Výlety Chrise a Jasmine

Moderátor: Victoria

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 17 úno 2014 23:59

Ne? +podiví se trochu, když na něj tak kouká+ O ničem nevím. +zavrtí hlavou+ Jo, to by asi šlo. +usměje se+ Samozřejmě jenom jestli chceš. +dodá s úsměvem+ Já obvykle tyhle sladká piva moc nepiju, mám rád klasiku. +uculí se+ To mi připomíná jeden případ, co jsem dělal na škole. +zazubí se+ Jedna skupina lidí vykrádala auta a ta druhá je hned přebírala a opravovala. +zasměje se+ Ty budeš mít taky, někdo musí namazat záda mně. +uculí se na ni+ Já? +podiví se+ To tedy vážně ne. +zasměje se té představě+ Já na tenhleten... body art moc nejsem. +zazubí se+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 18 úno 2014 00:13

Tak jo. Já jen, že ses najednou tak mračil. +pokrčí výmluvně rameny+ No, když mi nebude chutnat, tak ho dopiješ ty. +osvětlí jak hezky to má jako vymyšlený+ No ale to je šikovný. +zasměje se+ Všichni na tom vydělali až tedy na toho majitele auta. Tomu to muselo přijít hodně draho. +uculí se pobaveně+ Dostal si je? Taky ti vykradli auto? +zajímá se zvědavě+ No tak jestli mě fakt nechceš namazat, tak já se namažu sama no. +protáhne a přetočí se na záda, aby mu předvedla jako o co by přišel kdyby jí nechtěl namazat i hrudník a vesele se u toho culí+ Proč ne? Byl bys ještě víc sexy... tedy jestli to vůbec jde. +zazubí se vesele+ Mohl by sis nechat udělat takovou pirátskou vlajku s těma... no... s těma váhama spravedlnosti. +načrtne mu obdélník na paži na svaly+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 18 úno 2014 01:18

Nejsem s tou skutečností zrovna spokojený. +zamručí, ale nechá to už být+ No, to by klidně šlo. +uculí se+ Jenom nevím, jestli zrovna v místních hospodách seženeme naše pivo. +uculí se+ No jistě, o to také šlo, natáhnout majitele. +pousměje se+ Ne, to byl jenom cvičební případ na škole. +zavrtí hlavou s úsměvem+ Sehráli jsme ho u falešného soudu. Mívali jsme taková cvičná stání, soudce představoval profesor, porotu doktorandi, a tak dále. +usměje se+ Víš jak to dopadá, vážně chceš mít písek všude? +zavlní obočím významně+ Protože se mi to nelíbí, a nejsem si jist, jestli by to pro Van byl nejlepší vzor. +zazubí se+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 18 úno 2014 18:28

Tak jich pár obrazíme a uvidíme. +zazubí se na něj vesele+ Jo takhle... +protáhne zamyšleně jak si to snaží představit, jeho jak přechází před porotou a předkládá jim důkaz za důkazem. vážný a sebejistý+ Určitě si je vždycky roznesl na kopytech. +usměje se na něj+ Jsem říkala, že se namažu sama. +uculí se a vezme mu z ruky krém, otevře víčko a nanese si trochu krému na prsty. pohodlně se uvelebí na lehátku a začne s mazáním břicha, pečlivě a nezdá se, že by někam spěchala. loupne po něm očkem, aby viděla jak se tváří, když přejede prsy od krému na ňadra+ Stejně budu mít písek všude, když nemám plavky. +zazubí se na něj naprosto nevinně, jako by ho vůbec neprovokovala+ Hmn... +zamručí a trošku se zamračí+ ...máš pravdu kdyby to viděla Van určitě by taky chtěla jedno tetování. +pokývá vážně hlavou+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 19 úno 2014 01:44

obrazíme pár hospod? +zvedne pobaveně obočí a kouká, kde se to v ní vzalo+ Vždycky ne. +zasměje se vesele+ Ale naučit se prohrávat je stejně důležitý jako naučit se vyhrávat. +pousměje se+ Prohrát poprvé až v soudní síni by asi bylo trochu hořké sousto k překousnutí. +uculí se, a taky se posadí na lehátko, najde si sluneční brýle, a nasadí si je, protože slunce odrážející se od bílého písku trochu bolí do očí, pohodlně se tam rozloží na břicho, a s mírným úculem ji pozoruje+ Ne... já myslím úplně všude. +zahýbá obočím se smíchem+ Ano, nejspíš by netrvalo dlouho než by si ho nakreslila fixkou. +zazubí se+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 19 úno 2014 18:53

No? +koukne na něj trošku nechápavě, co ho tak pobavilo+ To se říká ne? +znejistí trochu, jestli to zase nějak nepopletla+ Jo na tom něco bude. +zasměje se+ Škoda, že tě nemůžu vidět v práci u soudu. Moje představivost je dobrá, ale tohle bych chtěla vidět naživo. +usměje se na něj. roztírá si opalovací krém po ňadrech a tak nenápadně se před ním nakrucuje a předvádí+ No... +loupne po něm pobaveně očkem+ ...to asi nechtěla. Máš pravdu. +rozesměje se vesele+ Jo to asi jo, takže žádný tetování. +zazubí se pobaveně, když si představí Van jak se sama sebe tetuje fixou, domaže si ruce a vyhrabe se na nohy+ Nepřeje si pán něco? +zazubí se na něj vesele a pokloní se zlehka+ Třeba namazat záda nebo něco k pití? +zřejmě se rozhodla začít ho trochu víc obskakovat+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 19 úno 2014 23:57

Ale jo, říká. +příkývne, ale stejně se ještě trochu pochechtává, i když jenom potichu+ Některá stání jsou veřejná. +pokrčí rameny+ Občas může klient požádat o soukromé stání, ale když to neudělá, dá se jít na galerii. Většino u tam ale chodí jen studenti a nebo rodina lidí, kteří se účastní procesu.+pousměje se+ ale myslím, že by ses tam nudila. jsou to hodiny a hodiny nudného přeříkávání paragrafů. +protočí oči s úsměvem+ Ty si ho klidně udělej. +usměje se na ni+ Ale já už mám tohle období za sebou, řekl bych. +zasměje se+ No, záda se mi docela pálí. +přikývne, a trochu se zavrtí, jak ho vážně začíná pálit kůže+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 20 úno 2014 00:06

No tak vidíš. +zazubí se na něj vesele+ No.... +protáhne zamyšleně a na chvíli se zdá myšlenkami jinde+ ...myslím, že nenudila. +usměje se nakonec, když si užije dost představy, jak Chris přechází před soudem, tak autoritativní+ Od tebe bych si nechala předčítat paragrafy klidně před spaním. +zazubí se na něj vesele+ Jak taková stání vůbec probíhají? +zajímá se zvědavě+ Promyslím si to. +přikývne s úsměvem+ Tak v tom případě je pořádně namažu. +pousměje se posadí se na kraj lehátka, nanese mu trochu krému na záda a začne ho pečlivě roztírat. nejdříve ramena a ruce, potom zamíří od ramen ke kříži+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 20 úno 2014 01:25

Myslíš? Já bych řekl že to musí být docela nuda, když nerozumíš všem těm paragrafům a prvnickým kličkám. Je to jen spousta chlapů v oblekách honící si ega. +zasměje se vesele+ a někdy, když to špatně dopadne, to vůbec není příjemné. +poznamená+ no, obžaloba přednese svoji věc, obhajoba svoje stanovisko, a pak se vyslýchají svědci, přednáší důkazy, argumentuje se, snažíš se přesvědčit soudce a porotu, že pravdu má tvůj klient. A někdy se to táhne. +uculí se+ To bys měla, jinak si zítra nebudu schopný lehnout na záda. +zazubí se+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 20 úno 2014 01:48

No jasně. +zazubí se na něj+ Nejde tak ani o to co bys říkal, spíš o tvůj hlas. +prozradí nakonec vesele a naprosto nevinně+ Ale určitě to pro někoho z venčí musí být strašně zajímavý sledovat vás při práci. Navíc chlapi v oblecích jsou neskutečně sexy. +usměje se a v očích jí vesele zajiskří+ Aha, jo tomu věřím. To bych si musela vybrat něco, co by dopadlo dobře. +promne si zamyšleně bradu+ Pokud by ti ovšem nevadilo, že bych se přišla podívat. +dodá rychle, nerada by ho při tak důležité práci třeba znervozňovala nebo tak+ Tak to vypadá... hodně zdlouhavě. +pokývá zlehka zamyšleně hlavou+ No tak to rozhodně nemůžeme dopustit. +zasměje se vesele jak mu pečlivě roztírá krém po zádech až na kříž a dolů k okraji plavek, aby se potom přesunula na zadní strany stehen, aby si je při tom válení se na břiše nenechal připálit na slunci+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron