Archiv

Sídlo manželů Lupinových v Austrálii

Moderátoři: Remus Lupin, Styx Lupin

Re: Archiv

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 03:20

Budeme je studovat spolu, abychom byli těmi nejlepšími rodiči +rozhodne s úsměvem a myslí to vážně+
A kde budeme s Viki vozit ty kočárky... v Londýně, nebo v Austrálii? +rozesměje se+ Jo, dělají... už jsem trochu koukala na internet. Nejenom spojené vedle sebe, ale taky za sebou, nebo nad sebou +ukazuje mu názorně rukama+ Samozřejmě si koupíme i dva samostatné... abychom se nehádali, kdo bude vozit kočárek, až půjdeme spolu na procházku +uculí se a trochu se nimrá v tom jídle, ale snaží se sníst alespoň něco, aby si Remus nedělal o ni starosti+
Magii budou mít myslím určitě. Oba pocházíme z kouzelnických rodin, takže budou mít k tomu všechny předpoklady +poznamená přesvědčeně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Archiv

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 03:21

Myslím, že je to spíš záležitost charakteru. +zamyslí se nad tím+ Bude mi stačit, když budou silní a stateční jako ty. +usměje se na ni a políbí ji na rty+ Ale knihu o tom, jak přebalit batole, rozhodně potřebovat budu. +zasměje se+ To už nechám na vás. +uculí se+ Nad sebou! +to si tedy neumí představit. Když jedí, nenápadně ji sleduje jako ostříž, aby nebyla hlady.+ Asi ano. Vlastně na tom nezáleží. +pousměje se+ Je vlastně v Austrálii kouzelnická škola? +napadne ho+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Archiv

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 03:21

+usměje se na něj dojatě za ta slova+ A moudří a spravedliví jako ty +vezme mu jeho tvář do dlaní a láskyplně mu vrátí polibek+ Přebalování sis už vyzkoušel nanečisto na svatbě a šlo ti to skvěle +zasměje se, jak si na to vzpomene+
Jo, nad sebou proti sobě +snaží se mu to vysvětlit, ale nakonec to se smíchem vzdá+ Stejně si nejspíš pořídíme klasický vedle sebe +odloží s nechutí nedojedené kuřecí stehno na talířek+
No já nevím, jestli je... nezjišťovala jsem to ještě... ale určitě bude, vždyť jenom v Evropě máme tři. Ale stejně- +najednou zbledne, udělá pár hlubokých nádechů, rychle se zvedne a kousek poodběhne a začne blinkat do trávy+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Archiv

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 03:22

Mám takovou obavu, že s opravdovými dvojčat to bude trochu náročnější než na svatbě. +zasměje se taky+ Aha. +přimhouří oči. Pokouší se si to představit, ale moc se mu to nedaří+ Chceš raději kousek uzeného? +nabídne jí nějaký libový+ Vím, že jedna je v Rusku, jedna v Africe, v Japonsku a v Brazílii. +zamyslí se nad tím. Pak ale jeho myšlenky přeruší její výraz+ Co se děje? +chytne ji znepokojeně za ruku. Záhy mu to ovšem dojde, vyskočí na nohy a klekne si vedle ní+ To bude dobré... +hladí ji konejšivě po zádech. Nemá jí jak pomoci, alespoň jí chytne vlasy a krouživě ji hladí po zádech, dokud nepřestane zvracet+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Archiv

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 03:22

Jsme na to dva, můžeme si to rozdělit +navrhne s úsměvem+ Myslíš, že bychom si měli pořídit chůvu?
+na chvíli se poddává té nevolnosti, která vysílí její tělo, nic jiného jí nezbývá, a přestože se tak trochu stydí zvracet před Remusem, je hrozně ráda, že je u ní a že ji podporuje, moc jí to pomáhá. Po chvíli se jí žaludek uklidní a ona pohlédne na Remuse+ Promiň, lásko +usměje se na něj omluvně. Vypláchne si pusu vodou a vrátí se k místu, kde táboří. Sedne si na zem a položí hlavu na jeho rameno, aby si odpočinula+ Už je mi fajn +ujistí ho s úsměvem a skutečně už vypadá opět v pohodě+ Ale asi budeš muset všechno sníst sám +zasměje se a napije se vody+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Archiv

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 03:24

To nevím, nemám vůbec zkušenost. +zamyslí se nad tím+ Můžeme počkat, jak nám to půjde, a pak se rozhodnout, jestli si ji pořídíme... abychom kvůli dětem nepřišli o všechen čas na sebe. +usměje se na ni+
Nic se přece nestalo. +zavrtí hlavou s úsměvem+ Už je ti dobře? +pohladí ji po rameni. Namočí nějakou utěrku z košíku do jezírka a chladivou vodou jí otře čelo+ Dobře, to jsem rád. +usměje se+ Mám to jídlo sbalit? Nechci, aby ti smrdělo. +uculí se, jen ještě dojí kousek svého uzeného+ Brzo to budeš mít za sebou. +usměje se konejšivě+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Archiv

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 03:25

Neměj strach, Vlčku... nikdy, nikdy tě nebudu zanedbávat... ani když už budeme mít děti. Vždycky si najdeme čas jenom pro sebe... to ti slibuji +políbí ho něžně na tvář+
Jo, je mi už docela dobře +přikývne, ale chladivý obklad uvítá, je to příjemné+ Doufám, že to nebude moc často...
Ne, nic se balit nebude... to se musí všechno sníst +zasměje se+ Nesmrdí mi to... jen se na jídlo nemůžu momentálně ani podívat +zaxichtí se trochu+ Ale neboj, vařit ti nepřestanu, nenechám tě přece vyhladovět +zasměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Archiv

Příspěvekod Remus » 27 bře 2016 03:25

To přece není zanedbávání... Vím, že s dětmi se ledacos změní, bylo by špatně, kdyby ne. +zavrtí hlavou s úsměvem+ Jen se musíme ujistit, že nám zbyde i čas jen pro nás. +nechá se políbit na tvář a pak ji pohladí+ Kdyby ti to opravdu dělalo problémy, nějak se zařídím. +slíbí jí. Dojí po ní to stehno a vezme si pár klobásek+ Můžeme si najmout chůvu třeba na pár odpolední v týdnu, aby sis odpočala. +usměje se+ Ostatně nebudeme mít hlídaci prarodiče. +pousměje se na ni+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Archiv

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 03:26

To je jen dočasné, brzy to bude v pořádku. Nemusíš se kvůli tomu omezovat +usměje se na něj a spokojeně sleduje, jak mu chutná+ Však uvidíme, jak to budeme zvládat. Mohla bych zajít za tou mojí chůvou, co vychovala mně... určitě bude nadšená +napadne ji najednou+ Ale na to máme ještě spoustu měsíců času +políbí ho na bradu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Archiv

Příspěvekod Styx Lupin » 27 bře 2016 03:28

Ty jsi mi ale optimista +zasměje se, že věří, že to dvojnásobné rodičovství zvládnou sami dva+ Přinejhorším máme ještě Vanessu +uculí se+
Merline... i takové věci? +žasne+ Ale na to je ještě spousta času... +než děti začnou běhat+ Ale jo, máš pravdu, některý večer to sepíšeme, co všechno budeme muset připravit, koupit, zařídit. Skvělý nápad +pochválí ho+ Už se na to těším.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Kapukurri

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron