Soukromá ložnice

Sídlo Rebeccy

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Soukromá ložnice

Příspěvekod Vishous » 14 říj 2016 13:30

+Pokuřuje a začíná mít docela divnej pocit, že se na to ptát neměl. Tak si rovnou ubalí dalších pár cigaret, a kouří jednu z druhou, až je pokoj cítit hutným tureckým tabákem. Sedí docela tiše, vlastně sedí jak typický úpír, bez hnutí, jako ztuhlá mrtvola, jen jeho čím dál tím temnější oči prozrazují jak je z toho vzteky bez sebe. Vůbec ho ani nenapadlo, že jeho Payne, jeho krásná milá drobná Payne.....+ U Stvořitelky.... +hlas má plný něčeho, co tam doteď nebylo. Kdyby mohl, bez slitování by je povraždil uplně všechny. Už nevdrží dýl jenom tak sedět. Prudce vstane a rázně přechází po pokoji, zatím co si dovyslechne zbytek. Pak když je konec, se zrovna zastaví u velkého zrcadla na zdi a bez rozmýšlení do něj práskne hlavou, až se celé zrcadlo vysype z rámu, po tváři mu začne téct, jasná krev.+ Kurva! +zakleje vztekle a hrudník se mu prudce zvedá, je jak býk před kterým začnou mávat červeným hadrem. Očividně má s tím docela problém.+
Nemůžu? +ušklíbne se docela nehezky, protože nedokáže nejspíš teď racionálně zvážit, proč by ho nemohl zabít, kdyby jí ublížil, i když....+ Never say never baby, to tady u vás neříkáte? každopádně, po tom tréninku který bude Payne mít, by ho mohla zabít sama. +Obejme ji pažemi a položí si hlavu na její hrudník, vypadá trochu ztraceně...+ no tak jo, ale je to teda těžkej slib, abys věděla. +A polibek jí oplatí.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Soukromá ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 14 říj 2016 17:02

+bezeslova ho pozooruje, výraz nečitelný a ten výbuch čeká, takže se nepohne ani když se zrcadlo změní v hromádku střepů.+ Ne, nemůžeš. +ujistí ho znovu tiše a slabě se pousměje+ Ano, to by mohla. Děláme maximum proto, aby už nikdy nebyla obětí. Víc udělat nemůžeme. +usměje se trochu hořce+ Není to snad úděl všech rodičů? Nemůžou svoje děti chránit věčně a před vším. I když by to dělali rádi. +vjede mu jemně prsty do vlasů+ A to my teď tak trochu jsme, že jo? Rodiče. +cukne koutky, protože jí to pořád přijde neuvěřitelný a absurdní. Zvlášť když sama byla už dávno smířená s tím, že děti mít nebude+ Jsem si toho vědoma, ale ty to zvládneš. A jen si to představ...+blýskne jí veslele v očích+ ...budeš si moct s Deanem promluvit jako chlap s chlapem. Dáte pivo, ty ho ujistíš, že mu utrhneš hlavu, pokud jí ublíží...Prostě velká sranda. +trochu si z něj utahuje, ale nechce, aby na Payninu minulost myslel dýl, než je nezbytně nutný+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Soukromá ložnice

Příspěvekod Vishous » 14 říj 2016 18:31

+Její slova ho najednou fakt jako zarazí.+ Ježiši Kriste, my dva jsme rodiče + sedne si na to, protože vlastně až teď mu to dojde. Jakože bude fakt fotr.+ To je fakt prostě +zazubí se+ boží. Nikdy jsem si nedokázal představit mít malý mimino, nějak moc mi to s nima nejde, ale tohle je dobrý způsob jak získat dítě +culí se tomu trochu.+ To myslíš vážně? +hodí na ni docela vykulenýma očima, nevěda jestli se má smát nebo si hrůzou rvát vlasy.+ Ale si si s frájou trochu pohovoříme... když ho nemůžu zabít, můžu ho aspoň mírně vyděsit? +oči má jak velký, rozzářený jak malý štěně co čeká na pohlazení.+ prosííím +přidá k tomu ještě.+ Uhm, a teď... nechceš mi něco říct? +pohladí ji jemně prsty po krční tepně.+ Vím, že si toho všimly asi jen Payne a Syr, ale já to viděl taky. Nic proti ničemu, jen bych rád znal situaci Leelan.
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Soukromá ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 15 říj 2016 00:34

No jo, fakt. +uculí se, protože je fakt vtipný, jak je z toho mimo+ Rozhodně souhlasím, ty fáze před tím nejsou až tak zábavný. I když jsou roztomilý, to je fakt. Aspoň některý. +pousměje se, když si vzpomene na svoji malou kmotřenku+ Smrtelně vážně. +přikývne a dokonce se ani neusměje:D+ Ale jo, trochu vyděsit ho můžeš. Já už to udělala, tak ať to má kompletní. +ušklíbne se a trochu si povzdechne, protože z toho úplně radost nemá+ Říct? +koukne na něj zmateně, ale když pokračuje, dojde jí to+ Jo tohle...no...+potřese hlavou+ Když jsi odešel dolů, měla jsem sen....nebo to možná nebyl sen. Já nevím. +rozhodí trochu zoufale rukama+ Ale viděla jsem Ji a mluvila s Ní. Tak jako teď s tebou. +koukne na něj a hned se zase zadívá jinam+ Bylo to kurevsky divný. Uzavřely jsme dohodu. +řekne nakonec opatrně a připadá si jako dokonalý cvok+ Já se s Ní podělím o vedení a Ona se nebude objevovat nečekaně a nebude mě úplně vytlačovat od "řízení". +naznačí uvozovky a protočí oči+ Otázka je, nakolik a jestli vůbec Jí můžu věřit. +povzdechne si unaveně a je vidět, že tomu moc nevěří+ Myslím, že jsem už definitivně zralá na nějaký to sezení u psychiatra. +uchechtne se, ale z části to myslí vážně. A kdo ví, třeba by to fakt mohlo pomoct (muehe :D :pii )+ Takže oficiálně chodíš s cvokem, jasný? Jen abys s tím byl srozuměn. +koukne na něj a koutky jí trochu cuknou+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Soukromá ložnice

Příspěvekod Vishous » 15 říj 2016 09:49

Tak to jsem rád, že aspoň něco můžu +hezky ju objímá a pevně drží na klíně.+ Hmmm, myslel jsem si to, nebo aspoň něco podobnýho +zamručí jí do kůže.+ Se ale mám, dvě ženský v jednom balení +mrkne na ni. Očividně s tím nemá nijak závratný problém.+ Nějak se s tím porveme kotě, spolu. Tak psychiatra se ti zachtělo jo? Můj otec +ušklíbne se.+ vždycky razil heslo, že pořádnej výprask všechno spraví..... +ani neví, proč si na to vzpomněl.+ Fajn ty moje little pretty psycho, jen ti chci říct, že taky nejsem zrovna vtělením zdravýho rozumu +utře si z čela zasychající krev do rukávu.+ půjdem navštívit naši vzácnou návštěvu?
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Soukromá ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 15 říj 2016 23:40

Pff, ty děláš, jak kdybych tě kdovíjak omezovala. +odfrkne si dotčeně, ale koutky jí cuknou+ No, nevím jestli je to zrovna nějaká výhra. +potřese hlavou+ Ale máš myslím celkem slušný naděje na úspěch. +zamrká na něj pobaveně+ No, asi radši ne, nerada bych nějakýho dostala do blázince. +uculí se, ale částečně to myslí vážně+ Tvýho otce...+zavrčí a rty jí zvlní ne zrovna příjemný úsměv+ ...bych moc ráda poznala. My obě. +opraví se a usměje se jedním koutkem+ No jo, to asi nejsi. Jsme my to ale fakt rodinka. Všichni případ pro psychiatra. +zavrtí se smíchem hlavou a když se pokusí otřít si krev z čela, natáhne se a špičkou jazyka ranku olízne, jako když kočka líže smetanu. Tiše zavrní a když se mu zadívá do očí, ty její jsou temné, plné žáru a přesto i mrazivé pustiny+ Ano, půjdeme...+protáhne a je vidět, jak moc se na tu návštěvu těší+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Soukromá ložnice

Příspěvekod Vishous » 16 říj 2016 10:55

A ne snad? měl bych si dávat pozor, aby ze mě nebyl podpantoflák +dobírá si ji.+ To víš, nikdo mi neodolá, ani tvoje dark side. +ego až na půdu.+ Každý povolání má svý rizika, jestli po nějak špica psychoušovi budeš toužit, někoho ti seženu. Třeba Lassitera, ten už cvok je. +Ušklíbne se při vzpomínce na anděla.+
Měli bysme si udělat rodinnej portrét, jak to bývá v těch telenovelách, co sleduje Rhage, jako velkej rod, co ovládne celou zemi. Kotě +zavrní jak velká kočka spokojeně.+ provokuješ bledule +stiskne jí zadeček a víc ji přitáhne na sebe.+ ještě chvilku pokračuj, a půjdem tam až po obědě.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Soukromá ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 16 říj 2016 20:05

Jo, rozhodně na podpantofláka vypadáš. +ušklíbne se drze+ Obávám se, že to nemůžu popřít. A ani nechci. +uculí se+ Noo, to by rozhodně mohlo být zajímavý. Zjistili bysme, kolik kdo má v rodině cvoků. +zašklebí se+ Ale ty jsi bůh, takže to asi netrumfnu. +povzdechne si smutně, ale v očích jí vesele zablýskne+ Asi provokuju. A rozhodně se to nezlepší. +mroukne a jemně, ale tak aby to cítil ho kousne do rtu.+ Nicméně ráda bych tu návštěvu podnikla teď, dokud jsou polda a Payne bezpečně uklizený na druhý straně hradu. +dodá už trochu střízlivějším hlasem, líbne ho krátce na rty a zvedne se+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Soukromá ložnice

Příspěvekod Vishous » 16 říj 2016 21:48

Ha! jsem bůh! +nahodí ten svůj samolibej spokojenej výtlem.+ škoda, že jsem si to nenahrál, mohl bych ti to pouštět ze záznamu. +Mrkne na ni.+ Kotě, vážně v to doufám, že se to nezmění. +Vstane stylem loutka na provázcích a prokřupe si krk.+ Jo, to je dobrej plán, držet ty dva od toho dál. +Vezme si svoje dýky a s cigárem v koutku je nachystanej, jen vykročit.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Soukromá ložnice

Příspěvekod Vishous » 20 říj 2016 13:32

Rebecca Altamirano píše:Šmarja nestraš! +zasměje se, ale přece jen se nad tím maličk zarazi+ Ale ne, myslím, že o to nešlo. +zavrtí nakonec s jistotou hlavou+ Jednak nevím, kdy by to stihly, ale hlavně...+koukne na něj ušklíbne se+ Vlčí čich je pořádně citlivý. Nejspíš by to Gabriel vycítil hned, jak by se k ní přiblížil. A toho, co by následovalo, by jsme si určitě všimli. +cukne koutky+ Jo, to jsou. Tady bych se bez nich vůbec neobešla. +pousměje se+ Hmm myslíš, že by někoho můj vzhled mohl pohoršit? +uculí se pobaveně a dvěma prsty odtáhne dolní lem trička, které jí začíná přisychat ke kůži a propaluje ho provokativním pohledem+ Ale máš pravdu, je to fakt hnus. +zasměje se pak a zamíří po schodech do své ložnice a soukromé koupelny+


Co ty víš, byly jsme docela dlouho mimo, mohli si tam prakticky dělat co chtěli +pokrčí rameny, ale doufá, že má pravdu.+ No... sice byli jacísi dobití, ale řekl bych že to bylo asi kvůli podobnému důvodu, jakej jsme měli my. +ušklíbne se rozvalí se na posteli.+ Kotě, myslím, že by se tě lekl i Smrť. Chceš napustit vanu, nebo si dáš sprchu? +zkopne si z noh bagančata a je fajn, nemuset nic.+ Je ti líp Leelan? +myslí jako po tom, co se trochu vybila.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron