Všude možně okolo

Moderátor: Victoria

Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 21 kvě 2013 03:19

BYRONOVY NAROZKY

+v den Byronových narozenin se ráno schválně vzbudí hodně brzo, vyklouzne mu z náruče a jde mu dolů připravit snídani, slaninovej dort pošle kouzlem na Tvrz spolu s rychlou sovou o posledních detailech ohledně párty, pak si vleze do koupelny a udělá se pro něj krásná, vezme si svůj pečlivě vybranej speciální narozeninovej outfit složenej z hamburgerových šatů a slaninových náušnic, pod kterýma má svý nejvíc sexy krajkový prádlo s punčochama, naloží všechno jídlo na tác a vrátí se s tím do ložnice, odloží to na stolek a skloní se k němu, aby ho probudila co nejlepším polibkem dovede+ Všechno nejlepší. +uculí se na něj sotva rozlepí oči+ Miluju tě. +políbí ho pořádně ještě jednou, a rovnou mu zapálí cigárko, který mu strčí mezi rty, aby se hezky probral, a pak teprv mu přistrčí snídani, složenou z toastů s vypáleným logem batmana a vajec opečenejch ve tvaru starejch pistolí, muffinů se stormtrooperama a Darthem Vaderem, spousty kafe, gumovejch kytarek a hlavně pořádně velkýho slaninovýho srdce+

Spoiler: show
Obrázek

Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Ložnice

Příspěvekod Byron » 21 kvě 2013 14:09

+vzbudí se, když ucítí její rty na svých a pěkně ji obejme, aby ji ještě pořádně políbil, pak se protáhne a s úsměvem otevře oči+ Dobrý ráno, kočko. +usměje se na ni a vyfoukne kouř+ Páni, to jsem byl tak hodnej? Já mám narozeniny! +vzpomene si+ Ty jo, já mám narozeniny, to se mám. +rozhlídne se po té hostině+ To vypadá báječně, tos udělala pro mě? +koukne na ni dojatě+ Děkuju. +hned si vezme kousek slaninovýho srdce a dá si k němu ty vaječný pistolky+ Tebe bych taky celou sežral. +uculí se na ni s plnou pusou+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Ložnice

Příspěvekod Victoria » 21 kvě 2013 14:20

Jo. +přikyvuje a nakýbluje se k němu do postele+ Jak se máš, starochu? +zazubí se na něj+ Doufám, že fakt ultradobře, protože jsem si kvůli tobě vzala podpatky, což je jasný znamení výjimečný situace. +uculí se a krade mu tam pod rukou gumový kytary+ Dneska budeš mít úplně báječnej a boží den, nebudem vůbec nic řešit ani zkoumat a nemáš povolený se ani na chvilku přestat usmívat. +vyloží mu to a dá mu na ty mastný rty pořádnou pusu, načež se zezdola ozve rána, jak tam Jeefes instaluje část dárků, tak ho honem políbí, aby odvedla pozornost+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Ložnice

Příspěvekod Byron » 21 kvě 2013 14:31

Ha ha ha ha ha. +zašklebí se na ni+ Já ti ukážu, jak to dělá pořádnej staroch, jen co najdu tu mast na klouby. +zazubí se na ni a ještě ji políbí a vyjede dlaní po její noze nahoru+ Ale já chci zkoumat. Zejména tvoje spodní prádlo bych chtěl prozkoumat velice důkladně. Na to dostanu povolení? +usměje se na ni a zase se začne věnovat snídani, aby do sebe dostal spoustu energie+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Ložnice

Příspěvekod Victoria » 21 kvě 2013 14:42

+zasměje se a strčí mu do pusy želátko+ Já tě mám ráda i starýho. +uculí se na něj+ No, je to tvůj den, takže si můžeš dělat úplně co chceš. +pokrčí rameny+ Ale mám s tebou ještě dneska spoustu plánů, takže nesmíme zkejsnout v posteli celej den. +zahýbe obočím+ A pořádně se najez, budeš to potřebovat. +zazubí se významně, a když dole zas něco upadne, svraští obočí+ Moment, musím něco zkontrolovat. +vyskočí z postele a dojde se podívat dolu, a když se vrátí, tak se jenom uculuje+ Tak jo, až dojíš, dostaneš dárek. +zazubí se na něj+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Ložnice

Příspěvekod Byron » 21 kvě 2013 14:48

Jo ty máš i program. +uculí se+ A máš k němu časovej rozpis? A já vůbec nejsem starej! +vyplázne na ni jazyk+ Starý lidi jsou rozumný a nosí trapný hadry. +zvedne pyšně nos+ Což se o mě říct nedá. +zasměje se a ještě jí dá pusu+ Jo, jo. +pokýve hlavou, když odběhne a začne pojídat to boží slaninový srdce+ Fákt? +vykulí na ni oči, když se zmíní o dárku a vcucne poslední proužek slaniny+ Já už jsem dojed! +hlásí a vyskočí z postele, otře si pusu a vy rychlosti se obleče+ Nebo se oblíkat nemám? +zahýbe s úculem mnohoznačně obočím+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Ložnice

Příspěvekod Victoria » 21 kvě 2013 14:59

Nemám časovej rozpis. +zašklebí se na něj+ Jen jeden nebo dva časy který bysme měli dodržet. +připustí a uculí se+ Jo? Tak se neudav prosím tě. +zasměje se+ Klidně se obleč, já si tě pak zas svlíknu. +zazubí se+ Tak jo. Tvůj první dárek je materiální a na chlubení, a mám ho na sobě. Tak hledej. +uculí se na něj významně a odtáhne ruce od těla, aby se mu líp osahávalo, a když bude chvilku hledat, najde za lemem levý punčochy klíčky s nějakou Greendayáckou klíčenkou, a za druhou punčochou obálku s papírama od motorky a úplně novým mírně padělaným řidičákem na motorky na jeho jméno i s fotkou+ Venku. +uculí se na něj a dá mu pusu, a když koukne z okna, uvidí tam před vchodem stát tu motorku, co k těm klíčkům patří, má k tomu rovnou připravený taky dvě helmy pro ně oba, a drsný kožený bundy a tmavý brejle+ Papíry k mašině jsou pravý, ta je fakt tvoje. Řidičák úplně ne, ale na silniční kontrolu stačí, a když tě zavřou, tak si pro tebe přijdu. +uculuje se akorát a napjatě kouká, jestli se mu líbí+

Spoiler: show
Jestli chce jinou nebo jinou barvu, tak to změníme. :D
Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Ložnice

Příspěvekod Byron » 21 kvě 2013 15:23

Jééé, můj první dárek. Budu nosit tvoje punčochy? +uculí se a začne ji pečlivě prohledávat, kousek po kousku, hladí její kůži, jakože kdyby náhodou, pak prošmejdí podprsenku, nakoukne i za kalhoty, až najde za podvazkama ty klíčky a papíry+ No kecáš! Málem mu vypadnou oči+ To jako že já mám... že máme! +vykloní se z okna a málem teď vypadne on+ Jdem se projet? +zazubí se na ni a chytne ji za ruku a už pádí ven, aby si ji vyzkoušel+ Mě nezavřou, já jezdím děsně rozumě ne, jsem dospělej. Můj věk už náhodou není ani na hodinách.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Ložnice

Příspěvekod Victoria » 21 kvě 2013 15:31

Ty máš, já s tím neumím. +zazubí se a chytne se ho, a poněkud za ním na těch botách vlaje, a zatím co on dole běhá kolem motorky, oblíkne si motorkářskou bundu a drsný brejle a pak se usadí za něj, sroluje si sukni jak nejníž to v takhle blbým posezu jde, a chytne se ho zezadu jako klíště, a vtiskne mu pusu zezadu na krk+ Tak mně někam vem. +uculí se, sevře ho kolem pasu a je v ní poněkud malá dušička+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Ložnice

Příspěvekod Byron » 21 kvě 2013 15:40

No ty nemusíš, ty seš kočka, co sedí vzadu a kouká na ostatní motorkáře stylem, že by si o ně ani neopřela kolo, protože jsi úplně celá moje. +dá jí ještě pusu, než si nasadí helmu a pak vyskočí na motorku, jak se ho tak Vici drží, tak mu to přijde moc hezký a za okamžik už vyrazí, ze začátku rozumně a pomalu, žádný vysoký rychlosti, jak se seznamuje, ale pak začne postupně zrychlovat, i když na zabití se to vážně není+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Další

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron