Hlavný salón

Moderátor: Victoria

Re: Hlavný salón

Příspěvekod Victoria » 12 úno 2014 14:24

¨
No... +zarazí se+ Já myslela, že to je jako nějakej záchvat. Že se jako hodně klepeš. jako ty malinkatý psi co vypadaj jak větší krysa. +zazubí se na něj+ Fakt? Tak to jsem ráda. +zazubí se a dá mu pusu+ A co tygr? Ten je tam taky ne? +uculí se, a pak se zasekne, jak ji něco napadne+ Byrone. Musíme mu koupit maličkatej kilt. +vydechne uchváceně, jak si to představuje+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavný salón

Příspěvekod Byron » 13 úno 2014 13:44

Ten tam bude až složí zkoušku. +zamyslí se+ A protože je malej, tak nemůže chlastat, tak bude skládat zkoušku v pojídání slaniny, nebo něco takovýho. +uculí se a pokejvá hlavou+ Ty jo! No jo! To mu určitě koupíme. +souhlasí s tím nadšeně+ V tom bude zaručenej fešák!
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavný salón

Příspěvekod Victoria » 13 úno 2014 16:12

Já musím taky skládat zkoušku? +zajímá se+ Tak jo, až bude větší, uděláme mu zkoušku. Nějakou překáškovou dráhu zakončenou pojídáním slaniny na čas. +zazubí se+ Tak to tu sbalíme a pojedem domů, mrknout jak se má, a pak vyrazíme do číny? +koukne co on na to+ Ale sjedem tam až zítra jo? Mně dneska není moc dobře. +usměje se omluvně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavný salón

Příspěvekod Byron » 13 úno 2014 21:43

Ty nemusíš. Ty už seš zkušená dost. Ale můžeš, jestli chceš. +usměje se na ni+ No, aby mu tu slaninu někdo nesněd, než tam doběhne. +zazubí se+ Tak jo. +přikývne a začne jim tam balit+ Co ti je? +koukne na ni, jak vypadá+ To z tý tequilly? +zeptá se jí a skládá deky a dává je do báglu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavný salón

Příspěvekod Victoria » 13 úno 2014 23:31

Tyjo. Tak toho si fakt cením. +zazubí se trochu+ Neboj, já ti budu držet ruce, abys mu to nesežral. +uculí se+ Bude to jak bludiště, ale se slaninou veprostřed! +zvedne prst, a trochu mu pomáhá balit, ale spíš sedí a kouká na něj+ Né, bolí mě břicho. To tak holky občas maj. +zazubí se na něj a zakoulí očima+ Akorát dneska je mi nějak hůř. +zafuní trochu+ Chce se mi vlízt do postele, nacpat se čokoládou a práškama na bolest a spát. +zafuní trochu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavný salón

Příspěvekod Byron » 13 úno 2014 23:38

Tak dík. +usměje se na ni+ Seš fakt kámoš. +balí ten zbytek+ No, jestli tě bolí břicho, tak bys čokoládu asi neměla. Spíš nějakej čaj na žaludek, nebo tak na něco. +nacpe do batohu posledních pár věcí a pomůže jí na nohy a chytne ji za ruku+ Tak já se o tebe budu starat. A až usneš, tak si půjdu zahrát počítačový hry, abys neřekla, že sem na toě furt nalepenej.+usměje se na ni+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavný salón

Příspěvekod Victoria » 13 úno 2014 23:52

To si piš. +uculí se+ Lásko moje. +zazubí se na něj trochu, a obejme ho kolem pasu+ Mně nebolí žaludek, to je od toho, že se mi moje děloha snaží zuřivě sdělit, žes mě neoplodnil. +zasměje se, a trochu zamrká, jak jí u toho trošku chytne křeč+ Ale já jsem to tak nemyslela... +povzdychne si+ Jsem mohla vědět, že to blbě pochopíš. +zavrtí hlavou, přitáhne si ho k sobě, zhasne tam světla a přemístí je domů+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavný salón

Příspěvekod Byron » 14 úno 2014 00:16

Ahá. +vykulí na ni oči+ Ale na to je určitě taky nějakej čaj. +zamyslí se+ Já se teda tvý děloze děsně omlouvám. +pousměje se+ Já jsem to náhodou pochopil dobře, abys věděla. +řekne jí ještě a dá jí pusu na čelo a drží se, když je přemisťuje pryč+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Předchozí

Zpět na Archiv čajovny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron