Angiin byt a New York

Moderátor: Victoria

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 14 říj 2014 14:59

+No ostatní rozhodně viděli, a trochu se na ně šklebí, ale jen tak v dobrým. Jess jim dá taky adresu na sebe, a slíbí si že se do Vánoc určitě ještě někdy sejdou, a vicky se usmívá, jak je to pěkný. palačinky si dá nasladko, s broskvema a borůvkama a kupou šlehačky, a když dojedí a domyjou nádobí dojde jim pobali věci+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 14 říj 2014 15:33

+vezme si adresu od Jesse, pomůže utřít nádobí a uklidí ho, když Vici začne balit, tak jí jde taky pomoct a sbalí si svých pár věcí a usmívá se na ni+ Těšíš se do Londýna? +zeptá se jí a zapálí si, když už maj zabaleno a podá jedno cigáro taky jí+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 14 říj 2014 17:48

Jo, děsně moc. +uculí se, a cigárko si od něj vezme+ jseš si tím jistej? je to tvoj osobní místo, a tak. +pousměje se+ Budu tam vůbec mít kde spát? +zazubí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 14 říj 2014 17:55

Jsem si tím úplně a naprsto jistej. +uculuje se a přikyvuje, aby si nedělala starosti+ Mám tam postel, velkou a obří gauč. Není rozkládací, ale i tak se na něm vyspí tři lidi. +usměje se na ni+ A bar, samozřejmě a kulečník. +mrkne na ni a vyfoukne kouř+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 14 říj 2014 18:29

Jo? až tak velikej? +zazubí se, a je jasný, na co myslí+ No, tak já jsem půjdu rozloučit. +usměje se, típne cígo, a cestou ho pohladí po vlasech. zmizí nahoře, chvilku tam pobude, a pak se s úsměvem vrátí, Jesse obejme a dá mu pusu na tvář, a přikývne+ já jsem hotová. +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 14 říj 2014 18:32

Jasně, že je velikej, chodí ke mě veliká společnost. +uculí se+ Teda chodila, když jsem tam ještě bydlel, párty a tak, kočko, na co ty hnedka nemyslíš. +zasměje se vesele+ Rozluč se. +přikývne a rozloučí se s Jessem, pak obejme Angie na rozloučenou+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 14 říj 2014 22:31

Klidně si tam kámoše zvi, mně to nevadí. +pousměje se+ já myslím na tebe, nahatýho, častějc než si myslíš. +zazubí se, dá mu pusu, a když se oba rozloučí, koukne na něj+ chceš letět? nebo mi musíš říct kam se přemístit. +usměje se na něj+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Byron » 15 říj 2014 12:47

Však jo, to se neboj. +uculí se na ni+ No já na tebe taky, ale děsně dovedně to skrývám. +zazubí se na ni a zavlní obočím+ Hm...přemístíme se, nemám náladu na jídlo v letadle. +uculí se na ni a jde k ní, v jedné ruce tašku, druhou ji chytne kolem pasu+ Přemísti nás.... do Regents parku. Tam si nás nikdo nevšimne a ke mě je to jenom kousek.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 15 říj 2014 15:07

Oh, jak jsi mazaný. +zazubí se, a dá mu pusu a trochu si oddechne, že nemusí letět+ Tak jo. Jé, ty bydlíš tam? To je boží. +uculí se, a oči se jí úplně rozsvítí, jak se na to děsně těší+ Tak se drž. +mrkne na něj,ještě zamává těm dvěma, a přemístí je někam do keře+

viewtopic.php?f=194&t=2037
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Angiin byt a New York

Příspěvekod Victoria » 02 srp 2015 20:07

+přemístí se k Angie a odpoledne stráví doma a všecko si povykládají, a pak jsou dva tři dny jen tak v NY, chodí po galérkách, jdou do kina, a na koncert Angiiny skupiny, a v pondělí vezmou tašky a vyrazí spolu na holčičí dovču do karibiku+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Předchozí

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník