Akce Jade

Moderátor: Victoria

Akce Jade

Příspěvekod Jade » 21 črc 2013 02:32

Obrázek
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Akce Jade

Příspěvekod Victoria » 23 črc 2013 15:54

+po pár dnech intenzivního obvolávání všech možných známých a kamarádů a těžkým dolaďování plánu nastane den D, kdy k nim mají všichni dorazit; Vicky je celej den těžce nervní a moc toho nenaspí, kouří jednu od druhý a není s ní moc řeč, a když se setmí a už je skoro stanovenej čas, dojde se převlíknout do něčeho pohodlnýho, co jí nebude moc překážet při běhu a boji, ozbrojí se jak nejlíp dovede a sedne si k Byronovi na postel+ Hele... mohl bys pro mě něco udělat? +koukne na něj opatrně+ Já vím, že to není tvůj styl, a tak, ale fakt by se mi ulevilo, kdyby sis vzal tohle. +postrčí mu krabici se svojí malou pistolí, co schovává ve skříni+ Kouzelníci dovedou zastavit kulku, ale jenom když ji vidí přicházet. Zezadu... dostaneš každýho. +schválně mu radši nekouká do očí+ Nutit tě nebudu, ale prostě by mi bylo líp, kdybys ji měl. +koukne na něj prosebně+ Já asi nebudu moct bejt pořád u tebe, tak když bude potřeba, musíš se odtama přemístit sám, jo? A nečekej na mě, když dám znamení, tak prostě vypadni zpátky domů. Prosím. +dodá ještě, aby to nevypadalo, že ho moc komanduje, vezme ho za ruku a zkontroluje přemisťovací kouzla na jeho náramku, aby tam nezůstal trčet, a pak se na něj usměje, aby nepoznal, jak moc se bojí a vyšiluje z toho+ Kdyby to náhodou dopadlo blbě... +pohladí ho nervózně po ruce, ale stejně neví, co by měla říct, tak nakonec zavrtí hlavou a stiskne mu dlaň+ Prostě se snaž neumřít, jo? +uculí se tak napůl, a pak ho chytne za ruku a jdou si sednout na schody do haly a čekat na ostatní+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Akce Jade

Příspěvekod Byron » 23 črc 2013 18:05

+pokýve hlavou, jakože jejích rad a požadavků se bude určitě držet, protože i on sám, ž má docela nahnáno a rozhodně tam nemíní nikde zařvat+ Jo... +přikývne a vezme si od ní zbraň a krátce si ji prohlídne+ No... asi bych se cítil jistějc s něčím větším, ale takhle to aspoň vypadá, že nemám potřebu si něco dokazovat, co? +trochu nervózně se na ni zaculí a obejme ji+ Dobře to dopadne, kočko. Bude to dobrý, neboj. +zašeptá jí do ucha+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Akce Jade

Příspěvekod Victoria » 23 črc 2013 18:25

No, větší nemám. +pokrčí rameny a dá mu teda ještě svůj nůž, co si schovala do boty+ Já vím, že jo. +přikývne a dostane ze sebe úsměv+ Bude to dobrý. +zopakuje to po něm a dá mu pusu, jen krátkou, aby se nerozsypala úplně, a pak tam spolu sedí ruku v ruce, než dorazí ostatní, po chvilce sejde dolů Christian oblečenej v neutrálním pohodlným oblečení a posadí se k nim, ani nemá kupodivu žádný řeči, a za chvíli se tam začnou přemisťovat nějaký Vickini známí, tak se s nima přivítá a ujistí se, že jsou srozuměný s plánem a se vším, ale Byrona nepouští ani na chvilku+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Akce Jade

Příspěvekod Byron » 23 črc 2013 20:16

Díky. +vezme si od ni nůž a pripne si ho k opasku+ S nožem to umím líp než s pistolí. Ale slabo buju že nebudu ani riskovat ani machrovat. Vždyť mě znas že když je to důležitý tak jsem vaznej taky. +usměje se na ni a spolu vítají její známý a ujasnujou si podobnosti a on se taky ještě seznamuje+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Akce Jade

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 črc 2013 20:19

+naknec tam dorazí i ona a sebou má Touhu. Wenai je oblečená v tmavých stupních šedé a bez ozdob. V šeru se prakticky ztrácí a jde se přivítat s Vici a Byronem+ Tak sme tady na ten mejdan. +Zazubi se na ne+ Bude to divoký... Na koho ještě čekáme? +rozhlidne se kolem+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Akce Jade

Příspěvekod Victoria » 23 črc 2013 20:49

Já vím, že budeš opatrnej. +přikývne a pohladí ho palcem po hřbetu ruky, a když dorazí i Wenai, spočítá je pohledem a povzdychne si+ Já myslím, že už jsme všichni. +poznamená na to, a vyleze si na schod, aby na ni bylo líp vidět, i když moc neví, co říkat lidem, který jsou ochotný jít s ní do smrtelnýho nebezpečí, a odkašle si+ Tak jo... ehm... děkuju všem, že jste přišli. +začne a nervózně si zastrčí vlasy za uši+ Všichni vědí, jaký mají úkoly? +koukne po nich a krátce zopakuje hlavní body plánu pro připomenutí+ Je... půl jedný v noci. +zkontroluje si hodinky+ Jestli tam všechno běží tak jako vždycky, většina lidí už je pryč, můžem čekat tak... dvacet pět, maximálně třicet lidí. Takže naše hlavní zbraň je očividně překvapení. +pousměje se, protože jich je jedenáct+ Jenom opakuju, abyste si dávali pozor a nedotýkali se ho. +připomene jim+ Už když... už za mě pracoval na schopnosti vysávat z lidí magii přímým dotekem, nějaký fakt hnusný odvětví černý magie, a to je už rok, takže musíme předpokládat, že to ovládnul. Tak se nenechte vyprovokovat. +to míří taky hlavně na Byrona+ A nezapomeňte, že je tam všude dost magickejch pastí, takže nebezpečí nehrozí jen od lidí, na který narazíme. +vzpomene si ještě+ Jsou tam některý automatický protipřemisťovací sítě, já doufám, že je snad pořád dokážu poznat, každopádně když zařvu, ať vypadnete, tak vypadněte, protože na to máme tak vteřinu, jinak tam uvízneme. Jo? +koukne po všech, jestli dávají pozor+ Tak jo. Tak jdem. +pousměje se na ně, chytne Byrona za ruku, stiskne mu ji a přemístí je jako první na místo, který si společně předem určili, mezi popelnice kousek od zadního vchodu do inkriminovaný budovy+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Akce Jade

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 črc 2013 23:44

Dle rozkazů. +zazubi se na ni Wenai ale ve skutečnosti z toho má taky trochu nahnano. Tak se jen tak chvilku pozduchuje s Byronem. Zatímco Touha si obhlizi terén spíš vypadá jako že tam už pomalu sbírá duše ale nakonec ji Wenai chytne a všichni se společně premísti do sídla zlovolneho exouse+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Akce Jade

Příspěvekod Victoria » 24 črc 2013 00:14

+objeví se tam mezi bordelem a hned obhlíží situaci, během pár vteřin má na zádech Chrise a za ním spoustu dalších+ Všichni? +sykne, když už se nikdo další nepřemisťuje, a jak se tam tak strkaj a pošťuchujou, aby se všichni vešli za popelnice, tak se musí chtě nechtě uculit, jakej profi tým si přivedla+ Tak fajn. +přikývne odhodlanějc, než se cítí, nakloní se k Byronovi, že mu něco řekne, ale pak si to rozmyslí+ Víš jak je ve filmu vždycky ten chlápek, co se hned musí hnát a přestřihovat dráty u bomby a skákat autům pod kola, a pak ten rozumnej chlápek, co utíká směrem od výbuchu a ví, kolik má v pistoli nábojů? +zašeptá mu do ucha+ Buď ten druhej, jo? Prosím. +pousměje se mu do kůže, vtiskne mu pusu na rty, a donutí se pustit jeho ruku, vyleze z úkrytu, dojde k hlídačovi u zadních dveří a s úlevou zjistí, že to je jeden z těch, co ji měli rádi, když tu ještě žila+ Ahoj Miku. +osloví ho, radši opatrně a potichu, aby ji nezastřelil z leknutí, a věnuje mu svůj nejpřesvědčivější úsměv+ Jak se má Eva? Poslouchej... já bych ho potřebovala vidět. +kývne směrem k nejhořejším patrům+ Já... jsem si to rozmyslela, Miku. On mi děsně ublížil, ale co mám dělat, když ho pořád miluju? +pokrčí zoufale rameny, a rozehraje etudu na téma Ach já nešťastně zamilovaná, a přitom se natočí tak, aby ho odvedla kousek od dveří a otočila zády k nim, takže ho o pár vteřin později sejme Chrisovo omračovací kouzlo, Vicky s jednou z kamarádek schovají bezvědomýho Mikea za roh a odstraní nijak komplikovaný zaklínadlo na dveřích, a nahrnou se dovnitř, kde je tma jak v pytli+ Tiše. +sykne na ostatní dozadu, a při první známce pohybu před sebou střelí do prostoru kletbou, zatím na ně nikdo nepřišel, tak se snaží dostat do co nejvyššího patra, než si jich všimnou+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Akce Jade

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 črc 2013 11:37

++když se tam přemístí s ostatníma, tak Byron se drží hned za Vici, nechce ji ztratit v dohledu v chumlu lidí. Částečně proto, že se o ni bojí a částečně že se tak trošičku bojí i on+ Tp si piš, že budu ten druhej. +usměje se na ni a hned si přepočítá náboje v zásobníku, aby měl přehled, protože v tomhle se on jaksi neorientuje a drží se za ní, rozhlíží po stínech a když vyšlou kletbu, tak jak na to není zvyklej, tak sebou pokaždý trošku trhne+
+Wenai se taky s Touhou přemístí, té, jak se zdá, popelnice moc nevoní, ale jak se pohnou, tak se moc neprojevuje. Drží se na konci hloučku, rozhlíží se kolem a postupuje s ostatníma. Wenai je víceméně u ní, kryje zadní voj a rozhlíží se kolem, jestli se za nima někdo neobjeví, jestli jo, tak ho hned nenápadně zneškodní+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Další

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron