Angiin byt a New York

Moderátor: Victoria

Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 04 črc 2013 21:33

Obrázek

Obrázek

+přemístí se k Angie do bytu, ta akorát vstává, tak se přivítaj, a zajdou na snídani do malýho bistra na rohu, a nějak se to zvrhne, staví se u pár kamarádů, v pár klubech, zablbnou si na ulicích, a domů se nedostanou dřív jak druhej den ráno. Kolem půlnoci si vzpomene, že měla zavolat Byronovi, tak mu nechá v hlasovce poměrně zmatenou opileckou zprávu, jejímž hlavním poselstvím je, že se má dobře, je v pořádku, a děsně se jí stýská. Když se obě k večeru vzbudí a přeperou kocovinu, vyrazí se jen tak pofláknout po městě a koupit suvenýry, proberou svatbu a rozchod s Calebem, a Angiin novej objev, a co bylo novýho od tý doby, co se viděly naposled, a třetí den se rozhodnou zůstat doma, namíchaj si nějakej ujetě barevnej drink a vylezou kouřit na střechu a koukat dolu na noční město, a Vicky konečně vyklopí všechny ty potíže, co mají s jejím ex, a jak to Byron špatně nese a hádají se kvůli tomu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Na cestách

Příspěvekod Victoria » 04 črc 2013 23:19

A mám bejt posluchač nebo kamarádka? +zeptá se Angie radši, očividně k tomu má něco, co se jí moc líbit nebude+
No jasně, že kamarádka, mně je jasný, že se mnou nesouhlasíš. +pokrčí rameny Vicky+
Já si myslím, že ten kluk má pravdu. Chceš si nechat dirigovat život navždycky? Přece mu nedovolíš, aby tě šikanoval, zvlášť teďka, když už máš úplně novej život, a taky už to není jenom tvůj život. +pokrčí rameny zrzka a zapálí si cigaretu+
Ale dyť ho přece znáš, myslíš, že tam napochoduju, řeknu mu, že se mi nelíbí co dělá, a on toho beze všeho nechá? S Jadem to takhle nefunguje. Nechci, aby se někomu něco stalo. Nechci, aby se Byronovi něco stalo. +povzdychne si+
Protože hraješ podle jeho pravidel. Dovolíš mu, aby je určoval. Teďka je to ještě dobrý, ale co budeš dělat, jestli třeba budete mít někdy děti? +koukne na ni tázavě+ Holka, mně je jasný, že se bojíš, a Byronovi určitě taky, ale chápeš, jak to pro něj musí bejt frustrující? Tvůj svět je už takhle docela nabitej. +poznamená+
Já to přece vím. +zavrtí Vicky hlavou unaveně+ Já se fakt snažím, aby to tak moc nepociťoval. Všechny ty věci ohledně magie, a mojí rodiny, a taky Jadea, chci ho před tím vším nějak… uchránit. +zahodí nedopalek ze střechy a tváří se poněkud nešťastně+
To já chápu. Ale těžko ho můžeš zabalit do deky a přivázat k posteli, že jo. +uculí se Angie+ Přijde mi… +odmlčí se na chvilku, a přemejšlí, jak to formulovat, aby se kámoška neurazila+ já nevím, že mu bereš možnost o sobě rozhodovat. Je to velkej kluk. O všech těch problémech v tvým životě ví, a stejně si tě chce vzít. +pokrčí rameny+ Tak mu za to asi stojíš. +usměje se na ni+ ty mu prostě… dáváš mu najevo, že ho nepotřebuješ. +dodá zamyšleně mezi dvěma potáhnutíma z cigarety+ Jak jsi hrozně soběstačná, máš vlastní peníze, všechno si vykouzlíš, rozhodnutí děláš sama za vás oba. Podle toho co říkáš, mi připadá, že ho máš proto, že ti to umí dobře udělat, a baví tě jeho vtípky. Já vím že to není pravda. +zarazí ji, když vidí, jak se Vicky nadechuje, aby se bránila+ ale působí to tak, a je to něco, co musí zákonitě každýho chlapa jednou začít štvát. Musíš ho nechat rozhodovat sám za sebe, a potom to taky respektovat, zlato. +pokrčí rameny+ Protože jinak děláš přesně to, co nesnášíš na svým bráchovi, dusíš ho láskyplným ochraňováním. Nech ho trochu bejt chlap. +natáhne do plic trochu dehtu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Na cestách

Příspěvekod Angela » 05 črc 2013 01:07

Ale já se s ním o všech radím. +ohradí se poněkud chabě+ Hele, jenom proto, že je to katastrofa, kdykoliv ty s někým chodíš, neznamená, že to tak musím mít taky. My jsme náhodou šťastný. +brání se poněkud útočně+
Tady nejde o mě. +zamračí se Angie, a koukne stranou, aby nebylo vidět, že se jí to dotklo+ A nemluvím o barvě kroužků na ubrousky nebo jestli budete mít postel pod oknem. +ušklíbne se trochu pobaveně+ Myslím ty velký, důležitý věci. Hele, já jsem kromě tebe už pár kouzelníků poznala, vy máte takovej… něco v sobě. Já nevím jak to popsat, takovej druh sebevědomí. +vyjádří se neobratně+ Prostě když v životě vyrůstáš s tím, že můžeš lusknutím prstů změnit svět, ohnout všechno podle svýho přání, ovlivní to, jak přemejšlíš. Tak nějak to z vás vyzařuje, víš? A není úplně lehký se s tím zezačátku srovnat. Nějakou dobu to prostě vnímáš. Možná si to neuvědomuješ, ale připadáš si kvůli tomu výjimečně. +pokrčí rameny+
Já se k němu kvůli tomu nechovám jinak! +namítne na to Vicky+ Mně na tomhle fakticky nezáleží. +zavrtí hlavou rázně+
No to mi neříkej, že by ses o něj nebála míň, kdybys věděla, že může vždycky vytáhnout tu vaši hůlku a udělat nějakej hokus pokus, když ho někdo napadne. +zavrtí hlavou Angie+ Ale o to nejde, já chci říct, že je už tak těžký se vedle někoho, jako jseš ty, prosadit. Prostě si nemyslím, že k němu přistupuješ jako k partnerovi. Byron není žádný macho, teda aspoň jak na mě působil, ale každýho chlapa musí nekonečně frustrovat, když je jeho holka v ohrožení, a ty mu navíc zakazuješ s tím něco dělat. +rozhodí rukama+ Na mě by to teda působilo jako že chceš mít Jadea pořád v záloze. +pokrčí jakože nic rameny+
Jak jako vedle někoho jako já? +vyjeví se+ No to snad nemyslíš vážně. +zamračí se na tu zálohu+ Tys u toho snad nebyla? U všech těch… jak vůbec můžeš něco takovýho říct? +koukne na Angie poněkud nakrknutě+
Ale jasně že byla, ale kočko, jestli to fakt chceš hodit za hlavu, tak musíš udělat čistej řez, se vším, co k tomu patří. Jasně, že je to nebezpečný, ale ty z toho, promiň, děláš nějakou válku italskoamerický mafie. Jade je vyšinutej kretén, a není to malá ryba, ale neříkej, že byste ho nedokázali zastrašit. +pokrčí rameny Angie, už jsou obě poněkud připitý, tak se to z ní sype+
Uživatelský avatar
Angela
 
Příspěvky: 29
Registrován: 23 úno 2013 02:13
Bydliště: New York/Paříž

Re: Na cestách

Příspěvekod Angela » 05 črc 2013 09:05

To si ze mě děláš prdel, kamarádko. +zavrtí nevěřícně hlavou Vicky+ ještě řekni, že ho pořád tajně miluju. To je fakt výborný. Pamatuješ si na Singapur? Hm? To byl zlomek, zlomek toho, co on dovede, zlomek jeho povahy. Vy si totiž pořád malujete, že mávnutí hůlkou vyřeší všechny potíže, jenže tak to fakt není. A jestlis zapomněla, Jade je taky kouzelník, a rozhodně lepší než já. +založí si naštvaně ruce na hrudi+
No je to tvoje věc. +pokrčí Angie rameny+ Já ti jen říkám, že jestli s tím nic neuděláš, nejenže ti bude Jade furt vyhrožovat, ale taky to rozežere tvůj vztah zevnitř. A tohleto tvoje já to vím nejlíp na mě nedělej. +máchne rukou k jejím založeným pažím+
A tím chceš jako říct co? +zúží na ni naštvaně oči Vicky+
Že jseš děsná trpitelka. +zavrtí hlavou Angie, jakože to je snad jasný+ Jasně, já vím, žes to měla těžký, měla jsi v životě smůlu, a spousta věcí se ti posrala, a je mi fakt líto, že tvoje máma umřela, a tvůj otec je debil, a že tví sourozenci jsou kreténi, a že tvůj ex je násilnickej magor. To je všechno fakt smutný. +přikývne vážně+ Jenže ty to neumíš hodit za hlavu, nic z toho, libuješ si v tom, jak děsně trpíš, a jak ti nikdo nerozumí, a jak tě lidi litujou. Tak si najdi terapeuta, nebo já nevím. +rozhodí ruce+ Nejseš jediná, kdo to měl blbý, tak se nauč vnímat přítomnost a bejt šťastná tak, jak to máš teď, protože jak mně to přijde, máš se zrovna teď docela parádně. Nauč se za sebe bojovat, a nauč se říkat si o pomoc, když ji potřebuješ, nauč se k sobě pouštět lidi, než všichni, který by to chtěli zkoušet, prostě zmizej. A nedělej na lidi tohleto „tolik jsem si vytrpěla a ty nemáš ani potuchy, tak se ani nesnaž do toho proniknout, jsi úplně blbej“. +založí si taky ruce na hrudi+
No, tak to ti děkuju, že tu děsnou oběť podstupuješ a kamarádíš se se mnou. +odsekne jí na to Vicky+ Hele zapomeň na to, já už půjdu, abych tě tím svým stěžováním moc neotravovala. +vezme svý cigarety a sleze ze střechy do pokoje, kde začne házet svý věci do tašky+
Prosím tě neblbni, přece se nebudeš urážet. +leze Angie honem za ní+ jsem opilá a plácám, dyť- +zkouší to, ale Vicky zavrtí hlavou+
Zavolám ti, kdy máš přijet na svatbu. +dodá klidnějším hlasem, hodí si tašku na záda a koukne na Angie, chvilku to vypadá, že chce něco říct, ale pak se zamračí+ Tak… čau. +pokývne na ni a přemístí se. Angie si povzdychne, promne si oči, chvilku přechází po pokoji a pak sebere bundu a vyrazí někam ven+
Uživatelský avatar
Angela
 
Příspěvky: 29
Registrován: 23 úno 2013 02:13
Bydliště: New York/Paříž

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 25 zář 2014 23:51

__________________________________________________________
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 25 zář 2014 23:54

Neboj, jen se mě musíš fakticky pevně držet. +uculí se, a chytne je radši oba za paži, aby je neztratila cestou, zavře oči a přemístí je přímo na chodbu před Angiin byt+ No vida, a jsme tu. +uculí se+ V pohodě vy dva? +zkontroluje je, a jestli mají všechny tašky, a zaklepe+
Ahoj. +zazubí se na něj zrzavá holka jen co se otevřou dveře+ Páni, vy se rozrůstáte! +mrkne na Jesse, a po řadě je všechny obejme+ Není čas, vyprávět budeš potom. Jdeme na párty k mýmu kámošovi Franklinovi, je to na střeše mrakodrapu firmy jeho tatíka. +zazubí se na ty tři+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 25 zář 2014 23:58

+chvíli po tom Jess vypadá že bude zvracet. Je celej bledej a vyplesknutej+ Ty jo. +vypraví že sebe jenom. Ale jak uvidí Angie tak se zjevně oklepe a zase má svůj výraz nad věcí+ Jdeme na mejdan? +koukne na ne tazave+
+Byronovi se jenom zubi a přivítá se s Andy+ No jasně brácho. Jdeme. +prikyvne s úsměvem+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 26 zář 2014 00:08

Dáš si panáka, a bude to dobrý. +uculí se na něj, Byronovi dá pusu, nechají si tašky v bytě a cestou ulicema jdou s Angie o dva kroky před nima a nezastaví pusu, jak vykládají všechno co je novýho a tak. Až dojdou k tomu správnýmu mrakodrapu, hlídač je pustí na tajný heslo a dvacku do kapsy, a zalezou do výtahu, kde tvrdnou několik minut, než to vyjede až do posledního patra, a pak ještě po požárním žebříku nahoru, kde už to docela žije. sluníčko nad new yorkem akorát zapadlo, a rychle se stmívá, a nahoře duní hudba, a pivo teče proudem+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 26 zář 2014 00:14

+Jess už v New Yorku několikrát byl tak ho město moc nevzrušuje ale má na Byrona několik otázek jestli takhle chodí pařit často. Tašku si taky nechal u Angie a když se dostanou na střechu jenom se zaculi+ Tak tohle mi teda ve Skotsku chybělo. +zazubi se+ Pojď jdeme na tequilu. +placne ho Byronovi po rameni a už si to vlai k baru kde vezme pár panaku a jedeb mu strčí do ruky+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 26 zář 2014 00:21

+Byronovi dá ještě pusu a svůj mobil do kapsy, protože nemá žádnou kabelku, a jde se s Angie kouknout na jejího novýho kluka co je Franklinův kamarád, a taky pozdravit všechny svoje starý známý, s každým si dají panáka na seznámenou a na uvítanou, a pak zamíří rovnou na parket, aby to roztočily jako zamlada, hrajou samý dobrý songy, tak to tam spolu uprostřed davu těl rozjedou, vnímá jenom hudbu, a jak jí rytmus duní tělem a v krvi, a je jí parádně, i když poněkud zpoceně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Další

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník