Ústav experimentální medicíny

Moderátoři: Zaměstnanec, yohannka, Beatrix, Styx Lupin

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Marcus_Kraft » 22 říj 2017 15:17

+Samolibě se ušklíbne jak vidí, že se Bea už už natahuje pro štekl, ale nehodí ho.+ Jo...žije. To je dobře v mé branži... Za to bys mi měla být vděčná.
A? Chtělas snad, aby zářila rudě jako Amon? Nakonec ty sama máš o problikávání co mluvit. Od té doby co tě ten tvůj přítel v záchvatu záchranářské horečky zabil, svítíš jak lucerna. +podívá se na ni usvědčujícně, že u toho párkrát byl a nevykecá mu to+ To se prostě při těchto anomáliích stává... Nic-mé-ně. +nasadí vítěznej úsměv+ Zeleně svítí kvůli tobě.
Musela být Mistrova. Ne každej má krev, která dokáže udělat z mudly kouzelníka.
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Beatrix » 22 říj 2017 15:20

Jasně, vděčnáááá! Za to, že mám teď každej den hrůzu, co z ní bude! Jak moc ste ji ovlivnili!
Samozřejmě, že nechtěla! Nechci aby svítila vůbec! Dovedeš si představit, co se stane až "zazáří" ve škole?!
Mh...m...+nelibě zamručí, protože na to nemá co říct+ To je něco jinýho...+odmávne to rukou+ Zuzka není žádná anomálie! +zařve na něho+ Kvůli mně?! To jako chceš říct, že na ni mám špatnej vliv?!
Jo, zřejmě proto by se to taky nemělo dělat! Ne každej totiž touží mít dítě s genofondem masovýho vraha! +prskne+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Marcus_Kraft » 22 říj 2017 15:30

Za to, že jsem jí pomohl o level výš. Jako mudla by nikdy neměla takový možnosti, co bude mít jako čarodějka. Navíc s Mistrovou podporou...
Hvězdy září v září...budou jí to ledatak všichni závidět. +zapálí si cigaretu+ No moc normální rasa teď asi ale nebude, že...
Ne. To jako chci říct, že jsem Mistrovu krev musel naředit, abych si byl jistý, že ji to nezabije. +Podívá se usvědčujícně na Beu.+
+Zamračí se a nehezky se na ni podívá.+ Zato mít dítě s "genofondem" sériové manipulativní vražedkyně, to je vážně výhra... Dávej si pozor, Beatrix. To, že kopete každej za jinej tým a že si alibisticky nešpiníš osobně ruce neznamená, že jsi o něco lepší. Aby ses jednou nedivila, jak se na tebe bude Zuzka dívat, až zjistí, co vlastně děláš... Být tebou, tak se míň starám o Amona, a víc o sebe. Z nezaujatýho pohledu by se mohlo zdát, že jste si dost podobní.
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Beatrix » 22 říj 2017 15:38

Měla by jiný možnosti! Hlavně teď už nemá možnost vrátit to zpátky, žejo! Zrovna na jeho podporu všichni čekáme!
Jo a já to budu dost zajímavě vysvětlovat ředitelce...
+Udiveně pozdvihne obočí+ Tys...jeho krev naředil mou? +když Markus přikývne, tak si konsternovaně musí sednout, aby ten šok zpracovala+ Co když...jak teď... +sama neví, jestli je to dobře, nebo špatně a vděčně přijme skleničku, kterou do sebe obrátí.+
+Nakrčí ret+ Pokud jsi rasistickej sociopat, kterej nepozná rozdíl mezi dobrem a zlem, tak je rozdíl mezi náma asi fakt docela nepostřehnutelnej...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Marcus_Kraft » 22 říj 2017 15:42

Tohle nikdo vracet zpátky nechce. Když dostaneš dar takových rozměrů, nevracíš ho.
Měla bys. Bez jeho podpory bys nebyla tam kde jsi. +zavrtí hlavou, že nebere námitky+ Víš, že má lidi všude...
V klidu...nebude tak šílená jako ty, to se neboj...+rýpne si+
Dobro a zlo, pfch...+zívne+ Je to jen úhled pohledu a nic není černobílý. Nehledě na filozofický kecy - vražda je vražda. Ať už v jakýmkoliv zájmu. +Najednou tam vlítne sestra, že mají urgentní příjem+ Á povinnosti volají...+vstane+ Ale nenech se rušit...+přisune jí flašku s alkoholem a nechá ji tam sedět samotnou+
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Styx Lupin » 07 dub 2018 13:41

+Lupinovi pravidelně docházejí k Marcusovi na kontroly ohledně nového séra - a Styx by zajímalo, jestli už ho nemusí užívat, když má těhotenství za sebou :pii - a taky dojíždějí na pravidelné prohlídky s dětmi, obzvlášť s Nicolasem, aby nic nezanedbali+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Marcus_Kraft » 08 dub 2018 12:47

+Markus naordinuje, že dokud bude kojit, měla by užívat minimálně poloviční dávku - jen tak pro jistotu, ničemu to neublíží. Pak už jen obden a po měsíci vysadit úplně.
Děti pravidelně kontroluje, dělá odběry a zkoumá co může, ale zase extra vypovídající výsledky z toho nemá. Přece jen takovýhle křížení, kdy oba rodiče mají svoje odchylky, z toho těžko vykřesat normální výsledky. Nic tedy neslibuje, ale zatím ani nic neukazuje na nějakou katastrofu...+
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Předchozí

Zpět na Ústavy a kliniky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron