Byronův starej byt v Londýně

Moderátor: Victoria

Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 15 říj 2014 16:21

Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův byt a Londýn

Příspěvekod Byron » 15 říj 2014 17:16

Je to boží? Zazubi se na ní+ Jako já vím zr je to boží ale jak to víš ty. +zasmeje se a premisti se s ní do keře. Pak se i s ní z toho keře vymota a rozhlidne se aby se zorientoval a vydá se směrem z parku dolů do města.+ Líbí se ti tu? +koukne na ní tazave+ Kousek tady je zoo. +ukáže tím směrem+ +je to jenom kousek a mužem tam slohnoit tucnaka.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův byt a Londýn

Příspěvekod Victoria » 15 říj 2014 17:43

no já taky nejsem v Londýně poprvé. +zazubí se na něj+ a park je boží. +usměje se, vyleze s ním z keře a nechá se vést dolů do města, prohlíží si ulice a pokukuje kde je metro a kde pekařství a pizzerka, a usmívá se čím dál víc+ Moc se mi to líbí. +usměje se, a kouká kterej dům by tak mohl bejt ten kde má byt+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův byt a Londýn

Příspěvekod Byron » 15 říj 2014 18:08

To je. +přikývne spokojeně a vede ji do ulic města a kouká, jestli se jí tam líbí a je rád, že jo a když dojdou na Cawendish square tak ukáže na jeden dům+ Tenhle to je, až pod střechou, samozřejmě, dá se tam přelíst na střechu domu vedle. +ukazuje jí, vytáhne klíče a odemkne vchodový dveře a vezme ji do výtahu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův byt a Londýn

Příspěvekod Victoria » 15 říj 2014 18:43

Páni ten je hezkej. +usměje se+ samozřejmě. +zazubí se na něj+ tohle je docela dobrá adresa, co? +uculí se, jak to tam vypadá pěkně, počká až odemkne a vleze za ním do výtahu, trochu se usmívá a těší se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův byt a Londýn

Příspěvekod Byron » 15 říj 2014 18:50

No, já jsem si nikdy nestěžoval, znáš mě. Hlavně když je to v centru a kolem je dost klubů a podniků a kaváren, kde se dá válet u kafe. +uculí se na ni, počká až výtah otevře dveře a odemkne dveře do bytu+ Prosím. +pozve ji dál. Je to velká místnost, kuchyň kídlena i obyvák v jednom, ložnice je oddělena plastovou průsvitnou stěnou+ Vzadu je ještě koupelna. +ukáže jí, je am docela pořádek, jak tam dlouho nebyl+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův byt a Londýn

Příspěvekod Victoria » 15 říj 2014 18:59

Líbí se mi to tu. +rozhlíží se po okolí, a když odemkne dveře do bytu, vleze dovnitř a všechno si prohlíží. odloží si tašku, přejede prstem po kuchyňský lince, pohladí pohovku a nakoukne do koupelny, a pak otevře okno a sedne si na parapet, aby vykoukla ven+ Jo. to půjde. +zazubí se na něj vesele, a oči má spokojený+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův byt a Londýn

Příspěvekod Byron » 15 říj 2014 19:23

Mám to schváleny? +usměje se šťastně a kouká jestli se ji tam dost líbí a přijde za ní k oknu a koukne ven. Sedne si tam za ní a zapálí dvě cigara a jednu ji podá+ Bideme tu pár dní. Můžeme tu dydlet když si budeme hledat nás velkej dokonalejší byt. +zazubi se na ní a vyfoukne kouř+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův byt a Londýn

Příspěvekod Victoria » 15 říj 2014 19:49

Máš to schválený. +usměje se, vleze si před něj, a opře se o něj zádama+ Nemusíme spěchat. máme spoustu času, a tady bude docela hezky. +pousměje se na něj přes rameno, v klidu si pokuřuje, kouká jestli přes střechy neuvidí Big Ben nebo Oko, a jen tak trochu ho hladí po stehně, protože se jí tam líbí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův byt a Londýn

Příspěvekod Byron » 15 říj 2014 20:03

Jo? To jsem rád kočko. +uculi se veselé a poposedbe si aby se tam vlezla a hladí ji po boku a druhou rukou pokuruje. Rozhlíží se kolem na ten starej známější výhled a trochu se usmívá jak se mu tam líbí a v klidu a tichu pokuruje+ Chceš jít na oběd do města? Asi budeme muset tady nejsou ani těstoviny. +zasmeje se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Další

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron