Výlety Chrise a Jasmine

Moderátor: Victoria

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 22 úno 2014 19:24

No to doufejme, že to je trochu jiný druh lásky. +zasměje se+ Ale ne když máš rozpálenou kůži ze slunce. +uculí se, plave si tam v moři a docela si to užívá, voda je i krásně čistá, takže vidí na dno na mušle, a pro jednu obzvlášť hezkou stočenou lasturu se potopí. Chvilku s ní ještě plave, a když mu začne už být trochu chladno, pomalu se nechá vlnkami dostrkat na mělčinu, mušli omyje od písku a vyleze na břeh, kde zjistí, co to tam dělá+ Měla jsi říct, že jeden chceš, koupil bych ten kouzelnický, co se z něj fotky hýbou. +usměje se, a v duchu si umíní, že se k té krabičce musí později dostat a svoje nedůstojně zráchaný fotky smazat:D+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 22 úno 2014 19:37

+chvíli jí trvá než přijde na to jak tu věc zapnout a jak to celý ovládat, ale za chvilku už má pocit, že jí to jde docela dobře, tak se zvedne z lehátka a odklade se k vodě, aby mohla Chrise fotit, jak plave a jak vylézá z vody a vesele se u toho culí+ Mě to původně ani nenapadlo, ale Nef ano. +zazubí se na něj vesele a trošku kolem něj pomalu poskakuje, jak otáčí fotákem a fotí ho ze všech úhlů+ Ale ty si děsně fotogenickej. +zazubí se na něj vesele+ Stejně je to zajímávý, jak to tady zmáčknu a on se zaznamená obrázek v ten moment. +otáčí foták pomalu zkoumavě v rukách+ Tak jaká byla voda? +zazubí se na něj vesele+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety

Příspěvekod Christian » 23 úno 2014 00:38

Nefoť mě. +zašklebí se vesele+ Máš tu krásnou krajinu, a moře, foť radši to. +uculí se, a udělá si mentální poznámku aby jí někdy ve vhodnou dobu sebral baterku :D+ Jo, to je úžasný vynález. +přikývne+ Kouzelnické fotoaparáty zvládnou zaznamenat sekvenci, a ty obrázky se pak hýbou. +usměje se+ studená. ale příjemně. +připustí, a vytřepe si vodu z vlasů, než se vrátí na lehátko, a vystaví záda slunci, aby oschnul+ Voda je krásně čistá, je vidět až na dno. Hele, co jsem našel. +ukáže na lasturu co dal zatím vyschnout do písku+ Van se bude moc líbit. +uculí se+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety Chrise a Jasmine

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 23 úno 2014 01:30

Mě se ale zdáš stokrát zajímavější než krajina a moře. +usměje se na něj vesele, ale foťák skloní a přestane ho tak vehementně fotit, jen sem tam si cvakne obrázek když se hezky rozvaluje na lehátku+ To je ale naprosto úžasné. +usměje se vesele, ale stále nad tím s nepochopením vrtí hlavou, jelikož jí nejde do hlavy jak něco takového takové věci dokážou+ Ukaž... +broukne a vezme si lasturu opatrně do rukou+ Ta je úžasná. usměje se, jak jí opatrně přetáčí na dlani+ Van z ní bude naprosto na větvi. +zazubí se vesele a opatrně mu lasturku vrátí. chvilku poposedává na svém lehátku než vstane a nenápadně přejde k jeho+ Ehmn... +odkašle si děsně nenápadně+ ...mohla bych k tobě? +zajímá se+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety Chrise a Jasmine

Příspěvekod Christian » 23 úno 2014 20:48

Ale pak budeš chtít určitě ukázat fotky přátelům, a obávám se, že ti budou raději chtít vidět jak to vypadalo tady, než můj obličej ze všech úhlů. +zasměje se+ Mně to taky připadá fascinující. +přikývne+ Je to nějakým magickým ustalovačem, nebo co, nechápu to. +pousměje se+ Určitě se jí bude moc líbit, jak je v ní slyšet moře. +uculí se+ A ještě jí chci posbírat nějaké menší na náhrdelník, přála si ho přivést. I když možná budou mít nějaký na trhu. +poznamená, a rozvaluje se tam+ Na lehátko? +zazubí se+ To bychom se asi docela mačkali. +zasměje se na ni+ radši dej na zem ručníky, aspoň si prohřejeme kosti o písek. +usměje se, a když to tam nějak rozloží, skulí se na osušky+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety Chrise a Jasmine

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 23 úno 2014 21:00

+trošku se nad tou myšlenkou zarazí+ Tak to bych měla udělat pár fotek okolí. +zazubí se na něj, zacvaká kolem kdy vyfotí moře, palmy a záhonek, než se zase zaměří na něj, nakonec ale foťák odloží, spíš ho schová, aby se k němu hned nedostal s tím, že bude fotit zase později+ V ní je slyšet moře? +zamrká trošku, když si od něj mušli opatrně vezme a přiloží si jí k uchu. chvíli pozorně poslouchá, než se vesele zazubí+ Fakt... jak je to možný? +zajímá se hned, když mu mušli opatrně vrátí, aby s ní nic neudělala+ Ne, ne.... posbíráme mušličky na pláži a já ho pak dám dohromady. +zavrtí hlavou a vehementně zakývá souhlasně hlavou, že by ráda k němu na lehátko+ Tak jo. +pousměje se a vrhne se po osuškách, které rozloží na písku a hned se vedle něj rozvalí. hlavu si mu odloží pod paži a spokojeně zavře oči+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety Chrise a Jasmine

Příspěvekod Christian » 23 úno 2014 22:30

Ono to vlastně není moře. +pousměje se+ Slyšíš v ní hučení vlastní krve v hlavě. +vysvětluje+ Ale dětem to pořád připadá jako kouzlo. +uculí se, a schová ji do tašky, aby ji tam nenechali+ Já bych je taky radši nasbíral sám. +přikývne s úsměvem+ navléknout je na šňůrku není tak těžké. +přikývne, lehne si na deky, a užívá si, jak je sluníčko a písek ohřívají+ Ale neusni. +pohladí ji po vlasech s úsměvem+ Nebo se spálíš. +uculí se, přivře oči proti sluníčko a vdechuje mořský vzduch a vůni palem+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety Chrise a Jasmine

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 23 úno 2014 23:03

Ono to ale skutečně vypadá jako kouzlo. +zazubí se na něj vesele+ Tak myslím, že to nebude těžký. +pousměje se a chvíli přemýšlí nad tím jestli se ukáže, jestli se umí Chris taky vztekat až mu to navlékání nepůjde+ Už si to někdy zkoušel? +zajímá se pobaveně+ Neboj neusnu... +broukne a spokojeně se zavrtí+ ...ale v tom případě se obávám, že bych mohla začít uvažovat o tom, že by mi nevadilo mít písek úplně všude. +uculí se vesele+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Výlety Chrise a Jasmine

Příspěvekod Christian » 24 úno 2014 22:17

žádná magie v tom není. +pousměje se+ Ale stejně je to krásné, tenhle věk kdy se ještě dokáže věcem divit a všechno jí připadá kouzelné. +uculí se+ To víš že jo, mám čtyřletou dceru, navlíkat dokážu prakticky poslepu. +zasměje se pobaveně+ Korálky, těstovinové náhrdelníky, co tě jen napadne. +zazubí se+ No... ono to popravdě docela drhne. +nakrčí pobaveně nos+ Víš, ten písek. +uculuje se čím dál víc+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Výlety Chrise a Jasmine

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 24 úno 2014 22:31

Van je naprosto kouzelná sama o sobě nehledě na věk. +pousměje se měkce+ No tak uvidíme, jak ti to půjde o ruky. +zazubí se na něj vesele+ Já tomu dávám hodinu. +zamručí si spíš pobaveně sama pro sebe+ Drhne? +pozvedne trošku tázavě obočí, než jí dojde o čem mluví a vesele se rozesměje+ Copak... ty s tím máš nějaké zkušenosti? +zajímá se pobaveně+ Ale já... +natáhne ruku a zvedne mu lem plavek tak aby mu pod ně mohla nakouknout+ ...žádný písek na nevhodných místech nevidím. +uculí se na něj vesele+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron