Kuchyň s jídelnou

Moderátor: Victoria

Kuchyň s jídelnou

Příspěvekod Victoria » 02 kvě 2015 01:42

Obrázek

Jídelní stůl

Obrázek

a sňídaňovej koutek pro jednoho, když nechce sedět po ránu sám u velkýho stolu

Obrázek

Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Kuchyň s jídelnou

Příspěvekod Byron » 02 čer 2015 19:30

+přejde do kuchyně, vybalí to jídlo tam, dá ho do nový lednice a jen se culí, jak je to tam úplně boží, pak začne dělat palačinky, co mají vevnitř zapečenou nutelu a k nim dá jahody a čeká, jestli Vici přijde+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Kuchyň s jídelnou

Příspěvekod Byron » 02 čer 2015 19:56

+koukne na mobil, když mu podpoví a trochu se pousměje, ale tak jako smutně, koukne na palačinky, co pro ni udělal a nějak se nezmůže na to je sníst a tak si jde lehnout a palčinky nechá v kuchyni+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Kuchyň s jídelnou

Příspěvekod Byron » 03 čer 2015 00:14

+jde si sednout do kuchyně a udělá si kakao a jen tam tak sedí a kouká do něj, jak tam chladne a na jednu stranu ho to mrzí děsně moc, a na druho use nechce omlouvat, protože je pako a hrdej a nechce se shodit a neví, co má dělat+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Kuchyň s jídelnou

Příspěvekod Victoria » 03 čer 2015 00:21

+když se vybrečí, sejde dolů do kuchyně, aby si nalila trochu vody+ty nespíš? +koukne na něj překvapeně, a doufá že nevypadá moc ubuleně+ no... +nalije si sklenici a sedne si ke stolu z druhý strany+ takhle sem si to úplně nepředstavovala. +pousměje se trochu smutně+ tohle všecko. +koukne okolo+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Kuchyň s jídelnou

Příspěvekod Byron » 03 čer 2015 00:26

Nespim, koukám jak stydne kakao. +koukne na ni+ Promiň, kočko. Mě to děsně mrzí. Že jsem tě zklamal a to všechno. Taky jsem si myslel, že naše provní noc tady bude veselejší. +pousměje se trochu a provinile na ni koukne+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Kuchyň s jídelnou

Příspěvekod Victoria » 03 čer 2015 00:36

+pousměje se, a kouzlem mu ho trochu přihřeje, aby se dalo pít+ jo. +přikývne, že ho slyší, a bere to+ asi bych se do toho neměla tak montovat, není to moje věc. +pokrčí rameny+ jenom jsi mě děsně zaskočil. +kouká do tý svojí sklenice+ a myslím si, že omluvu dlužíš spíš někomu jinýmu. +koukne na něj, a zase sklopí oči+ jestli chceš tak klidně zůstaň v ložnici. +nadhodí smířlivě+někdo by v tý posteli spát měl, když už ji máme.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Kuchyň s jídelnou

Příspěvekod Byron » 03 čer 2015 00:41

Díky. +usměje se na ni a usrkne si toho kakaa a pak na ni zase koukne+ No jo, jenže já v ní nemůžu spát bez tebe, že jo. +kooukne na ni a trochu se usměje+ To budu radši spát na gauči, ten je velkej dost.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Kuchyň s jídelnou

Příspěvekod Victoria » 03 čer 2015 00:47

tak... +poklepe nehtama na tu skleničku a přemejšlí o tom+ já se s tím nějak srovnám. mám tě ráda. +pousměje se, vstane, složí sklenici do dřezu, a koukne na něj, jestli jde, když už tu postel mají+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Kuchyň s jídelnou

Příspěvekod Byron » 03 čer 2015 19:49

+koukne na ni, provinile a tak a trochu si povzdechne a když na něj ona tak koukne, jestli jako jde, tak se usměje a hnedka se zvedne a jde a je teda hodně rád, že už to mezi nima není tak napjatý a chytne ji za ruku+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Další

Zpět na Kensington house, London

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron