Byronův starej byt v Londýně

Moderátor: Victoria

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 25 kvě 2015 17:07

Ha! Jsi odhalena, je to jasné, jdeš po mých penězích a mém mocném vousu. A rezavým meči nad krbem. +zazubí se na ni vesele, takže je jasný, že to ani v nejmenším nebere vážně+ Ne, účetnictví ne, kočko! +zatváří se, jako by ho bolely zuby+ Cokoliv, klidně tam budu dělat stolek, ale účetnictví fakt ne. +uculí se na ni+ Dobře, dobře, tak až doma, já už jsem hodnej. +řekne, ale moc se jako hodnej a slušnej netváří+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 25 kvě 2015 17:38

Proklatě. +zazubi se+ ja jsem prostě dycky chtěla urozenyho kluka v sukni +směje se+ neboj, to bych ti fakt neudělala. +uculi se a dá mu pusu+ no, mohl bys tam někdy skočit převzít objednávky a vyřídit nějaký dodávky, to by bylomoc fajn. Jako ne vždycky, jenom když bude mít školu nebo tak. +usměje se+ oni jinak provoz docela zvládají.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 25 kvě 2015 18:41

Tak jo. +přikývne+ Budu tam chodit. Jsou nějaký pravidelná dny, kdy ty objednávky a dodávky chodí? Nebo si mám zapsat dny do diáře? +přikývne a hnedka se pro to nadchne+ Můžeme se tam jít klidně kouknout.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 25 kvě 2015 19:19

no, to můžem. +usměje se+ když mně je to děsně blbý, tě tak využívat. +obejme ho kolem pasu a schová mu nos někam do kůže+ tak pojď za strom, já nás přemístím. +usměje se, a dá mu ještě pusu, než se vyhrabe na nohy+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 25 kvě 2015 19:27

Co blbneš, kočko. +uculí se+ Dyť mě vůbec nevyužíváš, využívání si teda já představuju o dost jinak. +uculí se+ Tohle je pomáhání. Tak jo. +přikývne a usměje se a jde s ní za strom, kde ji úplně zákeřně obejme a políbí a až pak se nechá přemístit+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Předchozí

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron