Pokoj pro hosty - 2

Sídlo Rebeccy

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Pokoj pro hosty - 2

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 14 bře 2013 21:17

Obrázek
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj pro hosty - 2

Příspěvekod Syriana Spinnel » 25 črc 2015 21:48

+Ve svém druhém dočasném útočišti je zrovna uprostřed vybalování věcí, který si dovezla z Rumunska. Beccy má úžasné sídlo uprostřed Skotské přírody, které chytí za srdce. Zrovna si poslouchá Ramones a jejich pecku Pet Sematary, když jí přijde smska. Položí hromádku knížek, co jí dal Gabriel, aby se nenudila, a v domnění, že jí píše vlk, otevře zprávu. Pak si na to sedne a děsně moc škaredě se mračí na displej. Smska není od vlka, vlastně netuší od koho je, protože odesílatel je zaheslovaný. Ve zprávě jsou jen dvě slova. Hotel Lafayette. Co to má sakra znamenat? Vytáhne si sluchátka z uší a natáhne se na postel, pořád vejrá na tu smsku, a dumá, až ji rozbolí hlava+
Kurva, to nemůžou napsat něco konkrétnějšího? +hodí mobil pod polštář, odhodlaná se tím nezabývat, ale za chvilku už sedí u tabletu a vyhledává info o Hotelu Lafayette. Pak se sbalí, hodí si na sebe bundu, půjčí si jedno z Beccyiných aut a letí směrem k Dublinu+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj pro hosty - 2

Příspěvekod Syriana Spinnel » 25 črc 2015 23:25

+Dorazí zpátky do sídla snad kosmickou rychlostí. Celou cestu zpátky se jí honili hlavou myšlenky a otázky, na který nemá odpovědi. Dovleče se do pokoje a přechází po něm sem a tam, s cigaretou, s flaškou, s obrázky.... Pak už chodit nemůže, to po tom, co se záhadně vypařil obsah lahve, tak sebou kecne na postel. Nakonec se rozplače a s obrázky na polštáři z toho usne+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj pro hosty - 2

Příspěvekod Syriana Spinnel » 29 črc 2015 17:20

+Kdyby za dva dny nebyl Modrý měsíc, už bych byla na cestě zpátky do Rumunska. Je toho všeho docela moc, na jednu hlavu. Dost postrádám Gabrielův uklidňující hlas, a to jeho: V pohodě, čarodějko, zas bude dobře. Ach jo, mám chuť mlátit hlavou do zdi. Fotky dětí jsem schovala do Hamleta, který zabírá čestné místo nad krbem. Děti. Manžel. Dost zvláštní slova. Měla by pro mě něco znamenat, něco dost důležitého, po čem bych měla skočit jako kočka po myši... ale... Prostě to tam není. Tam někde hluboko, kde by mělo sídlit to pouto, není nic. Je to děsivé. Možná, kdybych je viděla... ale co když to nepřijde, a já jim jen ublížím ještě víc, než už se stalo. Přece jenom, pokud jsem jejich máma, nejspíš jsem jim chyběla, a kdyby to ONO nenaskočilo, ublíží jim to ještě víc. Ach jo. Takže děti prozatím nee. Ale manžel... Jo, tam bych mohla začít. Jenom na to pomyslím, stáhne se mi žaludek. Dva roky jsou moc dlouhá doba, až moc. Takže zpátky do hotelu+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj pro hosty - 2

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 16 srp 2015 16:44

+Po návratu z rumunské akce-dovolené, nechá Syr ubytovat se ve Skotsku. Pak zamíří do Guns, kde vyřídí nejnutnější věci, objedná pár věcí a pak se přemístí zpátky do Skotska. Dojde k pokoji Syr a zaklepe a po vyzvání vejde.+
Ahoj, Syr. Neruším? +usměje se a rozhlédne se kolem.+ Máš všechno, co potřebuješ? Kdyby cokoliv, tak řekni, nebo pro to pošli skřítky, kdybych tu nebyla. +sedne si do křesla a zkoumavě se na ni zadívá+ Co tvoje magie? Pořád nic? +zeptá se nakonec opatrným tónem+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj pro hosty - 2

Příspěvekod Syriana Spinnel » 17 srp 2015 15:54

Ahoj Beccs, jasně že nerušíš, pojď dál +uculí se, mile překvapena návštěvou kámošky+ Musím ti říct, že umíš žít, tohle místo a sídlo, výhled... nemůže to být dokonalejší +dřív než se posadí, nalije jim oběma na dva palce Jacka+ Díky ti +přiťukne si a usadí se pohodlně.+ Neboj se, mám všechno +zakření se+ Moje magie... dívej... Avada kedavra! +vyřkne zaklínadlo a děsně se soustředí... a... nic+ vidíš, pořád jsi tu. +Pokrčí rameny spíš v rezignujícím gestu+ Je to na hovno, abych řekla pravdu. +Zamrmle+ Ale, dostala jsem zajímavou nabídku od našeho společného přítele, že by se na to podíval... +Nadhodí opatrně do placu, a svlaží si rty whiskey.+ Něco ti ukážu +vstane najednou, přejde k římse, odkud vezme fotky dětí a vloží je Beccy do ruky.+ Tak si říkám, že život je pěkně zvrácená děvka se zvláštním smyslem pro humor. +Sedne si zas+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj pro hosty - 2

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 18 srp 2015 00:58

To je dobře, jsem ráda, že se ti tu líbí. +usměje se spokojeně. Vezme si skleničku a kouká na tu zkoušku magie.+ No, moc pěkný, ale v podstatě to až tolik znamenat nemusí. Za prvé, konkrétně na tohle zaklínadlo bys potřebovala hůlku docela určitě. Vlastně mám dojem, žes ji používala běžně. +zamyslí se nad tím+ A za druhý, mě by vražedná kletba nezabila. Maximálně zranila. A naštvala. +zaxichtí se a znovu se napije. Akorát požitkářsky vychutnává chuť whisky na jazyku, když zmíní tu nabídku+ Jakou nabídku? Od jakýho společ...+rychle si v hlavě přehrává jakého společného přítele v tuhle chvíli může mít na mysli a nakonec jí vyplave jen jediný možný.+ Ne. +hlesne a upře na ni téměř zoufalý pohled+ To jsi neudělala. Že ne? Jen si ze mě děláš srandu. +zavrtí nevěřícně hlavou. Když Syr vstane, snaží se to strávit, vzápětí jí ale uzemní dalším překvápkem+ To se mi snad zdá...odkud to máš? Kdo ti to řekl? +zadívá se na ni a pohled jí trochu změkkne+ A jak ti je? Asi je to pro tebe těžký...+dodá tiše+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj pro hosty - 2

Příspěvekod Syriana Spinnel » 18 srp 2015 16:23

Ale vždyť já jsem tě nechtěla zabít, ani nas... naštvat, jen prostě... +třepne rukama+ nefunguje to, a osobně teda ne že bych to vzdávala nebo tak, ale mám docela dost obavu, že to hned tak brzy fungovat ani nebude, ale doufám, že se mýlím. Hůlku? a +zamračí se+ nevíš kde bych ji sehnala? Mno, dostala jsem nabídku od Jadea, že by se mohl na to moje nekouzlení podívat, a případně s tím něco udělat. +Vysvětlí jí to pomalu a snaží se to podat zlehka, aby ji to nenastartovalo.+ Ale klid! +když vidí že to nefunguje, a nastartovaná teda je.+ Neplácli jsme si, řekla jsem mu, že si to musím nechat projít hlavou, což se snažím, fakt. Taky bych to chtěla probrat s vlkem a znát jeho názor +poklepává si skleničkou na rty+ Hezké dětičky, že? +Řekne s náznakem úsměvu, ale hořkost z těch slov uplně kape+ Je jedno... kdo mi to řekl, nebo neřekl... problém spíš je, že... +tváří se poněkud zkroušeně+ bych měla cítit... něco. Ale prostě tady +poklepe si na srdce+ tady je pusto prázdno. Jak říkám, život je děvka. A jako bonus, mám k těm dětem i manžela, hezké že? Nejradši bych se vrátila do Rumunska +Povzdechne si+ ale asi by to nebylo nejlepší, zase zmizet, že? Bojím se toho, že jim ublížím. +Zadívá se na fotky+ I když se necítím jako jejich matka... jsou to děti, a těm by ubližovat nikdo neměl, ať už fyzicky, či psychicky. Je to prostě na hovno +Shrne to moudře+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj pro hosty - 2

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 19 srp 2015 13:21

Já vím, to byla jen taková poznámka na okraj. Spíš trénuj s něčím míň náročným. +mrkne na ni+ Jasně že vím, na Příčný. Můžeme tam zajít, třeba se i dozvíme něco o tom, co se ti stalo a jestli je možný tvoji magii obnovit. +navrhne+ Jo tak dostala jsi nabídku jo? No on je hotová Matka Tereza. +zavrčí sarkasticky+ Takže jsi mu na to nekývla? Víš to jistě. Žádná dohoda? +ujišťuje se+ Protože by docela určitě chtěl na oplátku něco, co by se ti vůbec nelíbilo. +prohlásí s jistotou+ Bohatě stačí, že mu za Rumunsko dlužím já. +povzdechne si+ No, co ti na to řekne Gabriel, to ti můžu říct úplně přesně. +ušklíbne se+ Já vím, je to...+kouká na fotky a pak na ni a zavrtí hlavou+ Jo, na hovno. +povzdechne si.+ Nevím, co ti mám poradit. Pokud už si zvykly, že jsi pryč, možná bych to nechala tak. +pokrčí rameny+ Na druhou stranu, měly by vědět, že žiješ a že jsi neopustila z vlastní vůle. +potřese hlavou a zadívá se na ni+ Je to fakt těžký. Nejspíš ať se rozhodneš jakkoliv, ublížíš jim, i sobě.
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj pro hosty - 2

Příspěvekod Syriana Spinnel » 19 srp 2015 21:23

Becs, trošku mi věř, když říkám, že jsem mu na nic nekývla. +A na to nic dá sakra důraz+ I když některé... nabídky byly sakra lákavé, ale... +podívá se na ni+ nějak nevím v jakém vy dva jste vztahu. Chvilku to vypadá, že byste se nejradši vykuchali navzájem a ze střev druhého si upletli svetr, a vzápětí to mezi váma jiskří jako ohňostroj na 4. července. Takže jsem ti nechtěla lézt do zelí +vyzubí se+ no a taky hlavně kvůli vlkovi, že jo! +zahihňá se ale pak vážně dodá+ Mrzí mě, že jsi kvůli mě v průseru. +Koukne na ni.+ Prima, tak si někdy uděláme výlet na Příčnou, zvu tě na oběd a taky potřebuju koupit nového mazla, protože toho co mám teď chce páníček zpátky +ušklíbne se nelibě+. No právě to je to. Vůbec si nedokážu představit, co se stane, když se objevím. Třeba se ke mě vrhnou, poobjímají, a já nevím co... a já tam budu stát jak cizí člověk... ale na druhou stranu, chtěla bych je poznat, když jsou moje. Je to těžký no. Nemůžu mít jednoduchej život. +Dolije panáky.+ Jediný co vím jistě, že se po úplňku vracím do Rumunska +mrknu na ni+. Hele, jak ty to máš vůbec teďkonc s chlapama? +jo, jsem ztělesněná zvědavost a osina v zadku, muheh+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Další

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron