Angiin byt a New York

Moderátor: Victoria

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 22:49

This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 23:00

+směje se na ty její fotky, jak je tam úplně trhlá a boží+ Tvoje mamka si tě tady vyfotila, jak ukazuješ fakáče? +zasměje se+ NO, tak to teda všechna čest. +zubí se a koukne na Vici a dá jí pusu+ Je to boží, kočko. +prohlíží si ty obrázky a jednu ruku má na jejích zádech, aby ji mohla hladit+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 23:07

né, máma dělala jenom ty na kterejch jsme jako děti. +usměje se+ potom jsem se o to hodně starala já, a Chris tam dával moje fotky aby se mi pomstil za ty kde vypadá jak pitomec. +zazubí se+ no, je to taky jediný, co mám. Tohle a ty svatební šaty. +pousměje se trochu+ Není to fér. +zamumlá, a říká si, že nebude brečet+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 23:23

Aha, jistě. zasměje se+ Bratrská láska, chápu. A těším s,e až to budem ukazovat našim dětem. +zasměje se vesele a kouká na ty fotky, hlavně na její teda+ To není. +souhlasí s ní potichu a chvilku kouká na ty fotky mlčky a hladí ji po zádech a kouká, jestli nebrečí+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 23:31

No to nemůžeme ukazovat dětem, to bysme vůbec nebyli pozitivní vzor. +uculí se na něj, prohlíží si obrázky a občas je lehce pohladí prstem+ nechtěla bych, aby se tohleto stalo našim dětem. +řekne akorát potichu, a opře se o něj, aby jí neviděl o obličeje a snaží se honem dát do kupy+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 23:33

Ne? Já myslím, že já jsem úplně perfektní vzor. A y seš taky perfektní vzor. Dyť sme oba boží a to jim musíme předat. +zasměje se vesele+ Kočko... +pošeptá a hladí ji po pažích+ Našim dětem se nic takovýho nestane. Ty budou mít parádní život, to přece zařídíme. +usměje se na ni+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 23:49

No jo, ale o nikdy nevíš. +usměje se trochu trpce+ Moje máma pro nás taky chtěla parádní život, a potom... +luskne prstama+ Nikdy nevíš, co se může stát. Kdo si je vezme, když se nám něco přihodí? Angie? Wenai? Jess? To jsou všechno fajn lidi, ale pochybuju, že by se chtěli starat o děti. +pokrčí rameny, a pak zavrtí hlavou+ už je děsně pozdě, měli bysme vstávat. +odloží album, a jde do kuchyně postavit na kafe, a otřít si oči+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 23:51

Nám se nic nestane, Vici. Já to zařídím. Já se o nás postarám. O tebe se postarám. +kouká na ni, jak vstává, poněkud nešťastnej+ Čeho se bojíš, Vici? +zeptá se jí ještě, když je na odchodu a pak vstane taky a jde za ní do kuchyně a mlčky si udělá taky kafe+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 14 říj 2014 00:02

+chvíli mlčí, udělá si kafe a napije se, a opaří si u toho jazyk. potichu zanadává, odloží hrnek, a pak si povzdychne, obejme ho zezadu a opře se mu čelem mezi lopatky+ že to nezvládnu. +pošeptá mu tam+ že nebudu dobrá máma, nebo že se mi něco stane. +zamumlá mu do kůže, a trochu ji hladí nosem+ já ji mám děsně ráda, strašně moc, a stejně si nedokážu pomoct a vevnitř jí to děsně vyčítám. že nás opustila. Bojím se, že to udělám svejm dětem. a že se tobě něco stane. jsme děsně křehký, ty i já, to co máme. +zavře oči, a chvilku ho jen vdechuje do sebe a dělá jí to líp+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 14 říj 2014 00:08

Vici. +vydechne potichoučku, kdy ho obejme a proplete svoje prsty s jejíma+ Netrap se. +pošeptá prosebně+ Ty budeš dobrá máma. Všechny ty pochyby... jenom hlupáci jsou si jistí tím, že nedělají chyby. +chvilku počká a pak se otočí a jemně ji sevře v náručí+ Jestli se nám něco stane... nemyslím, že bysme to mohli nějak ovlivnit, kdyby se nám něco stát mělo. +vydechne potichu+ Já tě miluju, Vici. A nikdy jsem s nikým nebyl víc, víc zamilovanej a víc jistej než s tebou. Spolu sme silný.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron