Pařížské sídlo advokátní firmy T&T

Moderátor: Victoria

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Christian » 15 kvě 2013 22:20

+loupne po ní okem jako co na něj pořvává, a zvedne telefon+ Julie, kolik toho ještě dneska mám? Tak to zruš, prosím. Ano. A Daniela přehoď na zítra. Děkuju, už taky můžeš jít. +vyklapne hovor, koukne po nich, a vytočí jiný číslo, a chvilku telefonuje+ Je doma a v pořádku. +sdělí jim, když to položí+ Ačkoliv náš sluha si myslí, že bych měl dorazit domů co nejdřív. Takže když mě omluvíte. +zvedne se z křesla a začne se shánět po svý aktovce a saku+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Wenai Lafayette » 15 kvě 2013 22:34

+pokýval hlavou+ Tak to se námi nenechte už déle zdržovat. +usměje se na Lockeho+ Půjdem? +chytne ho za ruku a ještě koukne na Chrise+ Doufám že to dopadne dobře. Pro ně dva dobře. Měj se. +kývne na Chrise a spolu s Lockem vyjdou do recepce a teprv odtud se premísti zpátky na Tvrz+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Christian » 15 kvě 2013 22:43

+Locke se na něj moc netváří, když je chce tak rychle vypakovat, ale pokývne na něj a chytne Wenai za ruku+ Půjdem. Díky. +usměje se, jde s ní pryč a nechá se přemístit zpátky+
+Chris si poshání věci a vezme zbytek práce domů, pozhasíná a zamkne kancelář a přemístí se domů+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 28 kvě 2013 00:30

+přemístí se do jedné z postranních uliček, jelikož si není jistá jestli v tomhle místě může na veřejnosti používat magii, takže se to rozhodne vzít co nejméně nápadně. chvilku taky proto bloudí, ale nakonec podle vizitky, kterou šlohla Christianovi ze saka najde správný dům a jen chvilku vyjukaně kouká na to jak je vysoký, než se rozhodne jít dovnitř. nasadí suverénní a klidný výraz, když vejde do recepce a rovnou zamíří k výtahu jako by přesně věděla kam jde. sice nemá ani páru kdyby měla jít po schodech, natožpak když vleze do výtahu. poněkud znejistí jestli to byl vůbec dobrý nápad, ale naštěstí nejede sama a když se jí jeden postarší pán zeptá kam to bude s povděkem přijme jeho pomoc prostřednictvím zmáčknutí příslušného tlačítka. připadá si trošku stísněně, takže vděčně vypadne na příslušném patře a rozhlédne se kolem. tuhle část má docela nepromyšlenou, tuší že by měla narazit někde na Christianovu sekretářku připravená tvrdit že je poslíček co nese oběd, jelikož má v tašce zabalený teplý oběd, ale zdá se, že nikdo nikde, takže se nenápadně začne plížit chodbou, jestli tam někde mají kamery tak se ochranka asi dobře baví. ovšem netrvá to dlouho a za sebou zaslechne hlasy, které se k ní rychle přibližují, tak přidá do kroku a zapadne do první kanceláře, ke které se v tu chvíli dostane a potichu za sebou zavře+ U svatý trojce. +zašeptá, když jí pohled padne na obrovská okna zaujímající snad všechny stěny a ten výhled na město. poněkud fascinovaně se k nim přiblíží a sleduje budovy pod sebou, než si připomene proč tu je a že by jí mohl majitel kanceláře brzy najít, ale když se otočí a chystá se odejít všimne si na stole fotografie malého děvčátka, které jí je podezřele povědomé+ No tohle. +zasměje se tiše, když si uvědomí, že se dívá na malou Van a oddechne si, že se jí povedlo vlézt do správné kanceláře. usadí se proto do pohodlného křesla za stolem, tašku odloží na zem vedle sebe a otočí se zády ke dveřím a čelem k oknu aby se kochala tím skvělým výhledem, sem tam těkne pohledem k odrazu dveří a tak trošku doufá, že Christian přijde brzy+

(doufám, že nevadí, že se sekretářka ztratila :D
a tohle máme na sobě http://www.sexy-pradlo.net/foto/g8720.jpg?mx=270&my=420 ale aby v tom nelítala jen tak povenku tak tohle navrch http://www.folio-gothichippy.com/ekmps/ ... 2559-p.jpg a je nalíčená a vlasy má vyžehlený takže vypadá asi trošku jako tohle http://jenprokrasu.jenprozeny.cz/sites/ ... /40567.jpg tedy plus minus :D )
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Christian » 28 kvě 2013 01:06

+sekretářka totiž byla s ním na poradě užšího vedení, aby udělala protokol o schůzi, a ochranka asi dostane padáka :D ; dojdou tedy i se slečnou sekretářkou a jedním mladým mužem z konferenční místnosti ke kancelářím a ještě se chvilku vybavují před místností o něčem, co řešili na poradě, pak se muž odpojí a zajde za roh, a Chris se sekretářkou pokračují dovnitř do přijímací místnosti, kde je i stůl pro sekretářku+ Mám s někým oběd, Juls? +zajímá se, načež slečna honem nakoukne do diáře a zavrtí hlavou+ Ne, teď je hodinka na oběd a monsieur Lavoisier se má dostavit na druhou. +slečna se posadí za svůj stůl a začne kontrolovat došlou poštu+ Dobře. +přikývne Chris+ Naproti otevřeli nové italské bistro, nechceš skočit na oběd? Zkontroluj, jestli Dan a Mia mají čas, už jsme takhle dlouho nikde nebyli. +usměje se na ni+ Sejdeme se u výtahů. +otočí se, a už chce odejít k výtahům, když si to rozmyslí a vrátí se+ Odložím si sako a prolítnu nejdřív ten Lavoisierův spis. +kývne na ni, otevře dveře do své kanceláře a s očima upřenýma do spisu vleze dovnitř+ Dej mi pět minut a pak do mě kopni. +houkne ještě na sekretářku a zavře za sebou, Jasmine si hned nevšimne, když k němu tedy sedí zády, a aktovku pohodí do křesílka pro hosty+

(a tady slečna Julia, snažila jsem se mu vybírat normální holku a žádnou velkou sexbombu :D
http://www.afterellen.com/sites/www.aft ... emiere.jpg)
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 28 kvě 2013 01:16

+ochranka byla okouzlena naším momentálním šarmem a nebo byla na obědě :D; a tak ona celkem trpělivě čeká uchvácená tím výhledem natolik, že si téměř nevšimne, že se otevřeli dveře a místností se rozlehl Christianův hlas. poněkud nervozně zapolyká, když si ho všimne a zapochybuje, jestli to byl dobrý nápad, ale když už je tady, tak není cesty zpět. nasadí sebejistý výraz rádoby sexy ledové kočičky a v očích jí tak vesele jiskří, že je divu že nepodpálila kancelář+ Nikdy si mi neřekl, že máš tak pěknou kancelář. +promluví a dává si záležet na správné podmanivé intonaci+ A co teprve ten výhled. +protáhne a s tím se k němu pomalu naprosto dramaticky otočí v křesle, nožku přehozenou přes nožku a z kabátu jí tak vykukuje jedno nahé lítko. ruce má ležérně ale přesto elegantně položené na područkách, nebo jak se tomu říká, hlavu mírně nakloněnou a podél tváře jí spadají rovné pramínky zrzavých vlasů+

(:D hezká, hezká... stejně jí nemáme rádi :D )
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Christian » 28 kvě 2013 01:43

(ale ona je hodná a spolehlivá! :D)

+rozepne si jednou rukou sako a zastrčí si pramen vlasů za ucho, obočí mírně svraštělé, jak si pročítá složku, a trošku se lekne, když na něj promluví, a prudce zvedne hlavu, otevře pusu a zas ji poněkud naprázdno zavře+ Co... uh... jak... Jasmine? +vokalizuje svoje poněkud zpomalené myšlenkové pochody a přejede ji pohledem, hezky odshora dolu a zase zpátky+ Vypadáš... jinak. +zhodnotí to poněkud chabě, ovšem podle jeho výrazu mu to připadá poměrně milé jinak :D + Jak ses sem dostala? Co tu vlastně děláš? Něco se stalo doma? +zatváří se znepokojeně, když mu zas naskočí mozek+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 28 kvě 2013 01:56

(to může být :D jediné co nás uklidnuje je fakt, že není zrzka :D )

+s veselým jiskřením v očích sleduje jeho reakci, je v ní sice malá dušička za to že se jistě lekl, ale ten jeho výraz rozhodně stál za to. vesele se usměje a pokývá hlavou, že je to skutečně ona+ Trochu ano. +uculí se, že skutečně vypadá jinak a vyhoupne se na nohy, aby si jí mohl prohlédnout, ale kabát má pořád zapnutý+ Doma je všechno v pořádku. Jeffese opravdu přežil ranní vpád do kuchyně. +zazubí se na něj vesele, jak ho uklidňuje, že je všechno v pořádku+ Dostala jsem se sem támhle těma dveřma a nesu ti oběd, když to ráno vypadalo, že si na něj schopný zapomenout. +skloní se pro tašku, kterou postaví na stůl, aby ukázala, že vážně nekecá a oběd nese+ Taky jsem si říkala, že bych ti mohla ukázat co se mnou Styx provedla, než to všechno zmizí a při té příležitosti, že bychom se spolu mohli najíst. +přizná se nakonec+ Tedy samozřejmě, pokud nemáš jiné plány. +dodá rychle, že by se mu jako vůbec nechtěla vnucovat, ale jak mluvila tak si rozepnula vrchní knoflíčky kabátu, takže na něj vykoukne její výstřih a díky probleskujícím nahým lítkům v rozparku kabátu může nabýt dojmu, že sukně rozhodně nebude dlouhá až na zem+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Christian » 28 kvě 2013 15:26

Je to hezký. +usměje se, a vypadá, že se mu to fakt líbí, obhlíží si ji ze všech stran+ To teda ochranka nefunguje moc spolehlivě, co kdybys byla lupič nebo něco? +zazubí se+ Vážně? +usměje se překvapeně na ten oběd+ No to jsi hodná. +odloží si sako, a akorát se z intercomu ozve sekretářčin hlas+ Christiane? Rezervovala jsem čtyři místa naproti, přišel oběžník o nové vyhlášce a mám tři zmeškané hovory od Tiffany, přejete si vytočit ji zpátky? +Chris is povzdychne, omluvně se na Jasmine usměje, posadí se za stůl a zmáčkne tlačítko, aby ho slyšela+ Běžte beze mě, ten Lavoisierův spis je obsáhlejší, než jsem čekal. Vem si to na firemní kreditku. Tiff zavolám odpoledne sám. Budu přes pauzu pracovat, tak ať mě nikdo neobtěžuje a telefony mi nepřepojuj, děkuji. +zaúkoluje ji, a pak vypne telefon a usměje se na ni+ Jistěže se spolu můžeme najíst, ale mám maximálně třičtvrtě hodinky. +koukne na ni omluvně+ Copak máme dobrýho? +zajímá se, ale spíš než na jídlo kouká na ni+ Nechceš si odložit? +navrhne strašně nenápadně+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 28 kvě 2013 15:53

To jsem ráda. +zhoupne se nadšeně na špičkách a hezky se mu tam nakrucuje, aby si jí jako ze všech stran mohl pořádně prohlédnout+ Pravděpodobně byli okouzleni mým momentálním šarmem. +protáhne hravě a prohrábne si zlehka vlasy jak předvádí, že jsou jako fakt rovný a ne kudrnatý+ Naprosto. +usměje se vesele a překvapeně zamrká, když se místností rozezní cizí ženský hlas. zamračí se na tu krabičku na stole, ale jen pokývá hlavou, že je to dobrý ať si to klidně vyřídí a zatím se chopí tašky a začne z ní vyndavat krabičky+ Nějaký problém? +zamračí se nad tou jeho bývalou ženou, nerada by aby kvůli ní přišel o včasné informace o Van kdyby se náhodou dělo něco vážného+ Myslím, že to bude na oběd tak akorát stačit. +usměje se na něj jako že se nic neděje, přeci jen ho překvapila bez domluvy a ohlášení, takže to celkem i chápe+ No... +nadechne se, aby vylíčila co jim Jeeffes připravil, ale pak si to rozmyslí+ ...to bych mohla.+usměje se na něj, že by si mohla odložit a pomalu si rozepne zbytek knoflíčků a stáhne si kabát z ramen. rozhlédne se hledajíc kam s ním, než ho nakonec pověsí na věšáček vedle dveří, tedy pokud tam vůbec nějaký je, jinak ho přehodí přes křeslo+ Takže ten oběd. +otočí se k němu opět čelem a vesele se u toho usmívá, když se vrací zpět ke stolu+ Dnešní menu se skládá ze dvou chodů. Prvním je polévka tuším, že kuřecí... +pustí se do osvěty dnešního poledního menu a vyndavá pro každého jednu krabičku s porcí polévky+ ...a druhým chodem jsou nějaký zapečený francouzský brambory. +zazubí se na něj vesele, když vyndá další dvě krabičky a vůbec není nervozní z toho že se před ním producíruje v upnutym korzetu a sukni skoro těsně pod zadek, to jako vůbec :D + Sice se nejedná zrovna o sushi, ale nabízíme příjemnou společnost, která splní všechna vaše přání. +vesele se na něj zubí+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron