Byronův starej byt v Londýně

Moderátor: Victoria

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 23 kvě 2015 22:26

A můžeme si pak jít přidat mrzlinu, když budem ještě chtít, že jo. +uculuje se na ni a kouká na ni dolů a sem tam jí ukradne kousek její zmrzliny a nebo jí dá kousek té své+ Nuda? +koukne na její vlasy+ Ty jsi takovej cvok, že mi nepřijde, že by byly nudný. +uculí se+ Tak jo. Já jsem teda pro. +zazubí se na ni+ A můžu si taky obarvit vlasy?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 23 kvě 2015 22:41

ta citronová je fakt dobrá. +užere mu ještě kus+ no, ale líbí se mi zrzky. +pokrčí rameny a uculí se+ a taky modrý. +vykulí oči+ no jasně, můžeš co chceš. +usměje se na něj, a schroupe kornout+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 23 kvě 2015 22:44

Že jo, mě moc chutná, já myslím, že tu zmrzlinu dělají nějak speciálně, magicky. +pousměje se+ No tak si dej napůl zrzavý a napůl modrý, to je jasný, že jo. +zubí se na ni+ To bude vůbec nejlepší a nejcvoklejší. +zazubí se na ni+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 23 kvě 2015 22:53

já tě někdy vezmu na příčnou k fortescuovi. +uculí se+ tam mají nejlepší magickou zmrzku na světě. +usměje se+ néé, zas tak cvoklá bejt nepotřebuju. +směje se, a dá mu studenou pusu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 23 kvě 2015 22:57

Jů! To tam můžu. To bude super a já si dám všechny příchutě! +rozhodne se+ Kolik jich tam má? Wenai jednou říkala o čemsi, co chutnalo jako holuby z nosu, to nechcu, jasný? +směje se a dá jí pěknou a taky studenou pusu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 23 kvě 2015 23:07

strašně moc, já jsem furt ještě všecky neochutnala. +culí se+ né, to sou bertíkovy fazolky. +směje se taky+ já ti musím všecko ukázat, čokoládový žabky a šerbetový koule, a vůbec!
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 23 kvě 2015 23:10

No ale to musíme ochutnat všechny. +pokývá děsně vážně hlavou+ Spolu to dokážeme. +stiskne jí ruku a uculí se+ A která zmrzlina ti od něj chutná nejvíc? +vyzvídá+ A která kouzelnická sladkost ti vůbec chutná nejvíc?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 23 kvě 2015 23:32

no tak máme na to celej život. +zazubí se+ no, asi čokoládová s třešněma, a pak mátovo limetková. +uculí se+ úplně nejvíc? +zamyslí se+ asi peprmintový žabky a superkyselý lízátka, ty dělají díru do jazyka. +směje se+poď sem ke mně. +natáhne se k němu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Byron » 23 kvě 2015 23:38

No jo, jenže tak dlouho čekat nemůžeme, že jo. +uculí se+ Jůůů tak ty chci rozhodně taky vyzkoušet. +přikývne a usměje se na ni+ Jsem tu u tebe. +pousměje se, nakloní se k ní a políbí ji+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Byronův starej byt v Londýně

Příspěvekod Victoria » 23 kvě 2015 23:50

Já tě vezmu do medovýho ráje. +usměje se na něj+ všechno vyzkoušíme, a potom můžem sbírat kartičky z čokoládovejch žabek. +směje se+ né, sem ke mně. +pousměje se, a stáhne si ho k sobě do trávy, aby se mohla stulit k němu do náruče a vonět si k jeho kůži+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Vicky's Corner

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron