Velká jídelna

Sídlo Rebeccy

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Velká jídelna

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 říj 2016 22:54

+trochu nakrčí čelo, když polda projeví zájem o první trénink, ale žádný relevantní argument proti nemá a tak to nechá být. Nicméně ale hodlá poslat Day, aby s Payne zůstala. A možná nemá ani tak strach o Payne, jako o poldu:D Ta holka je fakt trochu časovaná bomba. Nukleární.:D+ Nic se neděje, jen jsem trochu přmýšlela, a myslím, že bezpečnostní situace se změnila. +oznámí trochu tajemně a zvedne se. Pořád se pohybuje trochu opatrně, ale bolest už není tak hrozná a dá se celkem snadno ignorovat.+ Takže si jdeme promluvit s puberťačkou. +povzdechne si, protože se na to fakt netěší.+ Rozhodla jsem se, že už nebude chodit do normální školy. +poví mu, aby to nebyla novinka i pro něj+ Myslím, že my všichni ji dokážeme naučit všechno, co by ji naučila škola. A ještě hromadu věcí navíc. +ušklíbne se trochu, zaatímco zamíří k jejímu pokoji. Když tam dojdou, krátce zaklepe a když je pozve dál, vejde dovnitř+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Velká jídelna

Příspěvekod Vishous » 11 říj 2016 12:01

Leelan bezpečnostní situace se změnila o 180 stupňů. +Zkonstatuje a na cestu si vezme ještě pár proužků osmažené slaniny. Pak se ale v kroku zastaví a otočí se k ní.+ Vážně? +Nakrčí čelo a trochu zatne čelist.+ Teda jako, je to skvělý rozhodnutí a já ho naprosto schvaluju a podporuju, jenže... +prohrábne si vlasy rukou a promne tvář.+ Přece jsem jí slíbil, že ji tam zavezu na motorce, nesnáším, když sliby nedodržím +zavrčí.+ Ale máš pravdu, nejspíš není nic, co by naše bezva parta nezvládla naučit jednu studentku. +Už v hlavě vidí jak ji učí různý jazyky, a kybernetiku, a spoustu dalších věcí a docela se mu to líbí.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Velká jídelna

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 03 pro 2016 23:50

A když se jednoho dne (noci) probudí, je celý hrad vánočně vyzdobený, všude voní jehličí a taky cukroví, protože skřítci zběsile pečou, štěstím bez sebe, že po dlouhé době mají pro koho:D
Obrázek
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Velká jídelna

Příspěvekod Vishous » 07 pro 2016 20:41

Rebecca Altamirano píše:Nic není nesmrtelný. Věř mi, zkušenosti. +pokýve vážně hlavou a v očích jí zablýskne+ Všechno jde zabít, jen něco trochu hůř. +si taky trochu zafilozofuje:D+ Ani v nejmenším. +zavrtí hlavou a nekecá, rozhodně o něm nepochybuje, vůbec v ničem+ Ale i civilní letadla lítaj v noci, víš? +ušklíbne se na něj vzápětí drze, asi aby mu to nafouknutý ego trochu propíchla:D+

+po rychlé sprše už radši neriskuje zůstat jen v županu a místo toho si oblékne svoje oblíbené, do bíla seprané džíny s několika dírami, které rozhodně nejsou pouze dizajnový, ale opravdu poctivě vzniklé nošením:D, doplní to černým tričkem. Vlasy si vysuší kouzlem a vejde zpátky do ložnice.+ Takže porada v jídelně? +zeptá se ho a stáhne si vlasy gumičkou+ Mám nechat donést nějaký jídlo? A určitě už bude i nějaký vánoční cukroví. +uculí se, majíc na paměti jejich neskutečnou spotřebu jídla:D+



Jídlem určitě nic nezkazíš kotě.... +ji očumuje.+ vážně, musíme tam jít? +v těch vydřených jeansech je pekelně sexy a ten zadek...+ no jo já vím že jo. +cestou do jídelny si zapálí, vlastně se spíš halí do svého osobního parfému tureckého tabáku.+ ááá cukrový, počkej až uvidíš Rhage, jak ho likviduje po tunách, už jsem ti říkal jak mu Fritz nachystal pečeni ze čtyř kilového roštěnce, s extra porcí bramborů a zeleniny a ten nenažranec na to ještě zlikvidoval asi sedm litrů mátové zmrzliny s kousky čokolády?
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Velká jídelna

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 08 pro 2016 00:20

Tak jo. +přikývne, zavolá si skřítka a udělí mu příslušné instrukce. Když skřítek s prásknutím zmizí, zamíří do jídelny a pobaveně se na něj zašklebí+ Naprosto správně sis sám odpověděl. +že tam opravdu musí:D+ Noo možná ses zmínil, ale já jsem celkem zvyklá. Vídala jsem jíst docela dost dlaků a to je občas taky zážitek. +uculí se+ A hele, jsme tady první. +konstatuje, ale to se vzápětí změní, protože tam vletí Payne, doslova jak velká voda, oči navrch hlavy+

P: Děláš si srandu, že jo? Nebo jako vážně poletíme do Států?! +očividně tomu nemůže vůbec uvěřit a kouká z jednoho na druhýho, jakoby čekala, že někdo řekne apríl:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Velká jídelna

Příspěvekod Rhage » 08 pro 2016 00:25

To jsou ale sprostý pomluvy, tý zmrzlliny bylo jen pět litrů! +ozve se dotčeně sotva vejde do jídelny a zaslechne poslední větu+ A když už jsme u jídla...něco bych si dal...+prohlásí mlsně. A v tu chvíli, doslova jak na přání, se na stole objeví jídlo, jakoby se vynořilo přímo z dřevěné desky+ Hmmpf! +vyvalí oči, trochu se zakucká, ale vzpamatuje se rychle, protože to božsky voní, takže to nic špatnýho být nemůže. Sedne si a prostě se začne cpát. I když dost kultivovaně:D+
The secret side of me,
I'll never let you see.
I keep it caged but i can't control it.
So stay away from me,
The beast is ugly.
I feel the rage and i just can't hold it.
Uživatelský avatar
Rhage
 
Příspěvky: 63
Registrován: 10 dub 2016 12:10

Re: Velká jídelna

Příspěvekod Vishous » 08 pro 2016 09:28

+Koukne na Beccy+ vidíš? Payne na rozdíl od tebe nemusím vysvětlovat, že POLETÍME, +ušklíbne se a nemůže si pomoct, to jak je Payne nadšená....+

Butch: Vidím, že máš ještě asi tak tunu energie, to nejspíš zvládnem ještě jednu hodinu Payne +sedne si vedle Rhage, který už se cpe a chvilku na něj nevěřícně zírá.+ Vážně Hollywoode, bylo jí sedm litrů. +Chvilku jako by nad něčím přemýšlel, pak si opatrně vezme vanilkový rohlíček.... Bože ten je dobrý, tak si přisune celý podnos.+ Takže, v neděli máme být v Caldwellu... Qhuinn?

V: +S Butchem si o sebe ťuknou klouby.+ Jo v neděli, což znamená, že pro nás Qhuinn přiletí v sobotu ráno, přespí tu...+koukne na Beccy jestli s tím souhlasí.+ a v sobotu večer bysme letěli... Hele leelan, náhodou tu nemáš přistávací dráhu? +No už by ho asi nic nepřekvapilo.+ Payne +nakrčí čelo, protože mu začne docházet, že Payne je mládě ještě a vůbec...+ nejsem si jistý +podívá se na Beccu, jak to budou řešit...+

Butch: Payne by měla jet taky, +vědom si těch úžaslých pohledů pokračuje, a zároveň jí cukroví.+ Payne by měla jet taky, protože jsem domluvil s Tohrmentem, že se zapíše do probíhajícího kurzu ve výcvykovém středisku. Bude pro ni dobré, trénovat s ostatními. My ji sice naučíme hodně, ale potřebuje být i v kolektivu sobě rovných, a vážně proti ní nemůžem v boji tělo na tělo jít naplno.... +Zvedne hlavu a podívá se na ty čtyři užaslé obličeje.+ Co je?
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Velká jídelna

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 08 pro 2016 20:35

Jasně, ale jen proto, že ona se na to, narozdíll ode mě, těší. +protočí oči, ale taky se musí tomu jejímu nadšení usmívat. Pobaveně kouká na hodujícího Rhage a jen potichu poslouchá, jaký jsou plány.+ Hmm? +koukne na Vishouse a přikývne+ Jasně, bez problémů, u vás dole je místa víc než dost. +usměje se+ Náhodou nemám. Ale to se dá zařídit. Jsem čarodějka, pamatuješ? +zašklebí se na něj+ Hmmm...myslíš, že...+začne a nakrčí čelo. Payne celá ztuhne, protože vycítí, že její účast na tomhle výletu je v ohrožení. Pak se ale ozve ten, od koho by to čekala nejmíň+ Ehh....no, vůbec nic. +koukne na Vishouse a snaží se trochu srovnat si výraz+ Myslím, že to je skvělej nápad. +přikývne souhlasně a neujde jí, jak si Payne oddechla+

P: Úplně klidně. +ujistí Butche a v očích jí zajiskří, očividně ji hodiny s ním baví; pak ale z dalšího hovoru vyrozumí, že ona by snad jet neměla a srdce jí spadne až do žaludku. Ztichne a kouká z jednoho na druhýho a když to pak velmi rychle a efektivně vyřeší Butch, má co dělat, aby mu nešla dát pusu.+ Skvělý! Tak já si jdu zabalit! +a s tím vyletí z jídelny, jakoby jí to letadlo mělo letět za půl hodiny:D+

Hmm, tak to je asi vyřešený. +potřese pobaveně hlavou+ A asi bych teda taky měla jít balit. Budu se muset ještě otočit v Guns...+nakrčí zamyšleně čelo. A napadne ji, že by možná bylo vhodný přivést nějaké dárky...ale kolik jich tam vlastně žije? A navíc nikoho nezná, takže ani netuší, co by se komu mohlo líbit. Ale aspoň něco pro krále....jo, to by rozhodně bylo vhodný. Zamyšleně se kouše do rtu, snažíc se přijít na to, co by se jako dárek pro krále hodilo nejvíc.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Velká jídelna

Příspěvekod Rhage » 08 pro 2016 20:47

Pff, ty jsi hnidopich, poldo. +odfrkne si+ Dva litry sem, dva tam. To ani nepoznáš. +odmávne ho a přitáhne si další talíř. No Butchův proslov ohledně účasti Payne ho donutí na chvíli přerušit činnost a jen zírá. Když Payne celá šťastná vyletí z jídelny, zazubí se, zvedne ruku a plácne si s ním.+ Seš fakt borec, nevěř mi, kdybych někdy tvrdil něco jinýho. +zasměje se a zase se klidně věnuje jídlu+
The secret side of me,
I'll never let you see.
I keep it caged but i can't control it.
So stay away from me,
The beast is ugly.
I feel the rage and i just can't hold it.
Uživatelský avatar
Rhage
 
Příspěvky: 63
Registrován: 10 dub 2016 12:10

Re: Velká jídelna

Příspěvekod Butch » 08 pro 2016 22:48

+Přimhouří oči nad tím Payniným dovětkem, tohle jí dá posléze pěkně sežrat:D+ už jsem si myslel, že mi vyrostla druhá hlava, nebo tak něco. +jako náhodou se před ním objeví sklenice s lagavulinkou a tak si ucucne.+ Mimochodem +koukne na Beccy+ do Guns tě doprovodíme... +protože on nezapomněl, co se stalo, když tam šla minule, a je potřeba jim všem to asi připomenout. Oplatí Rhagovi plácnutí+. píšu si to.

Vishous: No jasně, jak jsem jenom mohl zapomenout, velevážená madam čarodějko. +Protočí oči a našpulí trochu rty.+ Takže jo. +Shrne to a docela ho baví, jak je polda pořád dokáže vyvádět z míry.+ Přesně jak řekl Butch +přikývne souhlasně a nehodlá diskutovat a nějakých námitkách.+ Kamkoliv budeš potřebovat jít něco vyřídit, jeden z nás tě doprovdí, a další bude s Payne, bezpečnostní opatření pořád trvají. Připravíme runway, dořešíme všechny věci... někdo by měl zaplatit zrzce hotel.... +spíš přemýšlí na hlas, než uděluje úkoly...+ Na co myslíš kotě? +koukne na B, která je duchem nepřítomná
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron