Na cestách s Vicky a Byronem

Moderátor: Victoria

Na cestách s Vicky a Byronem

Příspěvekod Victoria » 22 úno 2013 22:54

Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Na cestách

Příspěvekod Victoria » 23 úno 2013 14:59

+dojedou taxíkem na letiště, koupí ty správný letenky a dokonce s pomocí pár matoucích kouzel pronesou i všechny svoje ilegální povzbuzovadla přes celní kontroly, zbytek času stráví nakupovacím šílenstvím v Duty Freečkách a závodama na vozících na zavazadla+
Počkej moment, já zavolám Angie, ať nás čeká. +usměje se na Byrona, posadí se na tašku a vytáhne telefon+ Čau kočko! +rozzáří se, když jí to kamarádka zvedne+ Já vím, já vím, děsně se stydím. Poslouchej, copine, co kdybych rovnou přijela? No jasný. Přijede se mnou mon amoureux. No pochopitelně, už jsem někdy chodila s někým ošklivým? +ucuí se+ Jo, pamatuju se. Měj se, kočko. +položí to a usměje se na Byrona. Když je čas nastoupit do letadla, Vici poněkud zbledne, ale dostane se až na svoje místo bez hysterickýho záchvatu, hezky se připoutá a dává pozor na bezpečnostní pokyny, ovšem pak se letadlo rozjede a plynule nabere výšku+ Panebože panebože panebože. +mumlá si vyděšeně, třeští oči před sebe a křečovitě svírá Byronovi ruku+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Na cestách

Příspěvekod Byron » 24 úno 2013 12:11

+chytne ji za ruku a povzbudive se na ni usměje+ No tak lásko. +hladí ji palcem po hřbetu ruky+ Zahrajeme si hru, jo? +hned se vytasi s tím svým úsměvem+ Zahrajeme si ostrelovace. +rozsroubuje jednu propisku a udělá z ní flusatko jako ve škole, podá ji ho a pak si udělá ještě i svoje+ Kdo první trefí co nejvíc lidí? +navrhne+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Na cestách

Příspěvekod Victoria » 24 úno 2013 13:48

+pořád je poněkud ztuhlá, ale když vidí, jak jsou všichni v klidu, a že sebou letadlo ani moc necuká, trošku se uklidní a objedná si u supermilý letušky dvojitej gin tonic+ A co vyhraju, když vyhraju? +zajímá se, z Byronova úsměvu jí pořád měknou kolena, a začne cupovat bezpčnotní pokyny na munici+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Na cestách

Příspěvekod Byron » 24 úno 2013 14:06

Nooo..... +zamyslí se co by tak mohla byt výhra+ Co takhle obří čokoládových pohár připraveny speciálně mou osobou speciálně pro tvou osobu? +navrhne a taky trhá brožurku a dělá si kuličky+ A co dostanu já? +zajímá se+ Já chci taky nějakou cenu.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Na cestách

Příspěvekod Victoria » 24 úno 2013 15:46

Mňam. +uculí se a zasvítěj jí oči+ No ale já vyhraju, tak to je jedno ne? +mrkne na něj+ Mohla byyych tě třeba namasírovat. +zapřemejšlí nad tím+ A hele jo, hele. Angie fakt dobře zpívá, jednou měla dokonce kapelu. Když si seženeš bubeníka, zkusím ji ukecat, aby si s váma koncert dva dala. +navrhne mu, nabije si foukačku a první papírek mu pošle přímo do čela+ Jeden. +zazubí se na něj+ A dva! +trefí papírkem do zadku letušku, co jde zrovna kolem+ Vedu! +zakření se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Na cestách

Příspěvekod Byron » 24 úno 2013 20:13

+zašklebí se na ni+ No to teda nevyhraješ, takže si nachystej masážní olej. +vyplázne na ni jazyk a hned trefí zátylej jednoho muže+ Vážně? +oči mu zasvítí+ To by bylo super. Ale fakt nemám tucha, kde seženu bubeníka. +pokrčí rameny a zamyslí se nad tím a během toho trefí ucho jedné staré paní+ Ale to se vyřeší. +zazubí se na ni a trefí tu samou chuděru letušku+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Na cestách

Příspěvekod Victoria » 24 úno 2013 20:47

Máš nějakou preferovanou vůni? +uculí se a trefí spícího byznysmena přímo do nosu+ Jo, já bych řekla, že ona souhlasit bude. Je pro každou blbost. +zasměje se a střelí jedný paní do drdolu, kde se její munice zachytí a zůstane tam+ Třeba někoho zná, zeptáme se. +pokrčí rameny a trefí očividně velmi otráveného puberťáka do iPhonu+ Hele, ta letuška na nás nějak divně kouká. +upozorní ho, a trefí ji do výstřihu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Na cestách

Příspěvekod Byron » 24 úno 2013 21:01

+foukne kuličku jedné holce za noviny a pak její sousedce do kafe+ Jasný, kokosovej je nejlepší. +přikývne+ Ale musí bejt fakt kokosovej, ne samá umělotina a falešná vůně. +vymrčuje si a foukne kuličku jednomu chlápkovi do vlasů+ Jo? +koukne na letušku+ Tak budeš děsně nenápadný. +tváří se tak hned+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Na cestách

Příspěvekod Victoria » 24 úno 2013 21:28

Kokosovej. +zamračí se+ No tak že seš to ty. +uculí se a trefí postaršího pána do kníru+ Teda ty jseš nenápadnej jak slon v koupelně. +zasměje se, a to už si to k nim letuška rázuje a začne jim vykládat, že jestli se nudí, můžou si pustit film nebo poslouchat hudbu z palubního počítače+ Ale my se nenudíme. +zavrtí vážně hlavou a foukne jí kuličku do brady+ My jsme úplně zabavený. +cvrnkne jí do obočí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Další

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron