Všude možně okolo

Moderátor: Victoria

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Jess » 15 srp 2014 16:50

Tys mi koukala do věcí? +zamračí se tak trochu naštvaně, a obočí se mu stáhne k sobě+ No jasně. +zavrtí hlavou, a dojede to svoje pivo+ Nepřijel jsem si proklepnout tebe, ale jeho. O tobě sem ani nevěděl, dokud jsem si nepůjčil v knihovně nějakou šílenou knihu o skotský šlechtě. +odfrkne si trochu+ My dva si máme těžko co říct, já sem nevyrost s papínkovou zlatou kreditkou a sluhama za zadkem. +ušklíbne se docela škaredě+ O čem se chceš bavit, že je tvůj fotr hajzlík co se na nás vykašlal? +pokrčí rameny+

Hele zklidni hormon, ty blbečku. +zamračí se na Jesse, ale moc se do toho Byronovi nemontuje+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 16:56

Jo. +přikývne+ O tom, že můj fotr je hajzl, kterej má akorát prachy, titul a nic jinýho. Nic jinýho než prachy dávat neumí. A kvůli němu, já se s tebou hádat nebudu. On za to totiž nestojí. +řekne mu klidně, chytne Vici za ruku a nevypadá naštvaně, ani nic, prostě, že to tak je+ Můžeš si ho třeba nechat, dám ti klidně jeho adresu.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Jess » 15 srp 2014 17:09

+překvapeně na něj koukne, pač čekal, že ho spíš bude hájit, a popravdě se docela těšil, jak se s ním pohádá, a trochu to ze sebe dostane+ Ale prosím tě, netvař se, že tě strašně obtěžuje svačit na stříbře. +ušklíbne se, ale nemá to skoro žádnej osten, a k odchodu se už tak moc nemá+ My jsme ho nepotřebovali. +zvedne po chvilce ticha oči od piva+ Nepotřebuju pofoukat bolístky z toho, že si se mnou tatíček nepouštěl draky. +zamračí se, aby si jako nemyslel+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 17:14

Jo? +koukne na něj+ To já bych to potřeboval, protože i když tam byl, tak byl absolutně k ničemu. +stiskne Vici ruku trochu víc, aby věděl, že tam je+ A v životě by mě nenapadlo, že udělá tohle. Nedokážu si ho ani představit, jak souloží. +zašklebí se a oklepe se trochu znechuceně+ No, ale... +koukne na Jesse+ Já mám bráchu. +prohodí+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Jess » 15 srp 2014 17:23

Pro mě za mě si ho klidně nechej. Můj táta to teda není. +pohodí vlasama, jakože jemu to může bejt úplně nejvíc šumák, protože on je strašně nad věcí+ Já od něj nic nechci, ať se těma penězma třeba udáví. +zamumlá silácky+ Zas to nepřeháněj. +koukne na něj přes půlitr, ale trochu se jedním koutkem usměje+ Ani tě neznám. +dodá+

+stiskne Byronovi pevně ruku, a palcem ho hladí po hřbetu ruky, nějak ho nepřerušuje, jen aby věděl, že tam je, a že maj jeden druhýho a všecky vnitřní modřiny si zahojej sami navzájem+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 17:32

No, to by už mohl. +pousměje se trochu a koukne na něj+ No pokud jde o mě, tak tě rád poznám, jestli se zdržíš. +pokrčí rameny a usměje se, že on by o to jako stál+ A pak můžeme jet k našim a pěkně si to s ním vytmavit. Mohli bysme z něj vytáhnout nějaký prachy. Pro tebe, a pro tvoji mámu. +navrhne+ To by nebylo marný.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Jess » 15 srp 2014 17:40

Možná se tu pofláknu. +pokrčí rameny tak jako neutrálně, aby si nemyslel, že to je kvůli němu+ Já o jeho prachy nestojím. +udělá ramena+ Ale mojí mámě dluží osmnáct let alimentů. +připustí+ Ale nejsme žádná charita. +koukne na něj aby bylo jasno, a Vicky schová úsměv do panáku, jak jsou oba stejně paličatý+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 17:51

Tak jo. +pousmeje se+ My se tu poflakujem pořád. Hele kočko. +koukne na Vici+ Co bys řeklana výlet k naším. Asppn poznají svou boží snachu a já si pokecám s otcem. Vyjednam ty alimenty. +zvene koutek v úsměvu+ a pak koukne na Jesse+ Na ty má přece plný právo. No ne? +hodí do sebe panáka+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 15 srp 2014 18:02

Ve Skotsku sem ještě nebyla. +uculí se, a trochu se k němu přitulí+ A tvoje máma mi furt dluží odpověď na naše svatební oznámení. +vzpomene si a zasměje se+ Jak chceš. +usměje se, že to je přece jasný, že s ním půjde všude+

No jak myslíš. +pokrčí rameny Jess, a kouká na něj tak trochu zamyšleně a mírně rozostřeně, a ke svýmu překvapení shledá, že je možná docela slušnej+ Ani nevím, jestli o mě ví. +poznamená+ Jestli ten dopis dostal.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 18:09

Tak jo. +prikyvne s úsměvem+ Tak tam pojedeme a zjistíme co a jak. Máti ti ukáže rodiny klenoty a tak. +zasmeje se trochu a uculi se na Vici a dá ji pusu+ Chceš jet s náma? +koukne tazave na Jesse jakože klidně může+ Teď tam možná ani nebude pršet. Tolik... +dodá s uculem+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron