Byronův starej byt v Londýně

Moderátor: Victoria

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 24 kvě 2015 22:09

Já chci bydlet v Londýně. Na Zélandu budeme mít chatu, že jo. +směje se a mrká na ni děsně moc spiklenecky+ Jenže on se mi dycky nějakým záhadným způsobem rozepíná, když sme spolu sami, kočko. +culí se na ni děsně moc a pak ji zalehne a muchluje a líbá+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2015 22:38

to je dobře, já chci taky bydlet v londýně. +uculí se+ oh, to je teda nezvedenej poklopec. +směje se, a trochu vypískne, jak ji zalehne, směje se mu do rtů a do kůže, a trochu ho muchluje a hladí pod trikem+ tak to je zcela v pořádku. +chichotá se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 24 kvě 2015 22:42

No jo, já jsem ho už kolikrát káral, ale on si prostě nedá říct a nedá. +směje se a líbá ji tam v trávě a hladí ji kolem pasu a po bocích+ V Londýně je parádně. +pousměje se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2015 22:53

no dokud je to jenom se mnou, tak to je v pořádku. +zazubí se+ v londýně je parádně. +souhlasí s ním, a culí se jako pako+ hlavně s tebou. +pousměje se, a ještě ho políbí+ jdeš dneska večer někam? +zajímá se, a trochu mu bloudí pod trikem+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 24 kvě 2015 23:37

No a s tebou, to je taky nejlíp. +culí se na ni a lehne si vedle ní, na trávu zapálí si a podá jí to cigáro, že si ho jako budou střídavě podávat+ Hm... nejdu nikam. Teda nic v plánu nemám. Proč se ptáš? +usměje se na ni+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2015 23:44

tak jo, tak pak někdy vyrazíme, až se přestěhujem. +uculí se, vezme si od něj cigáro, dvakrát potáhne a zase mu ho vrátí, a trochu mu přitom pohladí prsty+ jen tak, abych si kdyžtak udělala program. +usměje se+ i když můj progra pravděpodobně stejně budou úkoly a pak pláč na gauči u Joe Blacka. +směje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 24 kvě 2015 23:50

Mno... jestli nechceš abych tě rušil, tak můžu jít do hospody. Nebo ti můžu u učení dělat čaj a svačinky. A pak ti podávat kapesníky, u toho filmu. +uculí se na ni a vezme si cigáro a potahuje, než jí ho zas předá+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 24 kvě 2015 23:58

ty mě nikdy nerušíš. +usměje se+ jseš na mě děsně hodnej, já vůbec nevim, jak si tě zasloužím. +dá mu pusu, než mu vezme cigáro+ a nebudeš se mi smát, když budu brečet u filmu? +zazubí se+ přemejšlela jsem, a asi... pustím lektvary. jako ve škole. +vyfoukne kouř do nebe+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 25 kvě 2015 00:06

Nebudu se ti smát, když ty se mi taky nebudeš smát, když budu třeba u nějakýho filmu brečet. +uculí se na ni rošťácky a pak na ni tak koukne+ o ale kvůli nim jsi do té školy šla, nebo ne?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 25 kvě 2015 00:15

já se ti nikdy nebudu smát, když budeš brečet. +usměje se, a vrátí mu cigáro+ dám ti radši pusu a horkou čokoládu. +uculí se+ no, šla. +připustí+ ale asi mě ta černá magie baví víc, a stejnak nikdy nebudu nějakej mistr lektvarů. a obojí moc nestíhám, stresuje mě to. +pousměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron