Byronův starej byt v Londýně

Moderátor: Victoria

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 23 kvě 2015 23:53

Sem k tobě vždycky a rád, kočko. +usměje se na ni a obejme ji a přitiskne k sobě a sebe k ní a je úplně u ní, jak jenom nejvíc může+ Tohle je parádní, prostě parádní. +vydechne+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2015 00:17

já vím. +usměje se, položí si mu hlavu na hruď, a uculuje se někam směrem na nebe+ mně je s tebou moc pěkně. +pošeptá mu tiše, a dá mu pusu někam na krk+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 24 kvě 2015 10:18

Snesl bych ti modrý z nebe, kočko, aby bylo. +usměje se a kouká na mraky+ Třeba támhle to. +ukáže na jeden modrej kousek+ Nebo támhletem, co ty na to. +uculí se a dá jí takovou rozpustilou pusu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2015 12:17

ty jseš totiž na mě děsně hodnej. +uculí se+ já chcu tamten mrak co vypadá jako tchoř v letu. +ukazuje mu nahoru, opře se u něj na loket, a skloní se pro pusu+ Pojedem v létě někam na dovolenou? až budem přestěhovaný
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 24 kvě 2015 14:26

Já jsem nejhodnější. +kasá se děsně nenápadně+ Lítající tchoř! My rozhodně potřebujeme lítajícího tchoře, to je jasný. +pokyvuje hlavou a dá jí tu pusu zase nazpátek+ Já bych někam jel. +přikývne+ Mohli bysme... mohli bysme do New Yorku za Angie a pak na korálový útesy do austrálie se potápět. Co bys chtěla ty?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2015 15:57

Úplně nejvic +uculi se a prohrabne mu pátku+ to by bylo fajn, už jsem ji dlouho neviděla. +prikyvne+ a co bys říkal na. Zéland? Je to kousek, potápí se tam taky, a je to nejhezčí místo na světě. +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 24 kvě 2015 19:34

Tak jo, tak Zélend. +usměje se a přikývne+ No proč ne. A budou tam hobbiti a Gandalf a všichni? +uculuje se na ni+ No a když je to tam nejhezčí, tak proč tam nebydlíme? +koukne na ni vykuleně+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2015 20:29

možná jo, třeba poletíme tím letadlem co má trpaslíky na boku. +zazubí se+ a můžem si dojít na výlet k hoře osudu. +vykulí oči+ no... ty bys tam chtěl bydlet? +zaskočí ji to poněkud+ já myslela, že chcem bejt ve měste? +poškrábe se ve vlasech+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 24 kvě 2015 21:31

Jééé já chci letadlo s trpaslíkama. +poposkočí hnedka trochu a oči se mu rozzáří, jak malýmu klukovi+ A hodit prsten do hory sudu. Ne tenhle. +ukíže si na prsteníček+ Ale nějakej mocnej, že jo. +koukne na ni a pak se trochu uculí+ Kočko, to jsem jenom tak plácnul. +uchichtává se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2015 21:47

je to úplně boží, a je na nich i gandalf. +zazubí se na něj+ no tenhle vůbec. +zavrtí hlavou, a pohladí mu ho palcem+ ten je totiž ode mě. +usměje se, a trochu se k němu přitulí+ abys nezapoměl,že máš držet zapnutej poklopec. +směje se+ no, jestli chceš bydlet někde jinde, tak to řekni než se přestěhujem. +uculí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron