Pokoj pro hosty

Moderátor: Victoria

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 30 dub 2018 14:03

Jo, to by asi byla. +zasměje se tomu+ No, to mu asi těžko můžu vyčítat. A kdyby ho neměl, těžko by při svý práci byl ještě naživu. +pokrčí rameny, čímž tak jako nepřímo uzná, že je dobrej, aniž by to musela říct nahlas:D+ To je dobrý...+zavrtí hlavou, když se trochu sebere+ ...jenom...s to neumím představit. +podívá se na ni, ale rozhodně ji neodsuzuje a už vůbec ne proto, že chtěla zachránit Jadea. Sama ví moc dobře, že kdyby šlo o Deana, nebude váhat ani vteřinu+ Jo, to se vůbec nedivím...+konstatuje, když řekne, že po tomhle se rozhodla se s ním rozejít+ Nemáme to teda vůbec lehký, co? +koukne na ni po očku a trochu se uculí+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 30 dub 2018 16:42

Jo... to asi nebyl. +připustí, zamyšleně promne lem svýho trička a napadne ji, že by ji to pořád ještě asi mrzelo, kdyby umřel+ Je to... těžký. Doufám, že to nikdy nebudeš muset zažít. +pousměje se+ No to teda nemáme. +zasměje se+ Ale... evidentně to může dopadnout i dobře. Tenkrát by mě nikdy nenapadlo, že budu žít takovejhle život. +pousměje se a bezděky si sklouzne rukou po břiše+ Sama sobě bych přišla děsně trapná. +uculí se+ No... nejsem si jistá, jestli jsem ti trochu rozptýlila chmury. +zazubí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Payne » 30 dub 2018 23:29

Jo, taky doufám. +přikývne a umíní si, že bude ve svých lovech ještě pečlivější+ To očividně může. Jsi živoucí důkaz. +zazubí se, ale sama si momentálně není jistá, že by jí takovej život stačil. Ale nakonec je jí šestnáct a to nechce rodinu zakládat asi nikdo:D+ Jasně že rozptýlila, dost věcí jsem si docela ujasnila. +usměje se na ni mile+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Předchozí

Zpět na Kensington house, London

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron