Výlety

Sídlo manželů Lupinových v Austrálii

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 25 črc 2020 16:10

To víš +zahihňá se+ od samého začátku jsem věděla, jak naše plavba po kanálu skončí +tiše vzdechne, jak ji polaská+ tak jsem se na to připravila +sevře mu v dlaních čelist a prohloubí polibek, vášnivěji, divočeji, kousavěji, jak v ní rychle stoupá touha+ Říkala jsem přece, jak moc po tobě toužím +zašeptá mu do rtů a pak zavře oči, zakloní hlavu a plynule přidává na intenzitě pohybů, tím rychleji, čím víc se blíží k hranicím rozkoše a její vzdechy tiše kloužou po vodní hladině+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 28 črc 2020 23:55

chytilas mě do svých osidel? +zasměje se jí do rtů, zní to trochu jako zavrčení, jak i v něm roste vzrušení, jednu ruku jí vplete do vlasů a podrží si ji tak v tom správném úhlu, aby mohl klouzat hluboko do ní a okousnout jí krk, jemnou kůži v dekoltu, polaskat obě ňadra, a jeho tiché vzdechy se mísí s jejími. Oči se mu lesknou touhou, když se dívá, jak se ona poddává rozkoši, dychtivá, náruživá a krásná+ jsi moje. +zavrčí jí tiše do kůže, přidržuje si ji silnýma rukama u sebe a pomáhá jí se nadzvedávat v čím dál naléhavějším tempu, rozkoš v něm dosahuje vrcholu, ale ještě se jí nepoddává, aby tu chvíli protáhnul, a nevnímá nic, než ji+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 01 srp 2020 19:14

To přece už dávno +uculí se potměšile do vzdechů a pak se jí z hrdla line už jenom sténání, čím dál hlasitější a naléhavější, jak narůstá její vzrušení. Vše kolem nich se vytratilo, vnímá pouze jeho mužné tělo. Hladová ústa klouzající po jejím krku. Neposedné ruce mapující její vzrušené tělo. Jeho hrdelné vzdechy, znamení, že se stejně jako ona nezadržitelně blíží k vrcholu blaha. A těsné splynutí jejich těl v jedno, on v ní a ona na něm. Nádherná slast, která jí proudí celým tělem, se najednou přehoupne přes hranici a smete ji do víru nejvyšší rozkoše, tělo se jí napne a se slastným výkřikem spadne do nádherného orgasmu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 05 srp 2020 23:51

+zažil to už tolikrát, a stejně se toho okamžitku nikdy nenabaží, když mu pod rukama sklouzne do orgasmu a díky jeho laskání vykřikne v nejvyšší rozkoši. Slast mu proudí žilami jako čirá láva, sevře ji u sebe pevněji a ještě několikrát prudce pohne boky nahoru, do ní, a s jejím jménem na rtech a tichým výkřikem také popustí uzdu svému vyvrcholení, u ní a v ní, jako perfektní tečka. Ani pak ji nepustí, drží ji u sebe, dokud slastná křeč neopadne, rty ji lehce hladí na krku a tep se mu pomalu uklidňuje, vychutnává si vůni jejího vzrušení a trochu se usmívá+ Miluji tě, víš to? +pousměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 11 srp 2020 21:39

+nechává se ukolébávat dozvuky orgasmu a nejasně vnímá i ten jeho, přitiskne se k němu, aby cítila jeho rozkoší se chvějící tělo a on zase to její. Když se jí zrychlený dech i srdeční tep trochu zklidní, vyhledá jeho ústa a spoutá je v něžném, jemném polibku, do kterého vloží všechnu tu lásku, co k němu cítí+ Vím +zašeptá se šťastným úsměvem+ Já tebe taky... strašně moc +dívá se mu zamilovaně do očí, ve kterých se mu odrážejí vzdálená světla+ Víš, že se mi vůbec nechce slézt z tvého klína? +zahihňá se tiše+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 17 srp 2020 00:04

+když mu srdce zase začne bušit pravidelně a dech nabere normální frekvenci, obejme ji kolem pasu a oplácí jí polibky, vroucně a něžně zároveň+ Bude to jen na chvilku, slibuji. +zasměje se tiše+ naše vila je jenom kousíček odtud, a hned jak budeme v paláci, můžeš si tam zase vylézt. +uculí se a lehce jí sevře zadeček ve velkých dlaních+ byl by škoda noc v Benátkách prospat, no ne? +pousměje se a lehce jí krouží prsty po kůži, protože ani on se její blízkosti nechce hned vzdát+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 20 srp 2020 21:03

+je jí s ním tak krásně, že se jí vůbec nechce odtrhnout se od jeho rtů, nechce se jí opouštět jeho objetí, ani zvedat z jeho klína+ A nemohli bychom se tam přemístit v této poloze? +navrhne se smíchem, ale pak si z něj trochu neochotně sleze a upraví si šaty i sebe+ Prospat benátskou noc? To by byl přímo hřích. Dnešní noc nezamhouříme oko +uculí se na něj potměšile a pak mu podá ruku a pomůže mu postavit se v loďce+

(asi pomalu ukončíme výročí seznámení :D Já mám stejně příští týden dovolenou, tak to už nebudeme protahovat ;) )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 26 srp 2020 23:27

já myslím, že klidně mohli. +usoudí a uculí se, narovná se a opatrně vyvažuje, aby se na závěr nepřevrátili. Vloží na loďku kouzlo, aby v pořádku sama odjela zpátky do přístaviště, omotá kolem ní ruce, přitiskne ji k sobě, a pak je přemístí do jejich vilky, kde mají připravenou láhev prosecca, nachystanou ložnici a celou noc jen pro sebe+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Předchozí

Zpět na Kapukurri

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron