Ústav experimentální medicíny

Moderátoři: Zaměstnanec, yohannka, Beatrix, Styx Lupin

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Styx Lupin » 01 kvě 2017 02:50

+když se rozloučí s Marcusem, následují sestru do pokojů a prohlížejí si jeden po druhém+ Máte to tady opravdu vkusně zařízené +je příjemně překvapená tím domácím prostředím+ Nejvíc uklidňujícím dojmem na mně pusobí tento pokoj +ukáže na ten první+ Vůbec si tady nepřipadám jako v nemocnici. Cítím se tady příjemně +hned si ten pokoj zarezervují na konec srpna a objedná se i do kurzu+ To tady budeš moct být se mnou celou dobu +uculí se na Remuse, tak trochu tím sonduje, jestli bude s ní u porodu :D +
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Remus » 03 kvě 2017 18:22

Vůbec to tu nevypadá jako v nemocnici. +usměje se spokojeně, a je rád, protože nemocnic má vzhledem k času, který v nich v životě strávil, celkem plné zuby+ To je na tobě. +pousměje se na ni, aby si vybrala sama, ona se tam především musí cítit dobře+ Je tu dost místa, i křeslo. +přisvědčí a tak trochu se uculí, protože je mu to jasné, tuhle debatu budou muset otevřít v nějakém soukromějším prostředí :D+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Styx Lupin » 03 kvě 2017 20:32

Jo, tady to budeme mít pohodlné +přikývne se spokojeným úsměvem a debatu na téma tatínka u porodu odloží na příhodnější dobu:D+ Tak a teď už můžeme vyrazit na ten výlet k moři +na recepci zaplatí za Marcusovy služby a přemístí se spolu do Austrálie+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Personál St. Mungo » 05 kvě 2017 19:06

+Ségra jim to zarezervuje a dá jim k tomu všechny potřebný doklady+ Zakládáme si na tom, aby se tu naše pacientky cítily jako doma a místo nebezpečného hazardu s domácím porodem si vybraly tyto špičkově vybavené pokoje.
Eee...+nechce se jim do toho plést, no přece jen si to neodpustí+ Pan Kraft není úplně zastánce otců přímo u porodu. Tvrdí, že je to pro muže trauma, které je ovlivní na zbytek života. A také, že otcové u porodu spíše zavazí a rodičce stejně v ničem nepomůžou...+pokrčí ramenama stylem, že na tom něco bude+ Rozhodnutí je ale samozřejmě na vás. +nenápadně se nakloní k Remusovi, když si tam Styx něco prohlíží+ Většina těch přesvědčených "já tu určitě zůstanu" se ještě ráda zdekuje, když přijde na věc... Není to zrovna procházka růžovou zahradou...
Dobře, +zavře rezervační knihu+ prozatím to tedy všechno máme. Kdykoliv se na mne můžete obrátit, kdybyste něco potřebovali. +dá jim svou vizitku+ Zodpovídám za celé oddělení a mám přehled i o všech doplňkových aktivitách. +rozloučí se s nima, popřeje jim hezkou cestu a de se věnovat dalším pacientům+
Uživatelský avatar
Personál St. Mungo
 
Příspěvky: 20
Registrován: 06 pro 2015 00:32

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Styx Lupin » 05 kvě 2017 21:35

+ještě tedy než odejdou, popovídá si se sestrou+ Hm, to jsme nevěděli +že Marcus nestrpí otce u porodu+ A copak pro ženu to trauma není? +podiví se trochu rozhořčeně+ Já si naopak myslím, že muž v těch těžkých chvílích může ženu významně podpořit a povzbudit a pro ženu je to pak snadnější, když má při sobě blízkého člověka +koukne trochu nevraživě na sestru, jak tam za jejími zády od toho Remuse odrazuje:D+ Ovšem, neříkám, že to tak bude i v našem případě. Ještě jsme se s manželem o tom nebavili. Rozhodneme se, co bude pro nás oba nejlepší +ujistí ji a pak jí poděkuje a rozloučí se s ní+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Personál St. Mungo » 05 kvě 2017 23:05

+Strpí, ale není toho zastáncem...+ Ne v tom smyslu, jako pro muže. +zavrtí hlavou. Nejsou na to stavění.+ V oněch chvílích se ženy soustředí na něco úplně jiného, než na to, kdo je kolem... Věřte mi, viděla jsem toho tady už hodně... Ovšemže rozhodnout se musíte sami. +usměje se na ni, že jí to může být úplně jedno.+ Jen mluvím ze zkušenosti...+a z těch hodin poslouchání otců na terapiích...+
Uživatelský avatar
Personál St. Mungo
 
Příspěvky: 20
Registrován: 06 pro 2015 00:32

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Marcus_Kraft » 22 říj 2017 15:01

+Čte si nejnovější číslo magazínu Experimentální patologie a zrovna je zabranej do článku, když tam Bea vlítne...+
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Beatrix » 22 říj 2017 15:04

+Málem ty dveře bez klepání vyrazí - od ségry na chodbě ví, že tam nikoho nemá- a rovnou na něho začne řvát+ Vážně?! Vážně si mi to musel udělat?! Co ti za to Amon slíbil?! Máš z toho aspoň radost?!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Marcus_Kraft » 22 říj 2017 15:06

+Nadskočí na židli a naprosto automaticky sková časopis za záda, až se nad tím sám pozastaví, kde tenhle tik chytnul...+ Kurva! Beatrix! +uleví si jen co rozdýchá infarkt a nechápavě ji chvilku sleduje, než mu to dojde.+ Jo Zuzka...+odtuší - nakonec to není jejich první debata na tohle téma...+ Ne, nemusel. Chtěl jsem. A nic mi neslíbil. +zodpoví až nasírajícně klidně její otázky+ Jistě...+uvelebí se přespokojeně na křesle+ Dopadlo to přece dobře, ne?
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Beatrix » 22 říj 2017 15:08

+Probodne ho vztekle pohledem a odolá nutkáním hodit po něm lodičku+ Dobře?! To ti příde dobře?! Svítí zeleně! Normálně problikává ZE-LE-NĚ! +při každé slabice švihne metrákovou kabelkou do stolu až se otřese pomalu celá ordinace+ Dals jí JEHO krev! Je to MOJE dcera a ty jí dáš jeho krev!!!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Ústavy a kliniky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron