička byla tak trochu protofeministka a když umřela, nechala všechny svoje peníze přímo mně a ségře, abysme měly svoje vlastní prostředky a nebyly závislý na dědictví po otci. +uculí se+ A taky, můj brácha není kretén, a nenechal by mě na dlažbě. +dodá+ Ale Deanovi rodiče takový nebyli. +usměje se na ni povzbudivě+ Byli oba kouzelníci, ale... celkem normální +normální nájemní zabijáci ze sousedství :D+ S Richardem jsem se moc často nebavila, ale bral svoji práci hodně vážně, a vím že byl skvělej táta. A Chloé byla báječná, fakt holka do nepohody. Když jsem je poznala, už měli Deana, ale viděla jsem, jak se jim narodila Deanova ségra, a jak byli nadšení. Jsem si jistá, že minimálně Chloé by si tě fakt oblíbila. +ujistí ji a uculí se+ A určitě by jim nevadilo, že nekouzlíš. +zavrtí přesvědčeně hlavou+ Jo, to taky doufám. Snažím se ji učit, že nesmí kouzla používat proti ostatním, ale nevím, jak moc to chápe. +usměje se+ Já myslím, že to je přirozený. Rodiče s tím počítaj... že ty děti jednou odejdou žít vlastní život... a když sis jako rodič vedla dobře, tak semtam zavolaj. +uculí se+ Jo, to je dobře. +usměje se, docela pyšně+ Seš celkem rozumná holka, víš to? +zasměje se+ Oni... oni věří Jadeovu úsudku, víš? +kousne se vevnitř do tváře+ Není to tak, že by byli jako roboti bez mozku a dělali co jim řekne. Věří mu, že když je pošle někoho zabít, má to důvod a smysl. +poškrábe se ve vlasech+ Já vlastně nevím, v týhle roli jsem skoro nikdy nebyla. +pousměje se+ No bude to pro něj těžký, ale... on to zvládne, je to velkej kluk. A zatím se tím netrap, je ti šestnáct. Máš si užívat to pěkný, co máte, ne se stresovat pravidlama společnosti nájemnejch vrahů. +zasměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 29 dub 2018 21:30

No teda..+kouká na ni a nějak nedokáže pochopit, že tohle rodiče dokážou udělat.+ Tak to jste na tom byly s Bí dost podobně. +ušklíbne se+ Akorát ona zvolila trochu extrémnější řešení. +uculí se trochu+ Tak to je fajn, žes nezůstala úplně sama. +usměje se na ni, protože o tom něco ví. Poslouchá ji, když mluví o Deanových rodičích a trochu posmutněle se usmívá.+ Škoda, že jsem je nepoznala. +pozvdechne si+ Jo, myslíš? +koukne na ni, když řekne, že je rozumná a uculí se+ Nejsem si jistá, že by s tebou Becca momentálně souhlasila. +zašklebí se vesele+ Takže sami si to už neověří? Neptají se? +zvedne k ní pohled a kousne se do rtu+ No...to je...velká důvěra. +konstatuje po chvíli ticha a ví, že ona by asi až tak věřit někomu nedokázala. Určitě by přinejmenším pochybovala. Ptala se.+ Skoro nikdy...? +řekne pak tiše a zkoumavě se na ni zadívá+ Ne promiň, nechci vyzvídat. +zavrtí pak hlavou a usměje se omluvně+ Vím, že to zvládne. +souhasí s naprostou jistotou v hlase a pousměje se+ Však já si užívám. +zamrká na ni vesele a zasměje se+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 29 dub 2018 21:47

No, myslím, že z toho mála co vím byli její rodiče trochu extrémnější. Ale moji zase měli dvě stě let na to vyspět. +zasměje se+ No to rozhodně. +uculí se+ ne, já jsem měla štěstí. na kamarády, pořád mám sourozence, a Byrona. +usměje se+ Jo, je to škoda. Oba byli ještě mladí. Slyšela jsem, že Deanův táta umřel na nějaký akci spojený s Beccou... +poznamená+ možná proto na ni má takovou pifku. Ale Chloé je fakt škoda, byla to fajn ženská. +povzdychne si+ Jo, možná děláš blbiny, ale ty důležitý věci máš srovnaný. +uculí se+ Ale jo, někdy se ptají. Vědí, že se můžou zeptat. A... nevím, jak to má teď, ale dřív, když šlo o něco, co bylo jeho osobní akce, pomsta, nebo tak, tak vždycky nechal lidi, aby se přihlásili dobrovolně. Nenutil je chodit na akce, který byly jeho. Zakázky jsou práce, ale... jinak ne. Ale v takhle těsným byznysu musíš tomu člověku nad sebou, vedle sebe, naprosto věřit. Popravdě mě zezačátku ta míra loajality vůči němu taky překvapila, ale po pár letech... +ošije se trochu+ Chápala jsem to. proč za ním jdou. proč mu věří. protože on je stejně loajální vůči nim. Jo, navenek se neštítí ničeho, ale co se týče jeho vntřního kruhu... neexistuje nic, co by neudělal, kdyby to potřebovali. Stará se o jejich rodiny. +pokrčí rameny+ No, teď zní možná až moc kladně. +zašklebí se+ Ale oni všichni do toho šli s tím, že budou zabíjet, a z velký části věří jemu, že ten, na koho ukázal, prostě umřít má. Když jsi nájemnej vrah, asi nemůžeš moc řešit sentimenty typu kdo si to zaslouží nebo ne. Jade má svůj vlastní filtr zakázek, který by nepřijal, a oni vědí, že když přijme, prostě to udělají. +pousměje se+ No... jo, skoro. +koukne na ni bokem tak zkouomavě+ Já jsem pro Jadea nepracovala, očas jsem mu pomáhala, ale nikdy jsem nechodila na klasický akce. Nechtěla jsem zabíjet a on to věděl. +promne si bezděky jizvu na zápěstí+ Ale jestli se ptáš, jestli jsem kvůli němu někdy zabila... tak jo. +přikývne, a říká se jí to nečekaně snadno, i když to moc lidí neví+ A ten člověk byl nevinnej. +poznamená+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 29 dub 2018 23:10

No jo, to asi jo. +souhlasí se smíchem+ Jo, tos slyšela správně. +přikývne pak+ A vlastně díky tomu jsme se s Deanem poznali. +uculí se, když si na to vzpomene+ Ze složky co našel u nich v archivu si zjistil podrobnosti, pak stalkoval před Guns a díky pár mým fotkám na facebooku zjistil kde bydlím a vloupal se k nám. +svěří jí ochotně tuhle roztomilou story:D+ Vzal si na Bí dokonce takovej ten kolík, jako měla Buffy. +zazubí se a oči jí zablýsknou smíchem+ Jenže jsem zrovna byla doma jen já. Skoro jsem ho zapíchla kuchyňským nožem a pak dostal pěknou čelovku. +zašklebí se vesele+ No a pak se vrátila Bí a to už bylo celkem rychlý...+zakroutí očma pobaveně+ Nemůžu uvěřit, že to jsou dva roky...+potřese trochu nevěřícně hlavou a pak zaujatě poslouchá, co říká o tom, jak to u Jadea funguje+ Hmm...víš ty co? +koukne na ni, když ji poslouchá+ Mám fakt dojem, že si ti dva...+myslí samozřejmě Beccu a Jadea+ ...jsou v mnoha věcech až děsivě podobný. Je to trochu...znepokojivý. +zašklebí se+ Neznám Beccu dlouho, ale co jsem zjistila poměrně záhy bylo to, že pro svý přátele by cedila poslední kapku krve a šla by do pekla i zpátky, pokud by to znamenalo, že jim pomůže. +pousměje se, al když se pak přizná, že kvůli němu zabila a že byl ten člověk nevinnej, nadechne se tak prudce, až se rozkašle. Když se konečně vzpamatuje a může se zase nadechnout upře na ni poněkud obrovský oči+ Panebože...+zasípe jenom, protože tohle je právě důvod, proč nechce zabíjet na něčí příkaz. Ona si je jistá, že všichni, které doteď zabila, si to rozhodně zasloužili+ To je...šílený. +zašeptá a kouká na ni a přemýšlí, jak by se s tím sama dokázala srovnat. Pokud to vůbec jde..+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 29 dub 2018 23:59

No to zní vyloženě roztomile. +uculí se+ Chudák, ten to asi schytal. +musí se zasmát+ no vidíš, to by byla super historka pro vnoučata. +zazubí se+ Jo? +pousměje se+ No... cedil krev, to nevím, ale... jo, asi by udělal maximum. Aniž by přitom sám položil život. +poupraví to trochu+ Pud sebezáchovy je asi to nejsilnější, co má, ale jeho lidi jsou pro něj hned na dalším místě. Asi nechce skončit jako jeho otec. +ušklíbne se+ Ježiš, Payne! Dobrý? +zapochybuje na chvilku, jestli jí to měla říkat+ Ne, tak to nebylo... on mi to neporučil, bylo to... šli jsme do jednoho bytu pro jednu věc, a... +popotáhne si rukáv+ někdo tam byl, civilista, a my s ním nepočítali. Zabila jsem ho, protože jinak by zabil Jadea. +koukne si na ruce+ Ale vlastně se jen bránil. Zaskočil nás. Byl to úplnej... instinkt, ani jsem netušila, že ho mám. +pokrčí rameny nejistě, a zamlčí jistý okolnosti, jako třeba že jade věděl o tom, že tam ten chlápek bude, a chtěl vědět, co ona udělá. Je si jistá, že nepotřebuje nenávidět Jadea ještě víc, než teď+ Ale tenkrát to pro mě byla poslední kapka, a pak jsme se rozešli. +připustí+ A trvalo mi docela dlouho se s tím srovnat. +přikývne+ Vlastně asi pořád ne... nejsem úplně v pohodě, v tomhle ohledu. +pousměje se+ Ale je to lepší.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Kensington house, London

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron