Všude možně okolo

Moderátor: Victoria

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 15 srp 2014 18:17

Jasně. +uculí se, a fakt doufá, že se jim bude líbit, a nebudou zklamaný. vtiskne mu taky pusu, pořádnou, a je ráda, že není smutnej+

Já? +koukne na něj Jess překvapeně+ Co bych tam dělal? +ošije se trochu+ Já si to rozmyslím. +slíbí teda nakonec+ Nemyslím si, že by ze mě měli velkou radost. +ušklíbne se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 18:23

No to že mě nebudou mít taky. +usklibne se nevesele a pokrčil rameny+ Ale z tebe koukne kočko. +usměje se na Vici a pohladit ji po paži+ Ty jsi totiž úžasná. To neprehlinou. +usměje se na ni+ No jak chceš Jessy. Kdy pojedeme kočko? +koukne na ní tazave+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 15 srp 2014 18:43

+usměje se a dá mu ještě pusu, hezky dlouhou, a na chviličku si ho pro sebe ukradne, a jemně ho pohladí pod tričkem na zádech+ ty jseš taky úžasnej. A jestli to neviděj, tak jsou debilní. +pousměje se, než se zas trochu odtáhne, a s úsměvem se natáhne pro panáky+

Já ti dám vědět. +pokrčí rameny, na jednu stranu by jako svýho otce rád poznal a třeba mu jednu švihnul, ale na druhou se mu zas nechce do nějakýho paláce kde bude akorát za idiota+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 19:46

Tak jo. +přikývne a usměje se a pak koukne na Vici+ Tak co, kočko, půjdeme domů? +uculí se na ni a významně zahýbe obočím, přitulí se k ní a pošeptá jí do ucha+ Protože mám na tebe děsnou chuť. +uculí se na ni a zamrká+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 15 srp 2014 22:47

+uculí se trochu a její tělo k němu samo od sebe přilne a opře se o něj+ Jo? +pousměje se mu do kůže, a přejede mu rty někde pod uchem+ A co mi provedeš? +zazubí se šeptem, než sklouzne k jeho rtům a políbí ho, celkem krotce, ale s příslibem něčeho hezčího+ Chceš ho vzít s sebou? +zeptá se potichu, když se odlepí+ Teda ne jako do trojky. +zarazí se pro jistotu+ Máme dost volnejch pokojů. +pokrčí rameny,a rukou mu bloudí někde na boku pod trikem+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 22:58

To ti řeknu až doma, protože až to uslyšíš, tak se hned svlíkneš. +zazubí se na ni a poněkud na ni vyvalí oči, jestli jako chce trojku, ale pak se uklidní, když to doplní a potichu se zasměje+ No klidně. +koukne na Jesse+ Kde bydlíš? Můžeš spát u nás, jestli chceš. +navrhne mu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 15 srp 2014 23:09

+uculí se a ještě mu dá pusu, a trochu mu přejede nehty po kůži+ No jasně, klidně pojď. +přikývne na tu nabídku+ Máme spoustu volnejch pokojů, nikdo tě nebude rušit. +pousměje se souhlasně, a Jess na ně tak udiveně koukne+ No, já bydlím v hotelu. +pokrčí rameny, a zvažuje to+ Ale jenom na pár dní. +řekne potom, aby se vědělo+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 23:15

Jasně, můžeš odejít kdy chceš. +zazubí se na něj, mrkne na Vici a vyžahne posledního panáka, co tam maj+ Tak jdeme. +přikývne spokojeně a vstane, zaplaceno už mají a tak si jenom zapálí cogáro na cestu+ Pojedeme taxíkem? +koukne na ně tázavě+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Victoria » 15 srp 2014 23:22

No jo, asi taxíkem. +přikývne, normálně by je přemístila, ale před Jessem nemůže, tak si chytěj tágo, rozloučí se, Jesse naloží dopředu a vleze si s Byronem na zadní sedadlo, a trochu ho tam muchluje+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Všude možně okolo

Příspěvekod Byron » 15 srp 2014 23:29

+Wenai se s nima taky rozloučí, a pěšky to vezme do hotelu, Byron taxíka zatáhne a děsně nenápadně se tam tulí k Vici a olíbává ji a trochu ji osahává a jen se culí, jak je příjemně opilej+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron