Archiv

Sídlo manželů Lupinových v Austrálii

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Archiv

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 02:37

To je pravda. Chceš to všem říct hned? Nebo počkat, až budeme mít jistotu, že je to v pořádku? +usměje se, on není pověrčivý, rád se přizpůsobí+ To bychom mohli. +přikývne s úsměvem+ V Paříži to neznám, budeš mě tam muset provést. +pohladí ji škádlivě+ Asi nějakou neutrální, když se chceme nechat překvapit. +zasměje se+ Musíme počítat s obojím. +uculí se taky+ To víš že ano. +usměje se přesvědčeně+ Nic hezčího už mi dát nemůžeš. A já nic víc nepotřebuju. +ujistí ji mile+
Ano? +zavolá z pokoje. Když uslyší její prosbu, musí se usmát. Svlékne si i zbytek oblečení, opatrně za ní vstoupí do sprchy, pohladí ji po rameni+ Moc rád. +zavrní tiše. Nabere si trochu mýdla, jemně jí ho začne roztírat po ramenou, na záda... spíš ji hladí po těle+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Archiv

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 02:38

Ne, zatím si to necháme pro sebe... vyjma Vanessy... alespoň do té doby, než překonám ty první tři nejrizikovější měsíce +ona zase trochu pověrčivá je+ Pak to oznámíme přátelům a Amonovi. Takže se s tím prosím zatím nikde nechlub, i když vím, že už se nemůžeš toho dočkat +zasměje se+
Výborně, tak si spolu uděláme výlet do Paříže. Už dlouho jsme spolu nikde nebyli +už teď se začne těšit+
Tak vybereme nějakou hodně veselou barvu... žlutou, oranžovou, nebo tak. Ale to je ještě dost času. Vymaluješ to sám? Ty jsi na takové manuální práce hrozně šikovný. Vlastně na všechno +uculí se+
+když jí Remus začne roztírat gel po pokožce, zavře oči a užívá si jeho vlhké dlaně na svém těle+ To je tak příjemné... +vrni blahem a natáčí se mu tam různě, kam má ještě namydlit+ a ještě tady +vede mu úplně nenápadně jeho ruce na svá ňadra+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Archiv

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 02:38

Dobře. +souhlasí spokojeně, jde mu hlavně o to, aby se ona cítila dobře a klidně+ Počkám s tím na tebe. +už přemítá, jak to za nějaký ten měsíc řekne Siriusovi+ Chceš, abych zamluvil hotel? Někde blízko Champs Elysée? +pousměje se+ Těším se. +zamručí jí tiše do ucha+ Barvy nechám na tobě, víš, že na to nemám talent. +zasměje se+ Jistěže sám, to je moje práce. +přisvědčí s úsměvem. Beze spěchu jí mydlí záda až k zadečku... potom dopředu až na bříško, a výš+ Tady také? +uculí se trochu. Ochotně pokračuje, ňadra jí důkladně namydlí, nevynechá ani kousek+ Je to... bezpečné? +zaváhá trochu+ Můžeme? +zeptá se pro jistotu starostlivě, nerad by cokoliv ohrozil+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Archiv

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 03:01

Bude to naše tajemství +pošeptá mu do ucha s úsměvem+
Hotel? Vlastně... proč ne... původně jsem myslela výlet jenom na jeden den, ale proč v Paříži nezůstat déle, že? +usměje se+ Ostatně... teď se asi budeme muset na delší dobu rozloučit s těmi našimi dobrodružnými výpravami po světě, tak můžeme podnikat alespoň krátké nenáročné výlety do míst, kde jsme ještě nebyli.
Tady obzvlášť +uculí se, jeho mydlinkové laskání v ní pomalu začíná probouzet vzrušení a tělo se jí občas zachvěje příjemným elektrizujícím nábojem, když jí Remus přejede po tom správném místečku+ Co jestli je bezpečné... +ohlédne se na něj přes rameno+ ...milovat se spolu? +otočí se k němu tváří a usmívá se+ Já myslím, že teď ještě můžeme úplně bez problémů, vždyť jsou ještě takhle malinkaté +ukáže mu mezi palcem a ukazovákem jeden centimetr+ Neboj... nic se nám nestane +pohladí ho mokrou rukou po tváři a pak ho dlouze políbí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Archiv

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 03:05

+když si k ní Remus lehne, přitulí se k němu a položí si hlavu na jeho klíční kost+ O jménech? Ještě ne... je to moc brzy +pootočí k němu tvář+ I když vlastně... já ani nemusím přemýšlet. Vždycky jsem chtěla dát svému dítěti jméno po mých rodičích, na počest jejich památce. Nicolas nebo Isabelle +usměje se+ Ale... aby to bylo spravedlivé, ty vybereš jedno a já to druhé +uculí se+ Takže už můžeš začít pomalu přemýšlet.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Archiv

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 03:06

To jsou krásná jména, a hezké gesto. +usměje se, přehodí přes ně přikrývku+ Já vím, ještě je čas. Ale přemýšlet o tom můžeme. +uculí se na ni, mávnutím ruky kouzlem zhasne světla+ Isabelle Lupin. +řekne to na zkoušku nahlas, nezní mu to vůbec špatně+ Myslím, že u dvojčat by k sobě jména měla trochu sedět... +zamyslí se nad jménem Hope, po jeho matce...+ Nikdy jsem o tom neuvažoval takhle konkrétně... děti byly vždycky příliš vzdálená naděje. +pousměje se+ Něco vymyslím. +políbí ji něžně do vlasů+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Archiv

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 03:07

Lektvar! +vzpomene si ještě a dá jim pravidelnou dávku před spaním+ Určitě musíme nad tím ještě pořádně popřemýšlet... aby nám jednou děti nevyčetly, co jsme jim to dali za jména +uculí se a uvelebí se mu pohodlně na hrudi+ To jo... budeme muset vymyslet vhodnou kombinaci dvou dívčích jmen, anebo dvou chlapeckých, či smíšených. Musíme počítat se všemi variantami +taktně mu zatají, aby neurazila jeho matku, že jméno Hope se jí vůbec nelíbí:D+ Tak dobrou noc, Vlčku +nežně ho políbí na rty a spokojeně zavře oči+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Archiv

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 03:08

Vidíš, ještě že na to myslíš. +zasměje se a vezme si svou dávku+ Máme na to spoustu času... určitě vybereme perfektní jména. +usměje se na ni s naprostou jistotou. Počká, dokud se u něj neuvelebí, jemně jí probírá vlasy+ Připraveni na všechno, to se mi líbí. +uculí se do tmy, to ještě neví, že jeho otec byl Lyall :D+ Dobrou noc. +popřeje jí taky. Únava ho brzy přemůže, s její hřejícím tělem v náručí se nechá unést spokojeným spánkem beze snů+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Archiv

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 03:16

Už úplně? Takže tam žije sám? +podívá se na ni tázavě+ Nebo ho tam pořád navštěvuje Vanessa? +uculí se potutelně+ Na Vánoce... +počítá v duchu+ ... už jim budou skoro čtyři měsíce. +pousměje se+ To už snad budeme zvládat. +zasměje se, je mu jasné, že to je naivní představa+ Nepřipadá mi to podstatné. +usměje se a pohladí ji po tváři+ Ještě další? Ten ultrazvuk nestačil? +uculí se+ Já také ne. +přikývne s úsměvem+ Ale máme ještě spoustu času si na to zvyknout, než nám vtrhnou do života. +usměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Archiv

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 03:19

Nejspíš si je od tebe budu muset půjčit. +zasměje se taky+ No vidíš, úplně mi vypadlo, že čekají. +usměje se+ Tak budeš mít s kým vozit kočárek. A nastuduješ to v praxi. +políbí ji do dlaně+ Dělají se vůbec kočárky pro dvojčata, nebo budeme muset mít dva? +uculí se, jaké pěkné starosti teď mají+
Já pro jídlo doplavu. +nabídne se, ale Styx je rychlejší+ Myslíš, že budou mít magii? +napadne ho přitom+ To vypadá báječně. +usměje se spokojeně. Vezme si kus uzeného a pustí se do něj+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Kapukurri

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron