Byronův starej byt v Londýně

Moderátor: Victoria

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 25 kvě 2015 00:47

Jo? To je dobře. +usměje se+ Jééé, no to bych si dal úplně klidně líbit. +uculuje se na ni+ Tak dobře. Tak budeš mistryně černé magie. +usměje se na ni a poíbí ji na čelo+ Ale kdyby jsi chtěla s něčím pomoct, s čímkoliv. +koukne na ni vážně+ Tak mi řekni, ano?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 25 kvě 2015 01:01

tak já ti ho někdy udělám jen tak. +uculí se+ já jsem o tom přemejšlela a asi nepotřebuju bejt mistryně. nevadí to? +usměje se na něj omluvně+ stačí mi mít čajovnu a pěkný manželství a hezkej život. jsem děsně neambiciozní. +zazubí se+ řeknu. +přikývne, a dá mu pusu+ a ty taky. jo?
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 25 kvě 2015 11:47

To se mě nemusíš přece ptát, kočko. +usměje se na ni docela vesele+ To si musíš rozhodnnout ty sama, co chceš být. Ale mě je totiž úplně jasný, že ty jsi stejně nejlepší, víš. +usměje se na ni pěkně+ A já ti taky řeknu. +přikývne a usměje se +
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 25 kvě 2015 12:28

Já to mám docela jasný, chcu byť hlavně s tebou. +uculi se+ když ja si přijdu děsně neschopna, školu nestíhám, v cajovne dělám účty dycky na poslední chvíli, a místo abych se o tebe starala mám na prani a uklízení paní a dokonce někdy varis ty mne. +zafrfna mu do trička a trochu ho hladí na brise+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 25 kvě 2015 13:28

Jasně, že vařím, mě to náhodou baví! +vypne důležitě svou mocnou chudou hruď+ A musíme si to přece rozdělit, koneckonců máme století ančovičky, že ano. Nemůžu se jenom válet u televize a hrát hry. Musím si najít práci. +kousne se do rtu a koukne na ni+ Můžeš si najmout účetní, já ti ji klidně seženu a ta se o všechno postará. Nechci abys byla tak ve stresu kočko, je toho na tobě hodně, to byy přece nezvládl nikdo. Bude to dobrý, uvidíš, já ti pomůžu. +obejme ji+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 25 kvě 2015 14:02

Jo? To je dobré, a taky ti to moc jde. +uculi se a dá mu pusu+ Byrone... +zavrti hlavou, a koukne na nej+ nemusíš si hledat práci, dyt máme peněz dost. Nechci abys kvůli mě dělal něco co tě otravuje, dyt nám to klape ne? +pousmeje se, a chytne ho za ruku+ dyt ja taky domu skoro žádný peníze nenosim, všechno otočim zpátky do podniku. +pokrci rameny+ a třeba budeme mít potom jiný starosti. +uculi se spiklenecky+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 25 kvě 2015 14:11

Já vím, ale přijdu si děsně... no prostě jako vyžírka. +koukne na ni+ Když ty toho máš tolik a já se jenom kopu do zadku. +pokrčí trochu bezradně rameny+ Ale zkusit to můžu, výpověď můžu dát dycky, no ne? +uculí se na ni a pak se culí víc a víc, až úplně nejvíc+ Jo... jiný starosti? +uculuje se+ A začneme na nich pracovat už teďka, co? +culí se a bloudí jí rukou pod trikem+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 25 kvě 2015 15:23

Ale dyt ja to tak nerozlisuju. +namítne, a trochu ho hladí po břiše+ moje nebo tvoje peníze, nebo vydelany a vůbec. A kdyby jo, tak máš stejně víc peněz než ja. +uculi se+ a docela o dost. +zahyne obocim+ navíc cajovna je tvoje stejne jako moje. +pokrci rameny+ kupovali jsme ji přece spolu. A za ro ze mam priserny schopnosti time managementu nemůžeš. +zasmeje se+ počkej +zahihná sr a trochu ho uchyluje+ tady ne. +koukne okolo+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 25 kvě 2015 15:33

Jenže to už jsou naše peníze, že jo. +usměje se+ Protože já to tak taky nerozlišuju. Naše? +vyvalí na ni oči+ Já jsem na to úplně zapomněl! No tak to tam musím taky pracovat, že jo,to je jasný. +posadí se hnedka a podrbe se ve vlasech čímž si je rozcuchá+ A kde teda? +culí se na ni a šibalsky a děsně svůdně mrká+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 25 kvě 2015 16:56

To jsem ráda, že to tak neberes. +uculi se+ stejnak bys mi musel půlku dat, pac nemáme predmanzelskou smlouvu. +zahybe obocim+ nemusíš, ja tr nutit nebudu. Leda že bys uměl dělat účetnictví. +směje se a dá mu pusu+ na to si asi stejně někoho budu muset najmout. +usměje se+ až doma. +prohrabne mu ty okouzlujíne sexy vlasy a trochu ho polibi+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron