Výlety

Sídlo manželů Lupinových v Austrálii

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 28 bře 2018 23:02

+hladí ho po hrudi a vůbec se jí nechce od něj, ale utěšuje ji, že večer bude opět s ním v jejich posteli+ Myslíš? Tak to by mě dost mrzelo, kdyby si za celou dobu nevzpomněli na vlastní rodiče +uculí se a pak se nad něj skloní a naposled ho políbí, jenom tak něžně, nikam nespěchá. Po chvíli se od něj konečně neochotně odtrhne a plácne ho laškovně po nahém zadku+ Vstávat... už se mi stýská po těch malých ďáblících +vyskočí hbitě z postele+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 29 bře 2018 00:04

Myslím, že to berou jako dobrodružství, na rodiče už jsou zvyklí, ale když je hlídá někdo jiný, je to neokoukaná zábava. +zasměje se, a ještě chvilku zůstane v posteli a sleduje, jak se obléká, pak vstane taky, a natáhne na sebe šaty+ Myslím, že ještě voníme těmi oleji. +přivoní si pobaveně k paži+ Cestou dolů se chci domluvit na ty masáže po úplňku, kdyby to šlo... +připomene si+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 29 bře 2018 22:05

Tak to uvidíme až doma na Mathildě, jaká to byla zábava +zasměje se a začne se oblékat, občas se na něj usměje, jak ji pozoruje+ Ukaž? +přivoní si k Remusovi+ Voníš levandulově. Já mám zase kůži jemnou jako čokoláda... sáhni si +uculí se+ To si každopádně rezervuj. A kdyby neměli volno, tak tě namasíruji já +mrkne na něj potměšile a už je připravená k odchodu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 29 bře 2018 23:13

Myslím, že by teď potřebovala nějaký ten relaxační víkend zase ona? +zasměje se a natáhne si svetr+ Pořád ti ji cítím na kůži. +pousměje se a políbí ji na krk+ Ano? +zvedne jedno obočí pobaveně+ Tak to bych měl spíš doufat, že na mě nebudou mít čas... +protáhne+ Doma by taková masáž byla určitě daleko zajímavější. +mrkne na ni a společně sejdou dolů+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 30 bře 2018 00:14

To doufám ne, to už by nám pak příště odmítla hlídat +zasměje se a seběhnou do recepce vrátit klíč+ Neboj, nepřijdeš ani o tu domácí masáž... a rozhodně bude zajímavější než od té Asiatky +mrkne na něj vesele a venku se spolu přemístí domů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 30 bře 2018 01:16

Jsem si jistý, že se chovali jako úplní andílci. +uculí se, a nechá na recepci dýško za báječný servis, kterého se jim tam dostalo+ O tu bych přišel nerad... vlastně se na ni dost těším. +pousměje se, obejme ji kolem pasu a přemístí je do Austrálie, kde je poněkud porazí teplo+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 15 úno 2019 21:03

+připraví Remusovi valentýnské romantické překvapení. Valentýna stráví spolu v proutěném hnízdě stylové restaurace v korunách stromů s nádherným výhledem na tyrkysové moře, kde si dají skvělé thajské speciality+

Obrázek

+a po výborné večeři stráví spolu noc plnou lásky v stylovém dřevěném domku, taktéž vysoko nad zemí, obklopeni přírodou+

Obrázek

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Styx Lupin » 20 úno 2019 23:15

+ráno je probudí zpěv ptáků v korunách jejich romantického hotýlku, ještě nějakou chvíli se jen tak válejí v posteli a užívají si to lesní ticho a vůni dřeva a jehličí a to, že jsou spolu, později pak slezou dolů po dřevěných schůdcích a přemístí se domů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 21 úno 2019 00:05

(jé já jsem to tady přehlídla :o )
+když se vedle ní probudí, přitáhne si ji do náruče a chvilku jen tak leží s nosem schovaným v jejích vlasech+ slyšíš to ticho? +zašeptá potom pobaveně+ rodičovství člověku vážně změní perspektivu. +usměje se, a vychutná si, že jednou nemusí nikam vstávat z postele a za nikým se honit, ale můžou jen tak ležet a povídat si, a pak vklouzne pod přikrývku, po těle jí proběhnou jeho rty ve šňůře polibků, letmých doteků, až mezi stehna, kde se nakonec usídlí, a nechá ji přivítat ráno výkřikem v orgasmu+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Výlety

Příspěvekod Remus » 04 dub 2020 22:08

+když nadejde den jejich výročí, domluví se s Vanessou na hlídání dětí a se Styx si zajedou na večeři a příjemný večer v Benátkách (kde samozřejmě momentálně neřádí žádné virusy :D), kde už na ně čeká stůl v luxusní restauraci s výhledem na město, než zapadne slunce, láhev vína už načatá, kytice růží ve váze voní, a před nimi je večer plný dobrého jídla, projížděk na gondole a noci v apartmánu jedné z luxusních vil+

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Kapukurri

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron