Angiin byt a New York

Moderátor: Victoria

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 01:26

to je fakt. +uculí se trochu+ já vím že ne. a tím je to tak nějak... správný. +pousměje se, a dá mu pěknou pusu+ jenom to pro mě není jednoduchý, dát nad sebou někomu tak velikou moc. +koukne na něj trochu omluvně, ale pak se usměje+ spi, to bude dobrý. je to dobrý. někdy stačí akorát když tě slyším dejchat. +pousměje se na něj+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 01:53

Já bych pro tebe šel až na konec světa, kočko. +řekne jí úplně vážně a tak jí hledí do očí+ Ty máš nade mnou taky neskutečnou moc. Stačí abys řekla a budu se plazit přes střepy s rozepnutým poklopcem. +řekne taky naprosto vážně+ Půjdeš taky spát? +koukne na ni s úsměvem+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 08:57

Ježiši, neblbni. +vyděsí se poněkud+ Já bych po tobě nikdy nic takovýho nechtěla. +zavrtí hlavou+ No jo, za chvíli. moc mi nejde usnout. +přizná se+ jsem hodně unavená a takhle vzadu za očima mě trochu tlačí, a když mi je takhle tak mívám v noci špatný sny nebo se probudím s migrénou jak prase. +brblá trochu+ možná si pustím pár dílů Doctora Who na notebooku.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 12:39

Tak jo, kočko. +přikývne+ Tak se budeme dívat na seriály. +usměje se na ni a podá ji ovladač+ Slavnostně ti předávám televizní žezlo. +zazubí se na ni vesele a trochu jim naklepe polštář, aby se jim pohodlně válelo a je odhodlanej tams ní bdít+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 13:59

Nemusíš se dívat se mnou. +koukne na něj tak měkce, a pohladí ho po tvářích+ dyť sotva koukáš. +pousměje se, otevře si notebook a najde pár staženejch dílů co ještě neviděla+ dám si to do sluchátek, aby tě to nerušilo. +navrhne+ a zůstanu tady u tebe. +slíbí mu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 14:17

Ne, já se chci koukat s tebou. +umiňuje si a vehementně vrtí hlavou, až mu vlasy lítaj kolem hlavy a i když sotva mžourá, tak jí vytáhne sluchátka ze zásuvky, aby to jelo nahlas, přitulí se k ní a přes rameno se s ní kouká na seriál+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 14:33

Ty seš úplně příšerně děsně paličatej. +zazubí se trochu, prohrábne mu patku a otočí se k němu, a je jí fuk, že jí notebook sklouzne a zaklapne se, místo toho ho políbí, hezky něžně a vděčně, trochu se k němu tulí a dlouze ho líbá, protože je její a může ho líbat kdy chce+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 14:40

To si teda piš. +přikývne a koukne na ni, jak ho chce líbat, notebook nechá notebookem a obejme ji nežně kolem ramen a oplácí jí polibky. Protože je to boží a je to rozhodně lepší než nějakej seriál. A je rád, že je jí aspoň trochu líp+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 14:52

+natáhne ruku a odloží notebook na stolek, aby ho nerozlehli, a pod peřinou se k němu tiskne, hladí ho po horký kůži a je jí u něj pěkně+ když mě poškrábeš na zádech a budeš mi něco vyprávět, tak usnu jak malá holka. +pousměje se, když se od něj odlepí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 17:27

Jasný. +usměje se a tulí se k ní jako tulivec obecný+ Budu ti něco vyprávět... +uculuje se na ni+ Co bys chtěla, Co takhle pohádku o dvou krysácích a jejich trpaslkovi jménem Ludvík? +culí se na ni a začne ji lehce škrábat na zádech+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron