Angiin byt a New York

Moderátor: Victoria

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 20:39

Né, ona byla fakt krásná. +usměje se, překulí se na záda, a uvelebí se mu pod paží+ úplně vždycky, i když nebyla namalovaná a měla na sobě takovej velikej svetr a bosý nohy. +zavře ještě na chvilku oči+ taková děsně elegantní, a krásně se smála. +uculí se, nakloní se přes něj ke svý tašce a chvilku v ní hrabe. pak vytáhne malinkou knížečku, zvětší ji na původní velikost, a pak nalistuje ve fotoalbu příslušnou stránku někde v půli+

This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 20:48

Ty jseš fakt krásná, kočko. +řekne jí naprosto vážně a kouká, co to hledá a vezme si do ruk tu knížečku+ Je moc hezká. +kouká na ty fotky+ Jsi jí trochu podobná. +kouká na fotky a na ni a zase na fotky+ Ale ty jsi hezčí. +usměe se na ni a úplně upřímně+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 20:59

prosím tě, já nepotřebuju soutěžit se svojí mámou. +zazubí se trochu+ To byly její úplně poslední narozeniny. +pousměje se+ uspořádali jí velkej večírek, ale ona nikdy ty velký párty neměla ráda. radši byla jenom s náma. +usměje se+ tohleto album původně vedla máma, jak jsme byli maličký, a potom chvilku Chris, a nakonec já. +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 21:21

No pro mě je to docela jasný. +usměje se na ni a kouká na to album+ Vážně? Takže vy ste v něm taky? Vlastně celá rodina. Ukaž mi fotky, jak jsi byla malá. +poprosí ji a chce se kouknout dál+ Mrzí mě, že jsem ji nepoznal. Myslíš, že by mě měla ráda?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 21:37

To by taky bylo divný, kdyby se ti líbila tvoje mrtvá tchýně. +zazubí se+ Já myslím, že určitě. +přikývne přesvědčeně+ jí by hlavně záleželo na tom, jestli mě máš rád. +pousměje se+ no, otec tam vlastně nikde není. +uvědomí si a nalistuje začátek+ Tady je na svým prvním plese, to jí bylo šestnáct. +uculí se nad tou první fotkou+ Tady ta je z jejích zásnub. +otočí stránku+ A jak se narodil Chris. A tady jsem já. +otočí ještě jednou, a musí se zazubit+

This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 21:43

To je krásný. +řekne a s takovým něžným úsměvem si prohlíží ty fotky a listuje tam a zpátky, opatrně, aby to nepoškodil+ No, tady jsi pěkně vykulená. +zazubí se a ukáže na její fotku+ Proč si vůbec vzala tvýho otce? Nepřijde mi, že by si byli moc podobní...
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 21:56

Tady ještě jo, pak už jsou tam ty fotky spíš nasázený. my jsme na to nikdy neměli takovou trpělivost jako máma, a ona už to pak ke konci nestíhala popiskovat. +usměje se+ To jsem poprvé viděla foťák. +zazubí se vesele+ To bylo domluvený. +pokrčí rameny+ Bylo jí dvacet, když ji provdali. Ale já myslím, že se těšila na svoji vlastní rodinu. +pousměje se, a ukáže mu pár dalších stránek+ A tady se narodila Alex. +ukáže mu+

This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 22:02

Budeme mít taky takový album? +koukne na ni tázavě a kouká na fotky a čte si popisky svou mizernou francouzštinou+ No jasně. +přikývne, že to jako čekal+ Měla boží rodinu. +usměje se na Vici+ Měla tebe a Chrise a Alex, i když je alex cvok. +zasměje se, převalí se na záda a ji opatrně stáhne k sobě a dá jí pusu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 13 říj 2014 22:15

Jasně. +přikývne+ Mám doma koupený jedno nový, ještě nerozbalený, a naše fotky mám zatím v krabici od bot. ještě jsem se k tomu nedostala. +uculí se provinile+ tohleto končí když jsem před dvěma rokama přišla sem. ještě jsem tam dala chrisovu svatbu a tak, ale pak už na to nebyl čas. +pousměje se, a dá mu pěknou pusu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 13 říj 2014 22:37

Můžeme to pak dělat spolu, jestli chceš. Apoň nějaký části. +usmívá se a políbí ji na rameno+ A bude tam naše svatba a vůbec spoustu věcí. A náš novej byt. +uculí se a prohlíží si ještě to starý album až dokonce a pak ještě od začátku+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron