Všude možně okolo

Moderátor: Victoria

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 12 čer 2014 12:43

Jo jo, já jsem z Anglie. Teda ze Skotska, no. +dodá+ Já teda nevim, v čem jezdí ostatní aristokrati, ale já jezdim na kole. +zazubí se na něj, ale pořád mu v hlavě šrotuje, jak to z něj nějak nenápadně vytáhnout, co tu dělá+ Fakt? Z Londýna? A roč jste se s rodiči teda přestěhovali pryč? Londýn je boží. +řekne přesvědčeně+

Wenai na nějnom kouká a taky se snaží přijít na tu podobu, ale pak usoudí, že Jess i Byron jsou asi spíš po matce.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 12 čer 2014 15:04

+shledá, že možná podobně krčí rameny a zvedají obočí, a trošku něco kolem očí, alevjinak si moc podobný nejsou+

Na kole? +zahubí se pobaveně+ já si londýn vlastně ani nepamatuju. +pokrci rameny+ máma se mnou odjela když jsemta byl ještě úplně malej. +doda+ tak jsem si říkal,že bych mohl ocihnout odkud to vlastně jsem. + usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 čer 2014 17:29

+Wenai na ně taky ještě chvilku brejlí, na Jesse teda krapet víc, trochu ho začne svlíkat pohledem, tak si dá radši dalšího ruma, aby se to nějak nezvrtlo+

Aha. +pokývne Byron hlavou+ Takže ty nemáš tátu? +sonduje dál+ No Londýn je boží, my tě tu klidně provedem, nejlepší bary, párty v parku... A tak. +pokývá hlavou a přemýšlí, jak to z něj dostat, co tu vlatsně chce+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 13 čer 2014 19:16

+no jessovi to je jasný, teda aspoň si to myslí, tam ji pod stolem pohladi pk noze, abyvedela, že na ni taky myslí. Na byrona se tak hodně podivné podívá, a pak pokrci rameny+ každej má někde tátu. +mávne rukou+ ten můj se akorát rozhod nezúčastnit. +zasklebi sea jinak se tváří ze mi to je úplně sumak+ no, to by od vás bylo fakt zasluzny+pokyve hlavou+ chci se tu chvíli zdržet. Možná sd kouknout i víc na sever, do skotska a tak. +poznamená a veme si ještě panáka+

+a vicky se kouše do jazyka, aby to na něj prostě nevybafla+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 14 čer 2014 19:20

Jo, jasně. +přikývne s chápavým úsměvem hlavou+ Promiň, nechtěl jsem tě nějak... to. odkašle si+ No jasně. +přikývne+ Můžeme se domluvit na kdy chceš. +přikývne s úsměvem hlavou a ťukne si se všema a dá si panáka a zapije to colou+ Skotsko je moc hezký. +zazubí se+ Když tam teda zorvna neprší, což jsou asi tak dva dny v roce. +ušklíbne se+

+koukne na Vici, jak se tváří divně a pak na Jesse a radši si dá ještě panáka a sesune se víc do křesla+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Jess » 14 čer 2014 19:48

No jo, holt měl prostě jiný priority. +ušklíbne se, a pohodí vlasama, že jemu to vlastně může bejt volný+ Co tvůj táta? +zvedne tak nějak útočně obočí, ale pak koukne, jak se holky tváří, a mávne rukou+ Tak teda panáka. +přikývne, a vezme si jeden+ No, můžem se někdy srazit. +pokrčí rameny+ Třeba příští tejden, nebo tak. Ozvi se Wenai, ona mi dá vědět. +usměje se+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Wenai Lafayette » 14 srp 2014 13:20

+kouká na Byrona a střídavě na Jesse, tak nenápadně, když mluví a pak koukne na Vici+ Házej stejně vlasama. +řekne jí. Úplně klidně nahlas, aby to slyšeli i kluci a jen tak na ni kouká mírně opile a trošku zoufale a uculeně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Jess » 15 srp 2014 02:04

+Vicky to okoukne, a musí se uculit+ No jo, to je fakt. Tak jakože lážoplážo. +zazubí se, pač má úplnou pravdu, a pod stolem pohladí Byrona po stehně, aby jako věděl, že on samozřejmě pohazuje krásnějc a punkovějc+

+Jess zvedne hlavu a koukne z jedný na druhou, pak na Byrona, a trochu zúží oči+ O co jde? +kouká na ně přímo, a jak je přiopilej, má z toho takovej silně defenzivní pocit, že z něj maj všichni tři srandu+ Celou dobu o tom víš, co? +ukáže bradou na Byrona, a tváří se vyloženě nepřátelsky+ Vsadím se že už dávno. +zamumlá do svýho piva, a začne hrabat peníze, že půjde+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Wenai Lafayette » 15 srp 2014 16:03

+koukne na něj a skousne si ret+ Když jsme byli u tebe, tak jsem si přečetla ten dopis... +řekne mu+ Chtěla jsem počkat, až řekneš, co tu vlastně chceš, ale nějak se to... jsem to nevydržela. +koukne na něj trochu omluvně+ No, mohl jsi to říct. +pokrčí rameny+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 16:07

+Byron na něj koukne a znovu pohodí vlasama+ A co mám jako dělat? Ty si mě přijedeš proklepnout nebo co a já mám jenom sedět? +koukne na něj a udělá posunek, ať jako nechodí+ Počkej. Můžem si o tom promluvit, ne? +koukne na něj tázavě+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron