Obývací pokoj

Sídlo Rebeccy

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Payne » 08 zář 2016 00:19

+jenom chladně povytáhne obočí, když popře, že by Beccu nenáviděl a založí si defenzivně ruce na hrudi, což rozhodně není dobrý znamení:D Mlčky ho poslouchá a musí uznat, že určitou logiku jeho argumenty mají. Což ale bohužel neznamená, že by se s tím ztotožnila:D.+ Jenomže teď má v žilách místo krve tekutý stříbro. A to působí jako droga, zbraňuje jí jasně myslet. +potřese hlavou, jakoby si sama potřebovala pročistit hlavu+ Nevrhne se na mě. +prohlásí tiše, s absolutní jistotu v hlase a sama neví, kde se v ní bere+ Až dostane stříbro z těla a zahojí se jí aspoň nejhorší rány, dostane Ji zase pod kontrolu. +to velké písmeno tam je přímo slyšet, takže je jasné o kom mluví+ Jediný, co ti můžu slíbit je to, že s ní nebudu sama, dokud se neuzdraví. Bude tady s náma V. i jeho bratři. A viděl jsi je. Fakt si myslíš, že by přes ně něco prošlo? +dovolí se jen drobný sarkasmus, ale pak si povzdechne, taky trochu zoufale a jak ho tam tak vidí stát, plnýho zoufalství a obav o ní, skoro by podlehla. Skoro.+ Nemůžu, Deane, vážně ne. +zašeptá tak tiše, až to není skoro slyšet, přejde k němu a bez nějakýho varování ho objeme. Položí si hlavu na jeho hruď a zaposlouchá se do toho pravidelného tlukotu.+ Bude potřebovat vědět, že jsem ji neodepsala, že z ní nemám strach a že věřím, že to zvládne. +mluví tiše, ale hlas má pevný a plný odhodlání+ Protože ona sama teď o tom všem bude pohybovat. +vzhlédne k němu a zadívá se mu naléhavě do očí+ A nic tě nezničí tak rychle, jako když o sobě pochybuješ. +zašeptá a zní to trochu jako kdyby mluvila z vlastní zkušenosti; pak náhle překoná těch posledních pár centimetrů a přitiskne své rty na jeho, jen krátce, ale přesto je to polibek intezivní, plný věcí, které by chtěla říct, ale neví jak.+ Měl bys jít domů...+zašeptá pak do jeho rtů, když se kousek odtáhne a zadívá se mu znovu do očí+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Dean » 08 zář 2016 01:51

+je mu jasný, že nechce slyšet nic z toho, co jí říká, ale říct to potřebuje+ Jak si můžeš bejt tak jistá? +zvedne obočí pro změnu on+ víš kolik tě takováhle chyba může stát? +prohrábne si frustrovaně vlasy+ Jo, viděl jsem je. +přikývne, a tón jeho hlasu naznačuje, že se mu nelíbí o nic víc+ Věřím jemu. +povzdychne si pak; viděl, jak se na ni Vishous dívá, jak se k ní chová, a i když se mu ani trochu nezdá, věří, že s ním bude Payne ve stoprocentním bezpečí+ Víš co je fakt paradox? +ušklíbne se+ že jsem si poměrně jistej, že by mi dala za pravdu. +pousměje se trochu. Když ho obejme, dost ho to překvapí, ale pak omotá paže kolem jejího těla a přitiskne si ji k sobě+ A to jí nemůžeš říct po telefonu? +zamumlá bezmocně, protože je mu jasný, že už se rozhodla. Svůj názor na to, kdo si který pochyby zaslouží, si nechá pro sebe, protože pohádat se s ní rozhodně nechce+ Chtěl bych, abys mi volala. +řekne vážně+ nezajímá mě nějaký zaracha, jestli se mi aspoň jednou za den neozveš, napadnu to tady s trebuchetem. +zamumlá jí do vlasů+ Já bych řek, že dvousetletej upír, kterýmu šibe, tě zničí rychlejc než pochybnosti. +neodpustí si poznamenat, ale v podstatě už jenom akceptuje svoji prohru. Její rty jsou na těch jeho měkký a horký, tiše do nich vydechne, když se poodtáhne+ Nehraješ vůbec fér. +protáhne tiše a přitáhne si ji k sobě zpátky, políbí ji naléhavějc, rukama ji sklouzne na pas a přitáhne si ji k tělu blíž. V jeho polibkách se promítne ta trochu zoufalá obava, frustrace z neschopnosti ji ochránit, a tak ji líbá, možná pro případ, že by zítra nemuselo nastat. Dobře si uvědomuje tu super křehkou hranici, kterou nesmí překročit, obzvlášť ne v tomhle prostředí, takže když ucítí povědomej tlak v kalhotách, odtáhne se a doufá, že ona to necítila. Opře se čelem o to její a chvilku to rozdýchává+ Záleží mi na tobě. +zamumlá a poněkud mu zrudnou uši+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Syriana Spinnel » 08 zář 2016 09:44

Je to dobrý +pousměje se na ni+. něco vydržím neboj +pokračuje dál v zaklínání.+ Ještě tohle a tady +nedá se odbít Beccy a snaží se jí co nejvíc pomoc, dokud to jde.+ Jsem ráda, že jsi zpátky +stihne ještě říct, než odpadne.
Něco jí zlehka přejede po bolavý ráně na zápěstí, a je to neskutečně příjemný. Syr úlevně vydechne a otevře oči, aby se setkala s Rhagovýma překvapenýma smaragdovýma očima. Sakra to bylo tak... její zamlžený mozek se nezmůže na vhodná slova.+ Díky blonďáku +šeptne a vděčně se na něj usměje, když jí to obváže.+ za chvilku budu v pohodě, jenom... +pokusí se vstát a palice se jí zamotá.... Odchytne prvního skřítka, co se namane+ Dokrvovací lektvar prosím. +dá mu instrukce, kde ho najde a než se vrátí nechá se Rhagem přikrýt dekou, tou samou, co kryje jeho nahotu, jeho... ehm... jo.+ Je ti líp? +zeptá se ho, jak se o něj zlehka opírá, polechtá ho vlasa na nahý kůži.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Vishous » 08 zář 2016 09:53

+Klekne si vedle ní, takže má hlavu ve stejný výšce a z blízka jí kouká do očí.+ To nebylo obvinění kotě +zlehka ji pohladí po vlasech a hrozně moc rád by jí řekl, jak je šťastnej, že ji našli. Jak hrozně je sám na sebe nasranej, že ji ráno nechal odejít, jak hrozně se o ni bál....+ já vím leelan +Ujistí ji, a opravdově se na ni usměje, což je co říct, protože na ostatní se jenom šklebí.+ Teď tě zvednu a vezmu tě někam, kde tě vysleču a... jo. +Poví jí informativně, co se chystá dělat, aby byla připravená, protože je mu jasný, že ji musí bolet každej minimální pohyb.+ Netrap se, všechno už bude dobrý. Zrzka bude v cajku, má ji v péči Rhage +Trochu zvedne koutek v tajemným úškebku. Neskutečně přeopatrně ji zvedne do náručí a odnese do Beccyiny ložnice, jak mu ukáže jedno z těch prapodivných stvořeníček, s očima jak žárovky.+ Postarám se o tebe leelan. +Celou cestu z ní nespouští oči, jestli se náhodou neukáže "Creepy B."+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Payne » 08 zář 2016 16:29

Nevím, proč jsem si tak jistá, ale jsem. +pokrčí rameny, sama neví, kde se v ní ta jistota bere.+ Ale no tak, nebuď tak zaujatý. Vždyť tihle upíři ani nepijí lidskou krev. +usměje se pobaveně, když vidí ten jeho skeptický výraz+ Jo, taky mu věřím. Stejně jako tobě. +ujistí ho vážně a měkkce se usměje+ Tak v tom s tebou bohužel taky musím souhlasit. +že by mu dala za pravdu; a musí se trochu zamyslet nad tím, co by dělala, kdyby ji poslala pryč přímo Becca. Kousne se do rtu a rozhodne se, že to bude řešit, až a jestli vůbec, ta situace nastane:D+ Neboj, budu. A taky myslím, že internetový trest se odkládá. V. bude mít jiný starosti a já mu to samozřejmě připomínat nebudu. +uculí se a v očích jí vesele zajiskří+ Já vím. +přikývne s drobným úsměvem+ A v tom případě si nemáme, co vyčítat, hmm? +nakloní hlavu trochu na stranu a pousměje se, ale když si ji přitáhne zpátky a polibek jí vrátí, myšlenky se jí v tu chvíli vypaří z hlavy a zůstanou jen k zbláznění krásný pocity. Přitiskne se k němu, ruce zapletené v jeho vlasech. V jeho objetí už necítí žádný strach, paniku a odpor. Uvědomuje si tu určitou naléhavost a zoufalství v jeho polibku a stejně tak si uvědomí i jeho vzrušení těsně před tím, než kousek odstoupí. Trochu roztřeseně se nadechne chladného, nočního vzduchu, aby si pročistila hlavu, ale spolu s ním vdechne i jeho vůni, takže to tak docela nepomohlo.+ A mě na tobě…+přizná stejně tiše a trochu se odtáhne, aby mu viděla do očí+ Radši už jdi. Než se někdo z nich začne příliš zajímat o to, co všechno jsi vlastně viděl a kam jsme zmizeli. +usměje se trochu, ale myslí i na to, jaký hlášení asi podá svýmu šéfíkovi:D +
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Rhage » 08 zář 2016 20:09

Syriana Spinnel píše:Je to dobrý +pousměje se na ni+. něco vydržím neboj +pokračuje dál v zaklínání.+ Ještě tohle a tady +nedá se odbít Beccy a snaží se jí co nejvíc pomoc, dokud to jde.+ Jsem ráda, že jsi zpátky +stihne ještě říct, než odpadne.
Něco jí zlehka přejede po bolavý ráně na zápěstí, a je to neskutečně příjemný. Syr úlevně vydechne a otevře oči, aby se setkala s Rhagovýma překvapenýma smaragdovýma očima. Sakra to bylo tak... její zamlžený mozek se nezmůže na vhodná slova.+ Díky blonďáku +šeptne a vděčně se na něj usměje, když jí to obváže.+ za chvilku budu v pohodě, jenom... +pokusí se vstát a palice se jí zamotá.... Odchytne prvního skřítka, co se namane+ Dokrvovací lektvar prosím. +dá mu instrukce, kde ho najde a než se vrátí nechá se Rhagem přikrýt dekou, tou samou, co kryje jeho nahotu, jeho... ehm... jo.+ Je ti líp? +zeptá se ho, jak se o něj zlehka opírá, polechtá ho vlasa na nahý kůži.+


Za málo, moc rád zachraňuju dámy v nouzi. +zazubí se a i když je pořád mírně nazelenalý, ten úsměv už začíná získávat zpět tu svou hollywoodskou sílu:D+ Hej, no tak, kam se ženeš...+podepře ji honem, když se tak najednou pokusí vstát a skoro sebou zase švihne+ Mě? V tuhle chvíli mi nechybí vůbec nic. +zazubí se a spokojeně zvedne skleničku s minerálkou a na stolku leží jeho oblíbený vyprošťovák.+ A co ty? +zadívá se na ni zkoumavě+ Nevypadalo to...moc hezky. +konstatuje opatrně a naprosto nepřesně:D+
The secret side of me,
I'll never let you see.
I keep it caged but i can't control it.
So stay away from me,
The beast is ugly.
I feel the rage and i just can't hold it.
Uživatelský avatar
Rhage
 
Příspěvky: 63
Registrován: 10 dub 2016 12:10

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Dean » 09 zář 2016 00:46

To si piš, že jsem zaujatej. +uculí se na ni trochu+ Radši věřím sobě, než někomu jinýmu. +podotkne, a už nedodá, že to platí dvojnásob pokud jde o ní+ Nakonec zjistíme, že toho ona a já máme společnýho víc než bys tušila. +ušklíbne se trochu+ No to doufám, že se odkládá. +pousměje se+ Ale vážně, nedělám si srandu. Jestli se neozveš, přijdu si pro tebe. +koukne na ni vážně+ Hele, Payne... +prohrábne si vlasy, když si vzpomene na jednu neodbytnou myšlenku, co v něm hlodala, a přemýšlí, jak ji podat, aby se nenaštvala+ Neber si to vůbec špatně, jo, ale... měl by tě adoptovat, myslím legálně. Já nechci bejt pesimista, ale měl by. +koukne na ni a oči má trochu smutný a měkký+ Když moje máma... +zarazí se a olízne si rty+ No, prostě jsem tady jedině díky tomu, že Jade reaguje hodně rychle. Jinak bych byl v děcáku. +pohladí ji jemně po pažích. Polibek ale všechny tyhle obavy a myšlenky smaže, i když je pro něj hodně těžký se z toho vytrhnout. Ale teď nesmí, ne teď a ne takhle. Nesnáším to, nechat tě tu. +zamumlá a ještě se otře svými rty o její+ Jo, jako kdyby oni byli svatí. +zašklebí se vesele+ Zavolám ti. +slíbí, donutí se ji pomalu pustit a o krok odstoupí. Koukne na ni, jako by se rozhodoval, a pak si sáhne na zátylek a přetáhne si přes hlavu koženou šňůrku. Na krku má Jadeův přívěsek/přenašedlo, a pak ještě jeden, kterej mu většinu času spočívá pod tričkem; teď ho sundá, takže Payne může vidět, že to je lesklej černej kamínek zasazenej v stříbřitým kovu+ Není to stříbro. +ujistí ji bezmyšlenkovitě, vytáhne hůlku a poklepe na přívěsek, mávne zápěstí a zamumlá pár slov. Kámen se krátce modře rozzáří, a pak zase pohasne+ Řekni nějaký slovo, jakýkoliv. +podrží jí kamínek před rty, a když Payne promluví, přívěsek se v Deanově dlani ještě jednou zaleskne+ Teď je to přenašedlo, který se aktivuje heslem, ale jenom na tvůj hlas. +vysvětlí jí+ Je nastavený, aby tě odneslo ke mně, ať budu kdekoliv. Slib mi, že když se dostaneš do potíží, nebudeš blbnout a zmizíš. +koukne na ni prosebně, než jí koženou šňůrku přetáhne přes hlavu+ Slibuješ? +pousměje se a počká si na to, pak jí ještě věnuje křivej úsměv, otočí se a vyklouzne na chodbu. Rychle projde kolem obýváku, odkud jsou ještě slyšet hlasy, a zamíří k bráně. Nedělá si iluze, že by o něm nevěděli, ale očividně ho nechají odejít, takže se protáhne dveřma, seběhne kousek po cestě mimo ochrany hradu a přemístí se pryč+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Payne » 09 zář 2016 02:31

Věřím ti to a ozvu se, slibuju. +přikývne a usměje se. Pak zvážní a zamyslí se nad tím, co říká a uvědomí si, že má pravdu. Co by se stalo, kdyby to Becca nezvládla? Žaludek se jí z té představy a z toho, že by zůstala sama, sevře hrůzou.+ Jo, asi by měl. +souhlasí tiše a trochu nepřítomně, ponořená ve svých myšlenkách+ Budu v pohodě, neboj. +usměje se a pohladí ho jemně po tváři a když si pak sundá něco z krku, zvědavě ho pozoruje. Fascinovaně přihlíží, jak kouzlí, jak se přívěsek rozzáří a přijde jí to všechno totálně cool:D Trochu překvapeně zamrká, když po ní chce slovo a v náhlém vnuknutí použije slov v arabštině. Když heslo, tak pořádný:D+ Slibuju. +řekne jen prostě a když jí kamínek přetáhne přes hlavu, hned přes kamínek položí dlaň, jakoby se chtěla ujistit, že tam je.+ Děkuju. +usměje se něžně a pak ho pozoruje, jak vyjde ven, po cestě k bráně a pak až za hranici ochraných kouzel, odkud se přemístí. Ještě tam chvilku stojí a vychutnává si všechny ty zvláštní pocity, než se otočí a zamíří zpátky do obýváku. Tam se zatím mnoho věcí změnilo, například to, že tam není ani V, ani Becca a ani polda. Jenom Syr a Rhage sedí pod jednou dekou na gauči a zdají se být docela spokojení. Zvedne trochu zvědavě obočí, ale očividně nic špatnýho nedělaj, tak co:D Nějak ani nemá chuť a možná ani odvahu se na něco ptát, tak si sedne ke stolu a cítí, jak ji přívěsek pod tričkem hřeje. Radši ho hned schovala, protože má neurčitý dojem, že by z toho asi měl málokdo radost:D+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Syriana Spinnel » 09 zář 2016 17:15

To já taky, když jsem tě sem nesla, bylo to žůžo, vážíš jak peříčko +zakření se a pěkně mu to vrátí.+ tý jo abstinent, a já myslela že vás všechny pustili odněkud z protialkoholního.... +řekne to absolutně vážně.+ Tolik chlastu co jsem prodala v hotelu za posledních pár týdnů, nebylo i za celý měsíce. No... +happy tón ji náhle opustí.+ Taky to nebylo moc.... hezký. Ale je jen málo věcí, co bych pro B neudělala, tuším, že bych je spočítala na prstech jedný ruky +zamyslí se tak nad tím.+ Jsem moc ráda, že jste ji přivedli domů, kdybys ty nebo no V asi ne, ale Butch někdy něco potřeboval, dej mi vědět, kdykoliv. +Dozunkne ten dokrvovcí lektvar, když si všimne že Dean bere roha. No komentovat to nehodlá. Nic jí do toho není.+ Payne, nemáš hlad? +Zeptá se jí hned, protože si dokáže představit, jak jí asi celej den bylo.+ Měla by ses najíst, +asi se řídí zkušenostmi ze smečky, že jídlo spraví všechno.+ Vishous odnesl Beccy do ložnice, aby si odpočinula, ale bude v pořádku, brzo. +tak nějak neví, co víc říct, s teenagery nemá moc zkušeností.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Rhage » 12 zář 2016 21:32

No jo, fakt jsi mě nesla, co? +konstatuje celkem udiveně, když mu to dojde+ Se nezdáš. +zazubí se pak, pohodlně se rozvalí v těch polštářích a vysloveně si tam hoví+ To víš, já preferuju čistou hlavu, z mnoha důvodů. +zamrká na ni tajemně, ale víc to nerozvádí+ To chápu. Mám to s bratry stejně. Se všemi. +přikývne s vážným výrazem+ Bezva, myslím, že mít na svý straně někoho, jako jsi ty, se rozhodně může hodit. +mrkne na ni; zadívá se stejným směrem a sleduje jak Dean odchází a pak otočí hlavu a podívá se na Payne, která vešla dovnitř. Nenápadně si ji prohlíží, aby zkusil odhadnout, jak to vzala, ale na svůj věk má až nepříjemně nečitelný výraz. Tak toho zkoumání nechá a radši do sebe loupne další alcaseltzer. Zavře oči a přemlouvá žaludek, aby už nedělal žadný blbiny+
The secret side of me,
I'll never let you see.
I keep it caged but i can't control it.
So stay away from me,
The beast is ugly.
I feel the rage and i just can't hold it.
Uživatelský avatar
Rhage
 
Příspěvky: 63
Registrován: 10 dub 2016 12:10

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron