Výlety

Sídlo manželů Lupinových v Austrálii

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 26 bře 2016 00:44

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 26 bře 2016 00:45

PAŘÍŽ

+přemístí se s Remusem do jedné z pařížských ulic, za roh jedné oblíbené restaurace. Vejdou dovnitř a počkají, až je obsluha uvede k jejich stolu. Posadí se a nejdřív se jen tak obdivně rozhlížejí po interiéru+ Tak jak se ti tady líbí? +nakloní se k Remusovi+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 26 bře 2016 15:51

+podrží jí dveře a uvnitř se rozhlíží po interiéru+ Je to tu elegantní. +usměje se pochvalně. Přitáhne si jídelní lístek a zkontroluje sekci Masa+ A nabídka vypadá výborně. +uculí se+ Na co máš chuť? +vybírá si zatím jídlo... nakonec se rozhodne pro hovězí po Burgundsku a pařížský tatarák jako předkrm+ Už jsi tu někdy byla? +usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 26 bře 2016 17:28

Moc hezké to tady je +okukuje to tam a pak se zahledí do jídelníčku+ Mají tady šneky... ty už jsem nejedla ani nepamatuji. Takže předkrm je jasný +uculí se a vybírá dál+ Dám si... steak au poivre, mám chuť na něco pikantního... a jako přílohu Ratatouille +odloží jídelák+ Ne, ještě jsem tady nebyla... ale Vanessa mi dala tip na tuto restauraci +přijde k nim číšník pro objednávku jídla a pití+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 26 bře 2016 20:45

Tak to dobrou chuť. +zašklebí se trošku do svého jídelníčku, ale očima se směje+ Dáme si víno? +usměje se na ni+ Pravda, mohli bychom se za Vanessou po večeři zajít podívat. +usměje se+ Dlouho se neozvala. +poznamená zamyšleně, ale nic v tom nehledá+ Možná si našla známost. +uculí se na ni+ Je to dobrý tip, líbí se mi tu. +rozhlédne se okolo+ A krásný výhled. +podotkne+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 26 bře 2016 22:31

+taky se usměje, moc dobře si vzpomíná, jak ho kdysi "přinutila" ochutnat šneky a jak se u toho tvářil+ Víno určitě +přikývne a nechá na Remusovi, aby vybral, protože se v tom vyzná a objednají si u číšníka+ Taky jsem na to myslela, že když jsme tady, skočíme se podívat, jestli je doma. Mobil má pořád nedostupný. Známost? Myslíš, že by pustila Tonyho k vodě? +zamyslí se, že pokud by to byla pravda, Tony by byl rozhodně velký smolař, kdyby ho opustila i druhá ze sester+ Je to tady moc hezké... a prý skvěle vaří +obsluha jim přinese láhev vína, otevře jej, nalije Remusovi na ochutnání do skleničky a čeká, jestli může být+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 00:10

+vybere jim dobrý ročník Chateauneuf du Pape+ Možná si pořídila nový a jen se zapomněla zmínit? +usměje se konejšivě+ To nevím, bylo to mezi nimi vážné? +zeptá se, Styx to asi ví líp než on, když se s nimi oběma pravidelně stýká+ Doufám, že se to potvrdí. +usměje se. Víno nejdřív proti světlu prohlédne, přivoní, poválí po jazyku... a spokojeně přikývne+ Myslím, že ti bude chutnat, má ovocné podtóny. +uculí se na ni+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 00:20

Třeba ten svůj ztratila (na dně řeky:D) ... a moje číslo nezná zpaměti, tak proto ještě nezavolala. Každopádně se to brzy dozvíme +usměje se a už si s tím nedělá starosti+ Myslím, že až tak vážné ne... Vanessa se nechce moc vázat... a Tony určitě taky ne. Ale kdoví, jak to mezi nimi pokračuje +pokrčí rameny a pak ho sleduje, jak odborně ochutnává to víno a přijde jí přitom hrozně sexy:D+ Vidím, že znáš dokonale všechny moje chutě +uculí se na něj lišácky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 04:01

Myslím, že tak nějak to bude. +usměje se+ Míváte někdy takové ty momenty, že cítíš to co ona? +zajímá se, zrovna když jim nesou předkrmy+ Zezačátku mi to přišlo jako zvláštní vztah, oba jsou pěkně paličatí. +uculí se+ Ale když se nad tím zamyslím, vlastně by jeden pro druhého mohli být ideální. +přikývne. Přisolí si tatarák a chopí se příboru+ To bych taky měl, jsem přece tvůj muž. +uculí se lišácky a dívá se, jak jí bude chutnat+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 12:04

Ale jo... jestli si pamatuješ, kdysi jsem cítila její bolest při proměnách. Občas ale dodnes vnímám, když se třeba zraní... anebo takový divný pocit, jako varování, že se jí něco stalo... jako telepatie. Cítila jsem to před pár dny a bylo to dost intenzivní +zachvěje se trochu+ Teď ale už několik dní necítím vůbec nic. Takže určitě je v pořádku... jenom nemá možnost se se mnou spojit +pokrčí s úsměvem ramenem+
Já si myslím, že se k sobě skvěle hodí. Tony by určitě nechtěl žádnou puťku, má rád silné ženy... a Vanessa zase drsné a tvrdé muže. Takže by docela dobře mohli být ideální pár +uculí se+
Dobrou chuť +na šneky použije speciální kleštičky, kterými si obratně přidrží ulitu na talíři a vidličkou pak vyndává maso s pastou+ Je to delikatesa +uculí se na něj, jak ji sleduje a evidentně jí to chutná+ Jaký je ten tatarák?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Kapukurri

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron