Ústav experimentální medicíny

Moderátoři: Zaměstnanec, yohannka, Beatrix, Styx Lupin

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Marcus_Kraft » 24 dub 2017 20:51

Testy samozřejmě nutné nejsou. Jsou i ženy, které si nenechají během těhotenství vzít ani krev. Ale díky testům pak můžeme flexibilně reagovat v podstatě na cokoliv...
Ano, +podívá se na Remuse+ bohužel v tomto případě musíme počítat i s možností dědičnosti lykantropie. Nicméně díky mému progresivnímu výzkumu se z toho může stát jen běžně léčitelný - resp. kontrolovatelný problém. +Dojde si sednout zase ke stolu a napíše si do počítače poznámky+ Kdybych si myslel, že kvůli odebírání vzorků potratíte, tak vám je dělat nebudu. Spíš se ale obávám co se stane v případě, že testy neuděláme a něco zanedbáme. Tady nejsou žádná správná a bezpečná řešení. Nedá se nic vrátit a zkusti to znovu. Jen cesta prevence a cesta slepoty. Já osobně raději vidím, abych s tím mohl něco udělat.
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Remus » 25 dub 2017 01:24

Já vás chápu. +usměje se na Marcuse+ Jste vědecky založený člověk. +přikývne+ Pokud si myslíte, že nehrozí riziko potratu, pak... +koukne n Styx, že je to na ní, je o přece jen její tělo, ale on je asi pro+ Za jak dlouho budeme znát výsledky? +zajímá se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Styx Lupin » 25 dub 2017 12:00

+chvíli to zvažuje, pak se nakloní k Remusovi a tiše spolu proberou všechna pro i proti, oběma pochopitelně jde o zdraví dětí+ Důvěřujeme vám, Marcusi, proto jsme si vybrali zrovna vás. Když nám ty testy doporučujete vy, podstoupím je, ať máme jistotu, že je všechno v pořádku +souhlasí nakonec+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Marcus_Kraft » 25 dub 2017 21:22

+Nechá je to probrat, zatím si píše do počítače a vytiskne si něco do složky a pak přikývne+ Objednám všechny potřebné přístroje...+vypisuje žádanky+ Testy neděláme proto, abysme se ujistili, že je všechno v pořádku, ale abychom zjistili, pokud je něco v nepořádku. Podle průběhu těhotenství, ultrazvuku a vašeho stavu je nasnadě držet se verze, že tu žádný problém není, ale vzhledem ke všemu co jsem zmínil dříve bych se tím nerad nechal zmást a pak se divil... +odmlčí se jak vypisuje papíry a pak jí podá několik žádanek+ Během měsíce si obejděte tato oddělení, jsou to běžné prohlídky - zubař, gynekologie, sono a podobně. Pak se dostavíte ke mně - se všemi výsledky a já provedu další testy.
Jestli na mě už nic nemáte....? +podívá se na ně, jestli se chcou na něco ještě zeptat+ Jo a tady ještě vaše séra a vitamíny. +podá jim lahvičky a Styx supervitamíny pro těhotné+
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Styx Lupin » 25 dub 2017 22:35

+přikývne, že jí je to jasné a vezme si od Marcuse štos žádanek na vyšetření+ No, myslím, že je toho pro dnešek až až +koukne na Remuse, jestli má ještě nějaký dotaz+ Ano jistě, sérum... to je velmi důležité +schová si to všechno i s vitamíny a fotkami z ultrazvuku do tašky+ Díky za vaše rady a péči, pane doktore. A měl byste to teď taky zabalit a udělat si nějaké volno pro sebe +usměje se na něj dobromyslně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Remus » 26 dub 2017 00:16

To je spousta vyšetření... +poznamená, jak jim vypisuje všechny ty žádanky+ Ale máte pravdu, je lepší vydržet trochu nepohodlí, než pak litovat. +pousměje se+ Ano, sérum, samozřejmě... +přikývne, a tu tašku vezme, protože už musí být pěkně těžká :D+ Takže se uvidíme za měsíc. +usměje se, vstane ze židle a vděčně potřese Marcusovi rukou+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Marcus_Kraft » 29 dub 2017 10:20

+Podívá se na Styx+ Doktoři nemají volno nikdy. To byste měla jako nastávající matka ocenit. +Předá jí průkazku, jestli jí ji ještě nedal...+ Také je zde předpoklad k mnoha možným problémům... +okomentuje Remusův údiv nad vyšetřeníma+ Přesně tak...+odsouhlasí ten měsíc a podá jim oběma ruku+ Kdyby se objevilo cokoliv nezvyklého - a tím myslím naprosto cokoliv, okamžitě zavolejte! Dostáváte se do fáze, kde jediné zanedbání může mít fatální důsledky. +podívá se na ně trochu výhružně+ A pokud hodláte rodit tady a ještě jste si nevybrali pokoje, doporučuji si je zarezervovat co nejdříve...
Kdybyste měla zájem o liposukci, stavte se u mě...
Uživatelský avatar
Marcus_Kraft
Člověk
 
Příspěvky: 195
Registrován: 06 kvě 2009 13:33
Bydliště: Cloak & Dagger Center

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Styx Lupin » 29 dub 2017 18:35

+zodpovědně přikývne, že Marcusova varování si hodlá vzít k srdci+ Jistě, hned si půjdeme pokoje prohlídnout a nějaký zarezervovat +podá Marcusovi ruku a rozloučí se s ním+ Doufám, že se uvidíme až za měsíc při běžné kontrole +ne kvůli tomu, že by ho nechtěla vidět:), ale myslí tím pochopitelně, že ho nebudou kvůli jakýmkoliv problémům muset vyhledat+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Remus » 29 dub 2017 22:25

To chápu. +přisvědčí+ Doufám, že vás nebudeme muset vyhledat předčasně, ale mohu vás ujistit, že rozhodně nic nezanedbáme. +pousměje se+ Pokoje... +zamrká+ samozřejmě. +nějak má ten porod pořád ve vzdálené a nekonkrétní budoucnosti+ Podíváme se na ně. +souhlasí, to hodlá nechat na Styx, sám se v tom moc nevyzná+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Ústav experimentální medicíny

Příspěvekod Personál St. Mungo » 30 dub 2017 19:37

Marcus: Uteče to dřív, než si myslíte! +rozloučí se s nima a ještě jim zavolá ségru, ať jim ukáže pokoje....+ Spánembohem...+zavře za nima dveře+

Ségra: +sestra se jich hned ochotně ujme (a já zneužiju jak provádela Vici s Byronem)+ Těší nás, že hodláte přivést miminko na svět u nás. +provede je portálovýma dveřma zpátky do CaD centra+ Zakládáme si tady hlavně na vstřícném přístupu k pacientům a jejich rodinám. +podá jí brožurku+ Nabízíme i spoustu předporodních kurzů spojených se základy péče o dítě. +dostanou další brožurku a vede je chodbama+ Tohle je porodní sál, když je třeba nějakého vážného zákroku.+mávne rukou vpravo+ A pak tu jsou skupinové pokoje...+ty ani neotvírá a projdou kolem nich chodbou+ a soukromé pokoje... Kde probíhá i porod. Pokud tedy nechcete rodit ve vaně, na to tu pak máme speciální ložnice s vanami...Klidně si to tady "osahejte", všechno se denně dezinfikuje i když tu žádní pacienti nejsou, takže se nemusíte ničeho bát...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Personál St. Mungo
 
Příspěvky: 20
Registrován: 06 pro 2015 00:32

PředchozíDalší

Zpět na Ústavy a kliniky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron