Obývací pokoj

Sídlo Rebeccy

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Payne » 12 zář 2016 21:32

+zvedne hlavu a koukne na Syr+ Ne, nemám. Vezmu si něco potom. +zavrtí jen hlavou a chvíli mlčí, jakoby se odhodlávala k něčemu nepříjemnýmu+ Jo, určitě bude. Zvládne to. +usměje se trochu nepřítomně a přesvědčuje tím i sama sebe+ Dean to všechno viděl. +řekne nakonec a koukne na Syr+ A nevzal to vůbec dobře. Myslím, že…+kousne se do rtu, ale nakonec vysloví to, co stejně určitě dojde i jí+ Myslím, že mu to všechno řekne. +zadívá se na ni provinile+ Neměla jsem mu volat, aby sem přišel. Ale nenapadlo mě, že…+zmlkne a znovu si začne nepřítomně oškubávat kůžičku kolem nehtů. Očividně si to vyčítá.+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Syriana Spinnel » 12 zář 2016 22:18

+Jenom pokrčí rameny a připitoměle se uculí, jako já? jsem neskutečně křehká žena.+ Kdykoliv +stvrdí to ještě, než se vyhrabe z pod deky, přičemž dbá aby z Rhage nevykoukl ani prst, přece nebudou kazit mládež.+ No tak to teda ne +zavrtí hlavou a osobně donese Payne nějaký jídlo, položí jí to vedle na stolek.+ Tohle sníš kotě, na to si osobně dohlídnu, +přitáhne si tam k ní křeslo.+ Nebo aspoň trochu +sleví teda, není uplnej prudič.+
Payne +hlas jí o poznání změkne a Syr se na ni mile usměje, jako hodná tetička a ne zlej vlk.+ Nic si nevyčítej +zasune jí zbloudilej pramen vlasů za ucho.+ Myslím že s jedním sociopatem navíc už si v pohodě poradíme +mrkne na ni.+ Hlavně se tím netrap +jemně ji pohladí po ruce.+ Udělalas, cos potřebovala a nikdo tady ti to vyčítat nebude. Jasný? +zvedne obočí v otázce.+ A jestli se to mladýmu pánovi nelíbilo, to má holt problém, taková je tvoje rodina, trochu cáklá, trochu zubatá a chlupatá, ale nikdo z nás by nikdy nedovolil, aby ti ublížil. Kdokoliv +z výrazu její tváře se dá jasně vyčíst, co by pak následovalo.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Payne » 13 zář 2016 02:00

+trochu se na jídlo zamračí, ale nakoenc uzná, že něco málo by do sebe dostat měla. Tak se do toho pustí, sice bez obvyklého nadšení, ale dostane do sebe víc jak polovinu. Zatímco jí, poslouchá bezeslova Syr a pořád se trochu mračí. Nakonec s povzdechem odstrčí talíř a opře se v židli+ Já vím a taky jsem mu to řekla. +usměje se na ni vděčně+ Ale on za těch pár měsíců udělal v tom zubatým směru fakt docela pokrok...ale teď? Nejspíš je na tom hůř, než před tím. +prohrábne si vlasy poněkud zoufalým gestem+ Život je fakt zasraně složitej. +zhodnotí to nakonec filozoficky a zcela výstižně:D+ Ale děkuju, vám všem. +koukne i na Rhage, který ji pozoruje zachumlaný pod dekou+
R: To je přece jasný, Payne. +usměje se na ni mile a pak mu zmizí po dekou i hlava. Asi se rozhodl tam zahnízdit:D+
P: +s úsměvem nad ním potřese hlavou a znovu koukne na Syr.+ Už budu v poodě, děkuju. +usměje s na ni a vstane+ Asi si půjdu lehnout, jsem unavená. Taky byste měli jít. Rhagi, celý sklepení je předělaný na aprtmány, máš jedinečnou šanci vybrat si jako první ten svůj. +osloví ještě horu pod dekou+ Ukaž mu pak prosím kde to je, jo? +požádá ještě Syr a pak jí dá pusu na tvář+ Dobrou. +usměje se trochu překvapeně, vůbec neví, co jí to napadlo. Rychle se otočí a prchne do svýho pokoje+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 zář 2016 10:51

No vidíš, nějakej progres nastala, takže se to určitě zas spraví, asi jenom není zvyklej na tolik zubatosti naráz. +zvedne koutek vúsměvu.+ To teda je, mohla bych ti vyprávět +dodá trochu vážněji.+ Kdybys měla potřebu změnit vzduch +protože to jí určitě Dean hučel do hlavy.+ Budem s Gabrielem rádi, když se podíváš za náma do Rumunska. +Nenápadně jí podsune plán B, kdyby byl náhodou potřeba.+
Nemáš zač, kotě. Odpočiň si, všichni si potřebujeme odpočinout. +Taky má docela dost, ale ještě potřebuje zařídit pár věcí.+ To víš, že ukážu. Dobrou noc Payne +a pak absolutně užasle zůstane koukat, jak po té puse fofrem zmizela.+ Tak si myslím, že ještě není úplně ztracená, co ty na to blonďáku. +Usměje se, protože ji to malé gesto moc potěšilo. Přejde k hromadě pod dekou.+
Tak pojď kocoure, pomůžu ti, nebo tě mám odnýst? +zahýbe na něj obočím, když mu stáhne deku z hlavy a zahlídne uplně fantastickou krku draka, přes celé záda.+ Ty vado! +zkonstatuje tu parádu.+ Ty Rhagi, +zeptá se ho po chvilce zadumaně.+ jak často se potřebujete krmit +a rozhodně tím nemyslí normální baštu.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Rhage » 13 zář 2016 17:25

Myslím, že určitě není. +ozve se zpod deky+ Hmm? +koukne na ni trochu zmateně, ale pak mu dojde, že asi vidí jeho fešný tetování+ Jo, tohle. No jo, ujde. +ušklíbne se trochu a sedne si zase jako normální člověk+ Asi to zvládnu, s trochou vlkodlačí podpory. +uculí se a omotá kolem sebe deku ve zdařilé imitaci římské tógy:D+ No...zhruba jednou za měsíc to stačí, plus mínus. +koukne na i zkoumavě, jakoby už tušil, proč se ptá+ Ptáš se ze zvědavosti nebo z konkrétního důvodu. +zvedne koutek a v očích mu zajiskří. Není sice úplně v nejlepší formě, ale flirtování je jeho nejmilejší zábava, tak co by se omezoval:D+
The secret side of me,
I'll never let you see.
I keep it caged but i can't control it.
So stay away from me,
The beast is ugly.
I feel the rage and i just can't hold it.
Uživatelský avatar
Rhage
 
Příspěvky: 63
Registrován: 10 dub 2016 12:10

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Butch » 15 zář 2016 08:56

+Kriste pane Ježíše, to byl ale šíleně psycho sen. Posadí se na posteli a cítí se, jak kdyby ho převálcoval tank. Zamrká a koukne kolem sebe.+ Ne, nebyl to sen +ne, to by přece nebyl v hradu.+ Ježíši! +vyskočí málem půl metru do vejšky, když se vedle postele objeví malé ušaté stvoření, s křišťálovýma očima jak baňky na vánočním stromečku.+
Dobrý den pane +Ukloní se mu to.+ Budete jíst pane, můžu pro vás něco udělat pane? +zeptá se to pisklavým hláskem.+
Ehm... +přejede prsty ze zvyku po křížku na krku.+ ještě spím? +zamračí se a je z toho perplex.+
Nééé pane, vy nespíte. Tady pane, pro vás +předá mu vypraný, vyžehlený oblek i s košilí a naleštěné polobotky.+
No tak to.... +Butch vyvalí oči.+ děkuju ti ať jsi cokoliv, už jsem se s ním rozloučil. +vezme si milovaný oblek od Armaniho a hned se začne oblíkat.+
Já jsem domácí skřítek pane, +znovu se mu ukloní+. Rád pracuju pro paní.
+už oblečený se opláchne v takovém tom starožitném umyvadle na stoličce - no vážně.+ ah tak, mohl bys mi říct, kde najdu zbytek osazenstva?
+skřítek zamrká dlouhými řasami a zakýve hlavou až mu uši létají.+ Jistě pane, slečna Payne je ve svém pokoji, paní Syriana s panem Gabrielem v apartmá ve druhém patře. Pan s blond vlasy je v suterénu ve vašem apartmá a paní Rebecca s mužem ve své ložnici.... +vyjmenuje mu to jak kolovrátek a celý září, jak může být nápomocný.+
+Aha +přejede si dlaní po obličeji.+ takže pane skřítku, mohl bys mě odvést do +chvilku přemýšlí kam, do ložnice za nima určitě nepoleze, na zrzku a toho kdo ví koho zvědavej není....+ mohl bys mě odvést za Rhagem? to je ten blonďák.+
Jistě pane, jistě, pojďte.... +vyvede ho z pokoje a provede až dolů do suterénu.+
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 18 říj 2016 23:22

Vishous píše:+oci mu lehce potemni, pri predstave, jak si spolu vsichni oba tri budou hrat.....+ ale ne dneska, myslim, ze trocha oddechu ti prospeje +rekne se sebezaprenim,protože ta predstava je az prilis lakava.+ a navic musime zkontrolovat, jestli se payne s butchem vzajemne nerozcupovali +podotkne. A je na to docela zvedavy.+ mimochodem, nepostrehlas neco mezi Rhagem a zrzkou? +zepta se okrajem kdyz stoupaji nahoru po schodech.+


Já ale nejsem unavená...+odporuje a trochu se zamračí, ale pak musí uznat, že má pravdu. Navíc by nebylo moc dobrý, kdyby je třeb šel polda aktivně hledat. A náhodou je našel...+ Máš pravdu, tak jdeme. +rezignuje a když jsou konečně venku, i studený podzimní vzduch, skotské noci jim po chladu podzemí přijde příjemně tepý+ Nooo...něco tam asi proběhlo. Ale o co mohlo jít, nemám tušení. +pokrčí rameny a dojdou do obýváku, kde už je krásně uklizeno, jakoby se tam neváleli čtyři krvácející lidi a jeden smraďoch:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Vishous » 19 říj 2016 09:15

+Trochu nad tím přemýšlí, vlastně trochu hodně, protože najednou jsou v uklizeném obýváku.+ Doufám, že ji nepřetáhl, protože by to byl docela slušnej průser, když by na nás naběhl ten její vlčák. +Ušklíbne se a bude si s Hollywoodem muset proměnit. U stvořitelky, kdy se z něj stala hlava rodiny? Zlatej Wrath. Když si představí, že takové kraviny musel řešit denně.+ Ti tvoji malý ušatí přátelé jsou docela prima, kotě. Pojď osprchujeme tě, než tě někdo uvidí. A bude zas rambajs.
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 19 říj 2016 19:28

Šmarja nestraš! +zasměje se, ale přece jen se nad tím maličk zarazi+ Ale ne, myslím, že o to nešlo. +zavrtí nakonec s jistotou hlavou+ Jednak nevím, kdy by to stihly, ale hlavně...+koukne na něj ušklíbne se+ Vlčí čich je pořádně citlivý. Nejspíš by to Gabriel vycítil hned, jak by se k ní přiblížil. A toho, co by následovalo, by jsme si určitě všimli. +cukne koutky+ Jo, to jsou. Tady bych se bez nich vůbec neobešla. +pousměje se+ Hmm myslíš, že by někoho můj vzhled mohl pohoršit? +uculí se pobaveně a dvěma prsty odtáhne dolní lem trička, které jí začíná přisychat ke kůži a propaluje ho provokativním pohledem+ Ale máš pravdu, je to fakt hnus. +zasměje se pak a zamíří po schodech do své ložnice a soukromé koupelny+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Butch » 06 pro 2016 13:58

+Od pana skřítka si zjistil, kde je tu nejbližší kostel a každou adventní neděli po setmění se odebral za svým bohem. Zrovna se odtamtud vrátil a je dost překvapený, jak je sídlo vyzdobené. Zvláštní, nikdy by do upírky neřekl, že si potrpí na lidské svátky, ale to je možná tím, že bratři mají své tradice. Ostatně, vytáhnul znovu mobil a našel smsku od Phuryho.+ Wrath dává pozdravovat a vzkazuje, že se máte VŠICHNI za týden objevit doma. +pěkné, ale co tím všichni slepý král myslel? Chvilku ještě přechází po obýváku, než se podívá na své drahé hodinky a zjistí, že má další hodinu s Payne.+
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

Předchozí

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron