Pařížské sídlo advokátní firmy T&T

Moderátor: Victoria

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Christian » 29 kvě 2013 22:18

+nepřestává do ní plynule přirážet, a s tím, jak stoupá jeho vzrušení, zrychluje se i rytmus přírazů, za chvilku si ji už jen přidržuje jednou rukou za boky a rychle a prudce si ji bere, a druhou rukou pořád řídí pohyb jejích prstů v klíně, má co dělat, aby udržel vlastní vzrušení na uzdě alespoň dokud nevyvrcholí ona, všechna slast z celého těla se mu koncentruje v klíně a už jen sténá a bezhlavě do ní přiráží, ve spáncích mu buší, a když ucítí její orgasmus, odstartuje to ten jeho, a několika krátkými přírazy se do ní udělá, poprvé přímo, a zhroutí se poněkud na její záda, chviličku oddychuje, než se vzpamatuje, vtiskne jí polibek na šíji a konečně z ní vyklouzne+ V pořádku? +ujistí se radši, a pohladí ji po páteři, než ji zvedne z toho předklonu+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 29 kvě 2013 22:31

+vnímá jeho tělo narážející do jejího, jeho erekci klouzající v jejím nitru a pak jeho orgasmus a naprosto zřetelně vnímá ten rozdíl, který prodlužuje její vlastní prožitek z vlastního vrcholu, na kterém se nechá bezhlavě unášet. když pomine nejsilnější vlna slasti její tělo povadne a zhroutí se naprosto uspokojeně na desku stolu. prudce oddechuje a se spokojeností cítí jeho váhu na zádech, která jí tak příjemně konejší a uvádí pocit spokojenosti k jedinečnosti+ Víc jak to. +zabrouká příjemně ukonejšená a malátná+ A ty? +zajímá se s veselostí a něžností v hlase, je si moc dobře vědoma jak moc se mu to líbilo, ale chce to slyšet od něj a nahlas+ Ale mám pocit, že to asi neustojím. +zasměje se tiše, jelikož cítí jak má nohy jako z rosolu. když jí zvedne, tak se mu hned stulí v náručí, jeho ruce si obtočí kolem pasu, aby se za ně přidržela kdyby jí náhodou povolily kolena a tak spokojeně zamrouká+ Myslím, že ti budu nosit oběd častěji. +usměje se na něj vesele, když pootočí hlavu, aby vyhledala rty, které jí chybí a které touží políbit+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Christian » 30 kvě 2013 00:13

Já? No pochopitelně. +usmívá se jak kocour, co slíznul smetanu a zaříznul kuřátko, a nikdo mu na to nepřišel+ Myslel jsem jen... jestli to nebylo moc. +vyjádří se poměrně neobratně, že se trochu neovládnul, zvedne ze země ten její znehodnocenej korzet, přiloží ho zpátky a kouzlem ho opraví, aby na ní zase držel, a velice pečlivě ho na ní upraví, což je jeho způsob vyjádření starostí a péče, obejme ji a přitiskne ji k sobě+ Oběd? No ten už asi nestihneme. +pousměje se trochu s lítostí, pohladí ji po břiše a vtiskne pusu na rameno, a když se k němu natočí, políbí ji na rty, jemně, ale hluboce+ Ale sním si to mezi schůzkami, hm? +slíbí jí s úsměvem+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 30 kvě 2013 00:31

+na tváři se jí objeví tak neskutečně spokojenej a šťastnej úsměv, když sám zní tak spokojeně, což jí samotný stačí, aby byla spokojená+ Ach tak... +vydechne, jako že jí to došlo až teď jak to myslel+ ...ne nebylo to moc. +zavrtí mírně hlavou jako že je naprosto v pořádku, sice je trošku rozbolavělá na určitých částech těla, ale není to nic hrozného navíc je to taková ta příjemná rozbolavělost+ Kdyby ano, tak bych tě zastavila, ale tohle se mi strašně moc líbilo. Rozhodně nebudu proti si to někdy zopakovat. +usměje se na něj a zároveň ho ujišťuje, že kdyby jí to bylo nepříjemné nebo jí to třeba bolelo, tak by mu to řekla hned. zvedne ruce kousek od těla, aby měl dostatek prostoru na upevnění korzetu, i když chce poznamenat, že asi jen tak držet nebude když ho rozstříhal, ale když vzápětí cítí jak jí začíná stahovat, tak si jen stáhne vlasy na jednu stranu přes rameno, aby mu nepřekáželi a trpělivě vyčkává než bude hotov+ Děkuju. +hlesne a tak nějak myslí na všechno. od toho že mu nevadilo že jí tak překvapil přes to že může být s ním až po ten úžasnej sex+ Ne že bych toho litovala. +zasměje se tichounce jako že ta činnost místo oběda za to stála a otočí se mu v náručí, aby k němu byla čelem. jemně opětuje jeho polibek a obejme ho kolem krku+ Tak dobře. Hlavně ale na něj nezapomeň, ano? +zabrouká a pohladí ho po tváři, prohrábne mu vlasy, než se kousek odtáhne, tak aby jí stále objímal pažemi, se ho jme upravovat. začne u kalhot, které opatrně a pečlivě zapne, urovná mu košili a kravatu a dělá to tak soustředěně a zaujatě, že je jasné, že se jí prostě nechce domů+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Christian » 30 kvě 2013 16:04

Dobře. +přikývne, a vypadá, že ho to vážně uklidnilo+ Pro mě je důležitý to vědět. +usměje se na ni, jakože je rád, že ví, že by si nenechala líbit všechno jen aby ho nenaštvala, narovná na ní korzet a sehne se, aby jí znova natáhnul kalhotky, a pohladí ji přitom jemně po křivkách, ale pak si to rozmyslí, a místo toho jí je stáhne ke kotníkům, aby z nich vystoupila, srovná jí tu sukýnku a kalhotky si vezme+ Ty si nechám. +zazubí se+ Ne, já děkuju. +usměje se měkce, pohladí ji po ramenou, a pozoruje, jak ho tam taky upravuje, a zvenku uslyší hlasy, jak se Julia a ostatní už vrátili z oběda+ Budu muset jít. Za deset minut mi přijde klient. +usměje se na ni omluvně a zastrčí jí vlasy za ucho,ne že by se mu to neíbilo, ale nepřipadá mu to tak úplně správně, je zvyklej na kudrny pod prsty+ Budu se snažit být brzo doma. +slíbí a vtiskne jí na rty pusu+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 30 kvě 2013 16:21

+tak hezky měkce se na něj usmívá a jemně ho hladí po paži, když jí rovná korzet+ Co...? +vypadne z ní naprosto inteligentně, když chce aby vystoupila z kalhotek a taky tak učiní, aby sledovala jak si je bere+ no to seš dobrej a já tu teď mám běhat po firmě bez spodního prádla? +zvedne obočí, ale v očích jí vesele jiskří a v hlase jí zní smích, když nad tím vrtí hlavou. upravuje ho s jemností a péčí, oddalujíc tak chvilku, než bude muset jít. po takovém zážitku se člověku loučí těžce, i když je to jen na pár hodin. stočí obezřetně pohled ke dveřím a zamračí se na ně, jelikož hlasy které dolehly i k jejím uším značí troubení k ústupu+ Jasně. To je v pořádku. +pokývá souhlasně hlavou, že tomu rozumí. práce je taky důležitá+ Hlavně udělej vše co potřebuješ. +usměje se na něj, pohladí ho po tváři a prohrábne mu zlehka vlasy+ A taky si sněz ten oběd. +zazubí se vesele, než se donutí k pohybu. dojde si pro kabát a přehodí si ho přes ramena, aby se do něj nasoukala+ Je tu nějaký místo odkud se můžu přemístit nebo musím tou divnou věcí na konci chodby sjet dolů? +tou divnou věcí myslí výtah, který jí dle všeho není dvakrát příjemný+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Christian » 30 kvě 2013 17:58

No ne že bys dorazila zrovna oblečená. +uculí se+ Aspoň si na mě doma vzpomeneš. +zazubí se na ni+ Asi můžeš odsud. +pokrčí rameny+ My se obvykle přemisťujeme zdola, ale žádná pravidla tu na to nejsou. + usměje se, jakože to úplně pochopí, když se jí nebude chtít znova procházet kolem všech těch lidí+ Ano mami. +zazubí se nad tou její starostí o jeho stravovací režim+ Nemáš ráda výtahy? +podiví se+ Náhodou, jsou zajímavý, a sem nahoru to jede hrozně dlouho. +uculí se nenápadně a zahýbe obočím, vezme jí kabát z věšáku a podrží jí ho, aby se oblíkla, a pečlivě zkontroluje, jestli je zapnutá a nikde nic nekouká+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 30 kvě 2013 18:09

No... +protáhne jako by chtěla protestovat, ale pak se vesele rozesměje a vrtí hlavou jako že má zřejmě pravdu+ Ne, že bych mohla zapomenout. +zazubí se vesele a jemně ho políbí na znamení, že na něj se prostě nedá přestat myslet+ Dobře, tak já sejdu dolů. Jen jsem nevěděla jak to tady s magií přesně máte. +osvětlí proč se ptala+ Ale je ti jasné, že až vylezu ven tak všem bude jasný, co se tady dělo? +v očích jí vesele zajiskří+ Zejména, když se tváříš jako mlsnej kocour. +zazubí se na něj vesele, jak ho varuje, že se asi jeho sekretářka bude divit co tu dělala, když vyjde od něj z kanceláře, když měl procházet nějaký ten spis+ Jsou divný, takový stísněný. Kdyby mi ten postarší muž nepomohl ani bych se sem nedostala. +pokrčí zlehka rameny, jako že vůbec nevěděla jak se to ovládá, jak to nezná+ Jo a taky s nimi jezdí spousta lidí. +uculí se vesele, protože jí je jasný, kam tím míří, i když se nezdá, že by hodlala někdy protestovat+ Děkuju. +pousměje se a vklouzne do kabátu, který si pečlivě zapne a nechá ho, aby jí upravil a ujistil se, že jí nikde nic nekouká+ Takže se uvidíme večer. Nějaké speciální přání? +zvedne mírně vyzývavě obočí a v očích jí vesele jiskří, jestli mu má třeba připravit večeři nebo napustit vanu+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Christian » 30 kvě 2013 21:04

Jsme kouzelnická firma, jestli myslíš tohle, takže kdyby ses přemístila třeba z chodby, nikomu by to divný nepřišlo. +usměje se+ Ne že by jim do toho něco bylo, že. +uculí se+ A Juls je velice šikovná a velice taktní holka. +zavrtí hlavou, že s nějakýma drbama si starosti dělat nemusí+ No jo, ale představ si jít těch šedesát pater pěšmo. +zasměje se+ To se těch pár vteřin vydržet dá. +pokrčí rameny+ No, ale ne vždycky. +zazubí se významně+ Ale musí se to stihnout rychle. +připustí pobaveně+ Večer. +přikývne+ Ani ne, já mám momentálně všechna přání vyplněná. +zasměje se, ještě ji políbí, a pak jí otevře dveře a pustí ji ven, sekretářka už otvírá pusu, že mu něco řekne, ale když je vidí vycházet oba, tak ji zase zavře a jen přejede pohledem z něj na ni a zase zpátky, oči jí pobaveně blýsknou, ovšem tváří se naprosto profesionálně, mile pozdraví a vrátí se ke svý práci jako by nic+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pařížské sídlo T&T

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 30 kvě 2013 21:16

Tak to je přesně to, co jsem chtěla slyšet. +zasměje se vesele a pokývá souhlasně hlavou+ Mě je to celkem jedno. Nejsem ta, co tady pracuje. +zazubí se na něj vesele, že jí je úplně jedno co si myslí jeho spolupracovníci o tom co dělali v kanceláři, ona je vypustí z hlavy ve chvíli kdy vstoupí do výtahu a vzpomene si na ně až zase jednou z výtahu na tomhle patře vystoupí+ Tak to by mě asi zabilo. +rozesměje se vesele a dá mu za pravdu, že by se to nedalo vyšlapat pěšky+ Budu o tom přemýšlet. +poznamená pobaveně, když se tak významně zubí, co by pro něj taky neudělala, že+ Ani nevíš, jak moc tohle potěší. +usměje se na něj, že jí neuvěřitelně těší, že je naprosto spokojený a přání má všechna vyplněná. ještě mu vrátí polibek, než jim otevře a vyjde na chodbu. snaží se na jeho sekretářku nekoukat moc zvědavě, ale přeci jí to jen nedá, aby si jí alespoň zběžně neprohlídla+ Dobrý den. +usměje se na ní mile, než stočí pozornost k Christianovi+ Takže... +usměje se na něj trošku rozpačitě, co si vzpomíná je tohle poprvé co se s ním na pár hodin loučí+ ...uvidíme se. +oči jí na minutku zněžní, když se natáhne, aby ho zlehka políbila na rty. přeci jí to nedá si neznačkovat území :D + Nashledanou. +usměje se opět mile na sekretářku a zamíří chodbou k výtahu+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron