Všude možně okolo

Moderátor: Victoria

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 čer 2014 19:56

Byron: No jo, to my sme praštěný a taky si na tom zakládáme. +pokejvá s úsměvem hlavou+ A ona je náhodou taky přaštěná, kdyby ti říkala někdy něco jinýho. +zdůrazní to, aby si Wenai nemyslela, že ji v tom nechaj+

Wenai: Pojďte si radši sednout, my sme se ještě ani nenapili. +čapne Vici za ruku, v tý druhý má Jesse a táhne k nějakýmu klidnějšímu stolku+ Byrone, vem nám nějaký piva! +křikne na něj ještě a posadí se+ Uf, teda, tady je ale narváno. +odfoukne si+ Takže. +uculí se na Jesse. Tohle jsou Victoria a byron Seebohmovi, děsně usedlej párek skotskejch šlechticů. Čaje o pátý, ponožky v sandálech a tak, však to znáš.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 10 čer 2014 20:09

Máme to i na vizitkách, Manželé Seebohmovi, magoři par excellence. +zasměje se, a zamává na Byrona aby je u stolu našel, a vezme si od něj pivo+ Dík. +dá mu pusu na tvář, a pije jak žíznivá čára+ Nezapomeň na nedělní kriket a oprašování gobelínů s rodokmenem. +zazubí se+

Jess: +sedne si vedle ní naproti těm dvěma, a poděkuje za pivo+ To jako vážně? +uculí se, a napůl čeká, že řeknou apríl+ Ty máš jako titul? +vyjede mu obočí nahoru, když koukne na Byrona, ale zazubí se u toho+ No, to jste asi pěkný pracháči, co? +přimhouří oči+ Takže platíte pivo, buržousti. +uculí se na ně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 10 čer 2014 21:08

Byron: Co? +koukne na ně a pak na Wenai+ No to není možný, ty vykecáš i to, co nevíš, co? +rozdá jim piva a se smíchem zavrtí hlavou+ Nazdraví, děcka. +ťukne si s nima a napije se+ No ty máš co říkat, ty socko. +ušklíbne se na Wenai schytá za to kopnutí do nohy pod stolem+ No jo, no jo, platím to dneska já. Tu rumovou loď sem! +zamává na servírku, která tam chudák sama táhne podnos s asi dvaceti rumama a uprostřed dokola plechovky s colou a šoupne jim to tam na stůl+

Wenai: Bože co to je? +jenom valí oči na ten podnos+ To je úžasnej vynález. +zasměje se vesle+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 10 čer 2014 21:19

Odhalily jsme tady Jessovi tvoji tajnou identitu. +zazubí se na Byrona+ Tak čau. +ťukne si taky, klepe o stůl, a pije+ Héééj! +zvedne ruce do vzduchu, když jim tam přistane plavidlo, a rovnou si otevře plechovku a přitáhne dva rumy+

Jess: Páni, vy teda jedete. +zasměje se, ale ruma nikdy neodmítne a vezme si nejbližšího, a kopanou pod stolem ani nezaregistruje+ A máš sedm různejch jmen? +zazubí se na Byrona+ Nebo aspoň dvě. Něco jako... Hamish. Nebo Alfréd. +zamyslí se těžce+ Nebo... Carl. +plácne úplně jen tak a kouká na něj přes půlitr+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 čer 2014 21:37

Wenai: +jakmile uslyší toho Carla, tak si vzpomene na ten dopis, koukne na Jesse, na Byrona a rychle vyhrkne+ Byrone, pojď mi pomoct koupit nějaký cigára, ať zas nevezmu nějaký hnusy+ Chytne ho za ruku a přímo ho od toho stolu odtáhne i když protestuje, že neměl ještě ruma+
Kašli na ruma. +zasyčí Wenai u automatu+ On tady někoho hledá, já myslim, že tebe. Našla jsem u něj dopis. +vyhrkne ze sebe potichu a hází do automatu prachy jak nezavřená+ Podle všeho je to tvůj nevlastní brácha. +vyklopí to hlavní nakonec a vybere si camelky+ Doprčic. +zakleje+
Cože? +ušklíbne se Byron+ To bude nějaká blbost, ne? Dokážeš si představit, že by jako můj fort... Ble. +otřese se+ Už jen připustit, že musel souložit když dělal mě a je mi šoufl.
+koukne na něj+ Je tam jmenovajej. +řekne přesvědčeně+ Píše mu nějaká Anna a je to z devadesátýho prvního. Sakra von je mladej. +zašklíbí se a poškrábe se na zádech+ A je z Philly. +koukne na něj ještě a jde ke stolu, jen se culí, Byron jde s ní a všechno to hned zatepla vyklopí Vici+
Vzala jsem zase Camelky. Já si můžu milionkrát říkat, že je nechci, ale dycky je koupim. +zasměje se Wenai+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 10 čer 2014 21:57

+Vicky zatím hecuje Jesse, že určitě nevypije panáka z druhý strany skleničky, a ukazuje mu jak se to dělá aby se nepokecal+ Co je? +koukne na Byrona, proč ji tahá za rukáv, a předstírá, že ho muchluje, aby jí mohl nerušeně všecko pošeptat a vypadalo to že jí akorát olizuje krk+ No nekecej! +zalapá mu po dechu do trika, a zírá na Jesse jak kdyby měl třetí hlavu+ No a... co budeš dělat? +pošeptá mu+ Teda, jak je? +pousměje se, a chytne ho za ruku+
+Jess je moc neočumuje, a usměje se na Wenai+ Tos mohla říct, já ještě nějaký mám. +poklepe krabičkou na stůl, a jednu ji zapálí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 10 čer 2014 22:04

Já nevim. +zašeptá jí do kůže pod uchem+ A na to se napijem. +zazubí se na ně a na kuráž si dá panáka a zas jde chvíli ,,muchlovat" Vici+ Asi ho pak někde zmáčknu až bude víc klid. +zašeptá jí do ucha a taky si jednu zapálí a jednu i pro ni+

Wenai se uculí na Jesse+ Díky. +dá mu pusu+ No já mám radši zásobu chápeš. Ci se dělo? Nepokoušela se tě náhodou svést na nedělní partii whistu? To se nenechej, je děsně divoká, karty máš pak všude. +zazubí se vesele+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 10 čer 2014 22:23

+dá si s ním panáka, a úplně strašlivě nenápadně pokukuje po Byronovi a Jessovi, jestli jsou si jako nějak podobný+ Teda ty to hraješ fakt přesvědčivě. +pošeptá mu poněkud udýchaně, jak se tam po sobě plazí+ Hele. To bude v pohodě. Určitě je fajn. +usměje se, konejšivě ho pohladí po boku, a dá mu pusu doopravdy, než ho pustí+ Díky. +uculí se na něj, a vezme si cigáro+

Jess: Už mě ukecala na víkendovej turnaj v záchodu. +zasměje se+ Co, myslíš, že by mi slušel smoking a lordí hůlka? +uculí se na ni,, vypne hruď, a tváří se velice důstojně a nabubřele+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Wenai Lafayette » 11 čer 2014 16:02

Byron: No jo, takovýhle věci mi dycky šli. +uculí se na ni a je úplně nevinnost sama a vyfoukne kouř+
Vydal ses na cestu po Evropě? +koukne na Jesse zvědavě+ Vodkaď seš, Wenai říkala, že odněkud z Ameriky... z Philadephie, ne? +konverzuje úplně nezávazně+

Wenai: Tobě? Ukaž? +koukne na něj přemýšlivě a tak jako si ho prohlíží+ No, to teda jo. Ale jenom do tý doby než by sis ten smokikn zaprasil a někde roztrh a hůlku zlomil. +zasměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 11 čer 2014 16:26

No to je mi jasný. +zasměje se a strčí si do koly brčko, hladí ho pod stolem po noze, ale jenom tak lehce a nic moc nezkouší, spíš z těch dvou nemůže spustit oči+

Jess: Já? +vyfoukne trochu kouře+ No jo, něco takovýho. +přikývne+ Jo jo, z Philly. Celej život, teda kromě asi roku a půl než sme se tam přestěhovali. Vlastně jsem se narodil tady v Londýně. +uculí se, a otevře si nehtem plechovku+ Ty jseš z Anglie? +zajímá se+ No to já bych si nezaprasil, jezdil byhc v kočáře, nebo v čem to aristokrati jezdí. +zazubí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron