Výlety Chrise a Jasmine

Moderátor: Victoria

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 21 úno 2014 13:46

Můj hlas? +podiví se poněkud zmateně+ Ten můžeš přece slyšet i doma ne? +uculí se+ Mně to připadá jako jít se podívat na lékaře při operaci. To je taky pro laika úplně bezpředmětné, ne? +usměje se+ Ah. +uculí se+ Tak to je úhel, který mě upřímně řečeno nenapadl. +zasměje se vesele+ No to dopředu nikdy nevíš. +pokrčí rameny+ Pokud samozřejmě neuplatíš porotu. +uchechtne se nevesele+ Mně? ne, návštěvníci sedají většinou na galerii, a při práci je v podstatě nevnímám. Soustředím se spíš na to, co je přede mnou. +pousměje se, uvolní se, a svaly mu změknou a povolí v příjemné relaxaci+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 21 úno 2014 18:24

Nooo to můžu... ale to není ono. Umím si tě představit, jak stojíš před soudem... tak autoritativní... +zasní se trošku+ Ale máš pravdu. Budeš mi číst pohádky na dobrou noc. +zazubí se na něj vesele+ Zase tak bezpředmětný to není... bylo by to taky zajímavý. +pousměje se+ To je taky dobře že nenapadl. Kdybys považoval muže v oblecích sexy poněkud by mě to znepokojilo. +zasměje se+ Tak to vsadím na náhodu. +pousměje se+ Tak to je dobře. +zazubí se vesele a soustředí se na roztírání krému tak, že nakonec skončí u neprofesionálního masírování+ Tak, co myslíš? Stačí takhle? +zajímá se, když ho pohladí po zádech a jemně políbí na rameno+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 21 úno 2014 21:13

Obávám se že to zdaleka nebude mít ten efekt. +zasměje se+ Nestačí, že je musím číst jednou? +protáhne vesele+ Možná jednou, ale pravidelně to musí být nuda. +pousměje se+ To je pravda, to by možná znepokojilo i mě. +uculí se, a radši si to nepředstavuje+ ale nesmíš být moc smutná, kdyby to nedopadlo dobře. +usměje se, a souhlasně přikývne+ Myslím že úplně. +pousměje se na ni, nasadí si sluneční brýle a ještě se chvíli neotáčí, aby mu ten krém trochu zaschnul+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 21 úno 2014 21:41

No to uvidíme. +zazubí se na něj vesele+ No to je čteš Van, to není ono. Samozřejmě předpokládám, že druhé čtení by mohlo být provázeno i ukázkou. +zasměje se+ Neboj nebudu. +pousměje se a ještě jednou ho líbne na rameno, než vstane, vezme si svoje sluneční brýle s kterými vypadá opravdu sexy a natáhne se na své lehátko+ Nedáš si něco k pití? Nebo nemáš hlad? +zajímá se pečujíc o jeho pohodlí+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 21 úno 2014 23:50

Jako ukázkou jak Sněhurka kouše do jablka? +zazubí se+ To jsem netušil, že máš takové požadavky. +uculí se na ni vesele, a odloží si hlavu na spojené ruce, nechá sluníčko prohřívat mu svaly, a náramně si to užívá+ Prosím tě neběhej kolem mě, jsi jak Jeefes. +zasměje se+ o hodně nahatější Jeefes. +dodá se smíchem+ Když budu něco chtít tak si to podám. +usměje se smířlivě, a když má pocit že s emu záda pečou až moc, překulí se na ně a nechá si trochu svítit na břicho, založí si ruce za hlavou a pozoruje mořskou hladinu, co je až neskutečně modrá+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 22 úno 2014 00:05

No třeba. +zasměje se, když si ho představí jak sedí na posteli ve sněhurkovských šatech s namalovanými rty a parukou na hlavě+ To víš se vyvíjím. +směje se vesele+ Jeefes? No dovol, já vůbec nejsem Jeefes. +zašklebí se na něj pobaveně+ Dobře, jak chceš. +pousměje se a udělá si na lehátku větší pohodlí, zavře oči a chvíli si tak hoví, jenže příliš dlouho v klidu nevydrží+ Jdu si zaplavat. +rozhodne se nakonec a vyskočí na nohy, aby vzápětí zamířila k moři, chvilku zvažuje, že se prostě z běhu vrhne do vln, ale nakonec zvolí umírněnější postup, když místní vody nezná. opatrně vejde do vody po kotníky, aby zjistila, že je příjemně chladivá a v tu chvíli si to rozmyslí a vrhne se vpřed, hodí šipku a na chvíli zmizí pod hladinou+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 22 úno 2014 01:19

Tak to se obávám, že asi nemůžu sloužit. +zasměje se, protože si představil něco podobnýho a líbí se mu to o něco méně+ ten taky tak poskakuje okolo. +zazubí se, a spokojeně se griluje na sluníčku, takže ho poněkud překvapí, když tak vyskočí+ Tak... dobře. +pousměje se, ale to už ho ani neslyší, tak si jen založí loket za hlavu, a pozoruje ji jak se ráchá ve vlnách, a je rád že se jí to líbí. jednou nohou se prohrabává v teplým písku, trochu se usmívá, a je mu hezky+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 22 úno 2014 01:26

To je ale děsná škoda. +udělá na něj psí pohled, než se na něj vesele zašklebí+ Ale já poskakuju s láskou, to Jeffes ne. +uculí se vesele. ve vodě si to dost užívá. plave sem a tam, na chvíli mizí pod vodou aby se vzápětí zase vynořila, a když má pocit, že se vyřádila sama dost, tak se vyhrabe ven z vln a zatímco z ní odkapává voda tak zamíří k Chrisovi+ Nechceš se na chvíli přidat nebo se chceš celý den jen válet na sluníčku? +zajímá se vesele, když se nad něj skloní a pokape ho vodou z vlasů+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 22 úno 2014 02:35

Ne, to vážně není. +zasměje se, a potřese hlavou, aby tu děsivou myšlenku zahnal+ Myslíš že ne? J bych řekl, že už nás taky musí mít rád, vždyť by to jinak nemohl vydržet. +uculí se, a pak tam na tom slunci tak napůl podřimuje, napůl pozoruje okolí, a užívá si klid a že nic nemusí+ To studí! +brání se poněkud zoufale, když ho pokape, ale nakonec tedy usoudí, že zaplavat by si mohl, odloží brýle, aby mu neuplavaly, a taky se pustí do vln, i když moře je zrovna dneska náramně klidný, krásně azurový, a plave se v něm jedna báseň, takže dokrauluje k bójce ani neví jak+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 22 úno 2014 02:41

Na tom něco bude. +zasměje se+ Tak asi má, ale řekla bych že v tom případě je to jiný druh lásky než co cítím já. +zazubí se na něj+ Tedy aspoň doufejme. +uculí se+ Náhodou je příjemné chladivá voda. +usměje se na něj vesele, když ho tak důkladně pokape, líbne ho na tvář a rozvalí se na svém lehátku na sluníčku a nasadí si brýle. chvíli se jen válí a pozoruje ho, než se na chvíli vytratí do pokoje a když se vrátí drží v ruce malý obdélníkový stříbrný předmět. posadí se s tím do tureckého sedu na lehátko a zatímco Chris plave tak onu věc studuje a něco chvíli kutí, aby se vzápětí ukázalo, že se jedná o malý foťák, který zřejmě dostala od sestry a jak se s ním seznamuje, už se snaží něco vyfotit a plavající Chris je zřejmě výborná inspirace+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron